Aż 450 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas!

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z baaardzo wysoką premią. W zamian za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć 350 zł w gotówce oraz 100 zł do wykorzystania na Empik.com. A gdyby tego było mało, to czeka na nas kolejne 300 zł w promocji karty kredytowej :)

450 zł premii od BNP Paribas

450 zł premii od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 4.04.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 17.04.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

Premia w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 150 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenie konta w promocji oraz w kwietniu 2022:

 • wykonamy min. 3 płatności BLIK

Chodzi o normalne płatności w sklepach lub internecie za realne towary czy usługi. Co istotne: kwota transakcji nie ma znaczenia, więc można ten warunek spełnić np. rozkładając zakupy na trzy części na kasie samoobsługowej.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 200 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w maju 2022:

 • wykonamy min. 3 płatności BLIK
 • otrzymamy min. 2 wpływy na konto

Jeśli chodzi o wpływy: akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Trzecia nagroda, czyli tym razem 100 zł w bonie empik.com, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w czerwcu 2022:

 • wykonamy min. 3 płatności za pomocą Apple Pay albo Google Pay
 • otrzymamy min. 2 wpływy na konto

Warunki więc znowu są analogiczne jak poprzednio – tym razem jedynie zamiast płacić za zakupy BLIKiem korzystamy z karty dodanej do naszego telefonu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 19.05, o drugiej – do 27.06, a o trzeciej – do 27.07. Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca, natomiast w celu odbioru przelewu konieczne będzie uzupełnienie swoich danych na stronie promocji – instrukcję znajdziemy w pierwszym mailu, a czas na uzupełnienie danych będziemy mieć do 25.05.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wystarczą płatności Blikiem, czy muszą być te 3 płatności kartą by jej prowadzenie było darmowe. ?

  janus_z Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy