Nawet 460 zł za założenie Konta dla Ciebie w Credit Agricole dla abonentów nc+

Zakończona

Wystartowała promocja Credit Agricole we współpracy z nc+. Osoby zaproszone będą mogły zgarnąć nawet 460 zł premii za uruchomienie Konta dla Ciebie. Nie oznacza to jednak, że osoby niezaproszone nic nie zarobią – dla nich również czeka kilkaset złotych premii :)

460 zł za konto w Credit Agricole w promocji nc+

Promocja na zaproszenie

Aby skorzystać z promocji należy być abonentem nc+, który otrzymał od nc+ (lub od banku) zaproszenie do wzięcia udziału w promocji. Ciężko powiedzieć, jakimi kryteriami kierują się te podmioty wysyłając zaproszenia. Pewne jest jednak, że robią to jedynie do osób, które mają wyrażone zgody na przesyłanie informacji handlowych. Istotne również, aby nie być posiadaczem konta osobistego w CA w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki i znaleźliśmy się w gronie osób zaproszonych to w terminie do 31.07 powinniśmy zawrzeć umowę o Konto dla Ciebie (lub VIP) w Credit Agricole. Istotne też, aby podać bankowi numer rachunku, na który uiszczamy płatności za abonament nc+ (na przykład za pomocą tego formularza). Bank zastrzega, że może zweryfikować, czy rachunek jest identyczny jak w zawartej przez nas umowie.

100 zł za otwarcie konta

Pierwszą premię, w wysokości 100 zł, otrzymamy za zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł nie później, niż do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Co bank definiuje pod pojęciem wpływu?

Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika.

Oznacza to, że przelew własny z naszego konta w innym banku jest wykluczony. Przejdzie natomiast wpłata gotówkowa czy przelew od innej osoby lub firmy.

Premia za otwarcie konta zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

30 zł za opłacanie abonamentu

Druga premia, jaką możemy otrzymać, to zwrot 50% wartości abonamentu nc+, który opłacimy z nowo-otwartego rachunku. Bank zastrzega jedynie, że maksymalna premia to 30 zł miesięcznie (czyli dla abonamentów o wartości 60 zł), a zwroty możemy zgarniać przez maksymalnie 18 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Maksymalnie zarobimy jednak 360 zł.

Wypłata premii nastąpi na identycznych zasadach, jak premii na start – czyli do końca kolejnego miesiąca.

Nie mam nc+, nie zostałem zaproszony – co robić?

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej trwa inna promocja Credit Agricole, która dostępna jest dla wszystkich nowych klientów – niezależnie od tego czy mają abonament nc+ (i zostali zaproszeni do promocji), czy nie. Co więcej – można w niej zgarnąć 300 zł dużo szybciej, niż przez 18 miesięcy.

W jaki sposób? Aby się nie powtarzać odsyłam do swojego wpisu na temat pakietu Korzyści od Credit Agricole. Warto przeczytać!

Ile kosztuje Konto dla Ciebie?

Prowadzenie Konta dla Ciebie może być całkowicie darmowe. Wystarczy, że na nasz rachunek wpłynie (dowolne) 1000 zł oraz wykonamy min. 1 transakcję bezgotówkową, aby bank nie pobierał opłaty 7 zł miesięcznie. Akurat w tym wypadku nie ma problemu, aby ten 1000 zł przelewać sobie nawet samodzielnie z innego banku.

Co z kartą? Warunki są niemal identyczne. Wystarczy, że zapewnimy wpływ min. 1000 zł i wykonamy transakcję kartą/BLIKiem, a bank nie pobierze 9 zł za posiadanie plastiku. Identycznie jest z bankomatami – spełnienie warunków zwolnienia z opłat sprawia, że wypłaty ze wszystkich bankomatów są darmowe. Moim zdaniem to bardzo fair warunki – opłaty mogą być wysokie, ale pozbycie się ich jest bardzo łatwe (więc zapominalscy sponsorują niejako dobre warunki innym).

Nie przegap!

Komentarze

 • @admin Michał a czy nie jest tak że „zaproszeniem do promocji” jest sama informacja o niej i adres strony z formularzem zgłoszeniowym??

  zenek64 Odpowiedz
  • poza tym gdzie tu jest mowa o 18 miesiącach ?? Bo jeśli jeszcze umiem liczyć to 12×30+100 na start daje maksymalną premię 460 zł zwrotu ….

   zenek64
  • Zgodnie z regulaminem konieczne jest zaproszenie do promocji. Parę osób podesłało mi na maila informacje o niej, więc pewnie wiedzą, jak takie zaproszenie wygląda.

   Co do 18 miesięcy:

   Premia – zwrot za Abonament NC+ przysługuje Klientowi przez 18 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji, ale nie dłużej niż do momentu osiągnięcia maksymalnej łącznej kwoty Premii (zwrot za Abonament NC+) – 360 zł.

   Michał
  • czyli można natrzaskać w rok (tak abonament NC+ jak każdy inny abonament można nadpłacić :D) ja niestety mam ciągle konto w CA zastanwiams ię tylko czy jeśli na ostatni dzien promocji konto byłoby już zamknięte to mogę otworzyć je na nowo (bo o karencji nie ma mowy w regulaminie chyba a że z końcem lipca moja umowa na NC+ się konczy a oni bardzo lubią dzwonić z róznymi propozycjami jej przedłużenia także możliwe że nawet oficjalne zaproszenie od operatora uda się zdobyć :-)

   zenek64
 • Ten Wpływ na konto trochę problematyczny.
  Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika

  Czyli odpadają przelewy z własnych rachunków w innych bankach? Zostają wpłaty gotówkowe?

  Kate Odpowiedz
 • As sorry, jest o tym mowa w opisie promocji…

  Kate Odpowiedz
 • Czy jeśli umowę o konto z CA wypowiedziałem 17 czerwca 2018 r. a konto zamknięto 17 lipca, to jeśli po 17 lipca zawrze umowę o konto to mieszczę się w definicji „klient” dla tej promocji?
  Mimo że zaproszenie otrzymałem teraz.

  Klauus Odpowiedz
  • tak jeśli zaproszenie jest bezterminowe (do końca promocji) to jak najbardziej 18 lipca możesz składać wniosek o konto

   zenek64
 • Czy ktoś kto otrzymał takie zaproszenie mógłby dać znać w jaki sposób ono zostało przesłane? Czy przez email? Na moje nc+? Albo jeszcze inaczej?

  Wiktor Odpowiedz
  • Wg infolinii nc+ (dzwoniłem 2 razy) to nie ma czegoś takiego jak zaproszenie fizyczne (mail, sms). Po telefonie do BOK nc+ i prośbie o dołączenie do promocji weryfikują czy klient ma wyrażone zgody na kontakt i wtedy przekazują taką informację do banku. Po tym bank powinien zadzwonić już do abonenta nc+ i przekazać info w jaki sposób postępować, aby założyć konto i brac udział w promocji. To jest to zaproszenie właśnie :)

   John
  • Dzięki za odpowiedź :)

   Wiktor
 • Co by tu zrobić aby mnie zaprosili ?

  luic Odpowiedz
 • 31.05 był u mnie kurier, aktualnie czekam na sms z banku.
  1. W tej sytuacji gdy zapewnię wpływ 1000 zł w czerwcu to PREMIĘ otrzymam w lipcu.
  2. Gdy opłacę nc+ w czerwcu to nie otrzymam 50% zwrotu w lipcu, dopiero gdy opłacę nc+ w lipcu to nie otrzymam 50% zwrotu w sierpniu.
  3. Mam niski abonament, aby otrzymywał zwrot przez 18 m-cy- zgodnie z promocją- od kiedy mam opłacać abonament z konta w CA?

  Andrzej Odpowiedz
  • Nie wiem jak konkretnie w tej promocji ale w poprzedniej zwroty liczą się od razu od dnia aktywacji konta i uzyskania dostępu do bankowości elektronicznej – czyli pierwszy abonament za czerwiec płatny do 18 czerwca opłać już z konta w CA
   Niski abonament sobie nadpłacaj zwłaszcza jeśli masz dużo czasu do końca umowy po prostu w tym roku płacisz 60 zł dostajesz 30 od banku z powrotem a w przyszłym roku korzystasz z kasy która jest nadpłacona w NC+

   zenek64
 • 31.05 Kurier dał mi tylko dokumenty do podpisania. Nie zostawił mi kopii tego co podpisywałem.
  Kiedy i w jaki sposób otrzymam login i hasło do bankowości internetowej?

  Andrzej Odpowiedz
 • 31 maja był kurier.
  Czy długo teraz muszę czekać na login i hasło do bankowości internetowej?

  Andrzej Odpowiedz
 • Proszę o pomoc. Dostałem zaproszenie, dzwonił konsultant. Powiedziałem mu, że nie kwalifikuję się do promocji bo konto zlikwidowałem 18 lipca 2018 r. On powiedział że to nie ma znaczenia, poprowadził całą procedurę, zarejestrował wniosek. Ma kontaktować się kurier. Potem przeczytałem jeszcze raz regulamin i w definicji jest jednak mowa o 12 miesiącach karencji. Rozmowa była nagrywana.
  Jak wyjść z tej sytuacji by potem nie było problemów z nagrodą?

  Klauus Odpowiedz
 • Mi w Getin Banku Pani przesłała propozycję konta oszczędnościowego, z propozycją 3,6%. Myślałem, że jest to specjalna propozycja, np. dla stałych klientów. Bank naliczył mi 3,5%. Złożyłem reklamację, której bank mi nie uznał, uzasadniając, że był to błąd pisarski. Co powinienem w tej sytuacji zrobić? Wyjadacze pomożecie!

  Andrzej Odpowiedz
  • Ja bym się odwoływał pisząc, że moim zdaniem to nie błąd pisarski, a przestępstwo oszustwa z art. 286 kodeksu karnego i że jeśli w ciągu 48 godzin nie odzyskam należności, to o nieuczciwych praktykach powiadomię KNF (możesz też wspomnieć o organach ścigania, ale to chyba za mała suma, by się tak wygłupiać). Po tym czasie rzeczywiście poinformowałbym KNF, można to zrobić przez formularz internetowy (ale oni się nie zajmują indywidualnymi sprawami, więc trzeba to tak sformułować, by było widać, że chodzi o ogólną praktykę banku, w praktyce mogą pomóc także w indywidualnej sprawie, co przetestowałem).
   Może też jakiś Arbiter Bankowy byłby tu pomocny, ale ja nie mam takiego doświadczenia.

   Don Quijote de la Mancha
  • Tak jest. Z bankami trzeba ostro, nie ma co patyczkować się !

   Bogdan
 • Miało być Wisienkowicze- przepraszam!

  Andrzej Odpowiedz
 • Jako ciekawostka: pierwszą premię w wysokości 30zł otrzymałem w tym samym miesiącu co opłaciłem pierwszy raz rachunek nc+. Regulamin mówi, że premia zostanie wypłacona w miesiącu następnym.

  John Odpowiedz
 • Adminie, promocja ponownie jest dostępna do końca roku :)

  Damian Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już premię w październiku? Czy ktoś orientuje do kiedy powinna być wypłacana gdy klient spełnił warunki w poprzednim miesiącu?

  Andrzej Odpowiedz
 • premie za wrzesien dostalem od razu po zrobieniu przelewu za nc+ a w pazdzierniku nadal nie ma.. twierdza ze maja jakies problemy techniczne z tym zwiazane…

  zdzisiek Odpowiedz
 • czy bank sprawdza czy obie umowy są zawarte przez tą samą osobę? tzn czy osoba zawierająca umowę z CA jest jednocześnie abonentem nc+? dzięki za podzielenie się praktycznymi doświadczeniami …

  Stef Odpowiedz
 • Jestem w (nc+) Canal+, czy jeśli założę konto w CA i podam nr rachunku do opłacania bez zaproszenia będą wypłacać premię? :p Ktoś próbował?
  Kiedyś brałem udział w tej promocji tylko, że w EUROBANKU, ale chyba nie było zaproszeń…

  sebek Odpowiedz
 • Ja dostałem I. zwrot (bonus promocyjny) 31.10., ale 05.11 mi go cofnęli. Fajny bank. PS. w regulaminie jest ciekawie zapisana zasada zwrotów za abonament: „Bank przyznaje Klientowi Premię – zwrot za Abonament NC+ w danym miesiącu kalendarzowym, jeśli
  w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym Płatność promocyjną, Klient zapewnił Wpływ na Konto” – płacisz abonament w listopadzie, ale wpływ na konto musi być w październiku.

  Łukasz Odpowiedz
 • Ja założyłem konto w połowie listopada, opłaciłem canal+. Otrzymałem wpływ ponad 1000zł.
  Dzisiaj dostałem pierwszy bonus 30zł. Kiedy powinno wpaść 100zł za otwarcie konta? Dopiero w styczniu?

  Sebek Odpowiedz
 • Wszyscy skorzystaliście z zaproszenia?
  Czy jednak ktoś założył bez i dostał zwrot?
  Jak robicie z wpływami na konto? Bezpośrednio w kasie banku podając się za kogoś innego czy ktoś Wam przelewa?
  – mam drobne wątpliwości do obu opcji ze względu na urząd skarbowy, który może się doczepić

  Ktosiek_ Odpowiedz
  • Napisałem na czacie canal+ pan mnie zapisał do promocji. Po ok tygodniu poszedłem do banku założyć konto. Wpłaty robię od mamy z konta i bonusy przyszły i przychodzą co miesiąc ;)

   Sebek
 • Ta promocja nadal trwa do 31.03. 2020 (póki co)

  Kate Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy