Jeszcze więcej! 100 zł w bonie + 350 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę od Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie Konta Jakie Chce możemy zgarnąć 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Mało? Promocja tradycyjnie łączy się z innymi ofertami na start, w ramach których możemy zgarnąć kolejne 350 zł. Razem daje nam to aż… 450 zł na start!

450 zł premii od Santander

Zakupy z Kontem Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który nie miał otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.02.2021 do dnia skorzystania z promocji. Dodatkowo wykluczone są osoby, które założyły konto osobiste Santander Bank Polska po 1.04.2019 w jakiejkolwiek promocji. Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową za pomocą strony promocji. W dniu otwarcia konta powinniśmy jednocześnie podpisać umowę o kartę Dopasowaną do tego konta.

Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Pamiętajmy również, że wnioski składane w placówkach banku nie biorą udziału w promocji!

Na złożenie wniosku online w promocji oraz podpisanie umowy mamy czas do 28.02.2022. Oprócz samego wniosku powinnismy również (najpóźniej 31.03) zarejestrujemy swój udział w promocji:

100 zł za rejestrację w promocji Santander

Rejestracja w promocji „Zakupy z Kontem Jakie Chcę”

Co dalej? Teraz wystarczy, że do 15.03 podpiszemy umowę o konto, a następnie do 31.03 dodamy cel „Końcówki transakcji” w aplikacji Santander mobile lub po zalogowaniu do Santander Internet. Do 31.07.2022 powinniśmy odłożyć w ramach tego celu minimum 50 zł.

O co w tym chodzi? W skrócie: płacąc kartą w sklepach czy internecie bank automatycznie zaokrągli transakcje do pełnej kwoty i przesunie te środki z konta osobistego na oszczędnościowe. Co więcej – możemy wybrać mnożnik (np. x10) dzięki czemu zamiast np. kilkudziesięciu groszy przesunięte będzie od razu kilka złotych – co pozwoli uzbierać 50 zł znacznie szybciej, bo w zaledwie kilkunastu transakcjach.

Na koniec dodam, że regulamin nie jest tu zbyt precyzyjny i być może wystarczy po prostu przelać min. 50 zł na konto celowe i o wszystkim zapomnieć – ale co do tego nie mam pewności, więc osobiście wybrałbym opcję z transakcjami z wysokim mnożnikiem.

Nagroda w ramach tej promocji trafi do nas do 31.08.2022. Otrzymamy ją SMSem lub w poczcie w bankowości Santander.

Dodatkowe 350 zł na start

Składając wniosek w promocji automatycznie bierzemy udział w ofercie Santander z premią 300 + 50 zł za założenie konta. Tam warunki są mocno się pokrywają z powyższą promocją.

O szczegółach promocji pisałem w swoim dokładnym prześwietleniu. Tam też omówiłem warunki prowadzenia Konta Jakie Chcę – a te są naprawdę niezłe jak na dzisiejsze czasy.

Nie przegap!

Komentarze

 • Hej,
  formularz rejestracyjny do biedronki zniknął (mimo, że czas powinien być do 31.03) teraz jest formularz na zakupy w Decathlon albo RTV EURO AGD z innymi datami rejestracji konta.
  Co zrobić w takiej sytuacji?

  Ju Odpowiedz
  • Zeby nie stawiac co chwile nowych stronek to podmieniaja tylko banery a promki roznozniaja po dacie zlozenia wniosku. W koncu maja chyba formularz ktory nie gubi wnioskow wiec pewnie nie chca tam grzebac zeby nie zepsuc.

   Natomiast jesli zamiast aktualnych promocji przegladasz opisy nieaktualnych promocji to wiesz ze 3 miesiace temu dawali 500 zl a skoro tak to wystarczy poczekac na lepsza promocje.

   aaaa
  • Dziękuję za odpowiedź. Piszę pod tą promocją, bo w niej zakładałam konto Santander, a na rejestrację do dodatkowej promocji było więcej czasu i osobna rejestracja.

   Ju
  • Znalazlem dla Ciebie link do formularza https://www.santander.pl/konto-osobiste-kjc-2022/

   aaaa
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy