480 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 7% na koncie oszczędnościowym + 1% moneybacku od Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć 300 zł w gotówce, 100 zł na zakupy oraz 80 zł w programie poleceń. Oprócz tego zyskamy 7% na koncie oszczędnościowym oraz moneybacku od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet.

480 zł premii na start od Santander

Twoje konto z premią

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.11.2021 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych).

Umowę zawieramy za pomocą wizyty e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.11.2022, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.12.2022.

Teraz wystarczy, że w grudniu wykonamy min. jedną płatność kartą na min. 10 zł oraz zalogujemy się min. raz do aplikacji mobilnej Santander mobile i pierwsza część premii nasza! Bank przekaże 100 zł do końca stycznia na nasz rachunek.

200 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy (styczeń, luty, marzec):

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową kartą na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

200 zł zostanie nam wypłacone do 30.04.2023.

Dodatkowe 80 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 80 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: GGKYKH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

100 zł na platformę Sodexo

A jak zdobyć kolejne 100 zł? Wystarczy, że spełniany wszystkie powyższe warunki nowego klienta oraz dodatkowo do końca października zarejestrujemy swój udział w formularzu na stronie promocji.

Teraz wystarczy, że przez 5 miesięcy (grudzień – kwiecień) wykonamy min. 3 przelewy w aplikacji mobilnej Santander. I to tyle, nagroda nasza :)

eVoucher o wartości 100 zł otrzymamy w maju 2023 za pomocą SMS lub wiadomości w poczcie w bankowości Santander. Kod będziemy mogli wykorzystać na stronie openevoucher.sodexo.pl na jeden z dostępnych voucherów na zakupy.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Jakie Chce posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

6,25% na Lokacie Mobilnej

Na koniec przypomnę, że klienci Santander Banku mogą skorzystać z promocyjnej oferty Lokaty Mobilnej. Możemy ją założyć tylko raz w danej edycji promocji – za pomocą aplikacji mobilnej. Kwota minimalna to 1000 zł, a maksymalna – 100 000 zł. Lokata trwa 4 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi obecnie 6,25%.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku dostępnym „w sprzedaży”, który pozwala na darmowe, nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • Zaczyna się…

  „3 listopada 2022

  Dzień dobry,

  od 19 listopada 2022 roku udostępnimy Państwu nową, bezpłatną funkcjonalność – Ślad węglowy w bankowości internetowej.

  Umożliwia ona poznanie indywidualnej, orientacyjnej wartości śladu węglowego związanego z Państwa zakupami. Szacujemy go na podstawie płatności naszymi kartami. Częścią tej funkcjonalności są również: eko porady oraz pytania i odpowiedzi.

  Ślad węglowy

  Codziennie generujemy emisje gazów cieplarnianych, które odkładają się w atmosferze i są odpowiedzialne za zmiany klimatyczne. Suma tych emisji to ślad węglowy. Poznanie orientacyjnej wartości śladu węglowego może pomóc w jego świadomym ograniczaniu.”

  pytanie Odpowiedz
 • Ślad węglowy? Bezpłatną? Ale się podjarałem. Lecę założyć :)

  burak Odpowiedz
 • No tak. A później obłożą nas podatkiem za generowanie śladu węglowego na podstawie naszych zakupów. Kupujesz wołowinę , ślad węglowy za pierdzenie krowy itd…

  ptok Odpowiedz
 • To wygląda na to że się łapię, konto otwarte 14.05.2018 a zamknięte 13.03.2020. Dobrze się składa bo akurat zamykam w BNP Paribas. Jak myślicie warto poczekać jeszcze do grudnia? Może Santander odpali jaką lepszą ofertę przedświąteczną, czy nie ma co łudzić że będzie lepsza ?

  ZICHI Odpowiedz
 • Dają też 300 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej (nie wolno mieć innej kk u nich)

  Karta kredytowa na Black Week (RRSO: 25,73%)
  300 zł do wykorzystania w sklepie internetowym allegro.pl
  zwolnienie z opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez 6 miesięcy
  zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o kartę kredytową w Santander internet lub w aplikacji Santander mobile i zawrzyj umowę
  spełnij pozostałe warunki promocji
  do promocji można przystąpić do wyczerpania liczby zgłoszeń do promocji, ale nie dłużej niż do 29.11.2022 r.

  Ja123 Odpowiedz
  • Nadal ciągle przepraszają.

   Bogdan
  • Właśnie nad tym też się zastanawiałem, nie mam u nich innej KK a warunki nie są wymagające, po ich spełnieniu jeszcze w okresie promocyjnym 6 miesięcznym można zapewne kartę zamknąć

   ZICHI
  • Dobra, wniosek o konto złożony. Można od razu składać wniosek o KK w promocji czy poczekać aż aktywują konto?

   ZICHI
  • Najpierw zarejestruj się w promocji na stronie promocji, a potem może składać wniosek, jak masz już dostęp do Oferty (czy jak tam się nazywa u nich ta strona)

   Ja123
  • OK. Dzięki

   ZICHI
  • Lepiej wziąć chyba Mastercard, bo można się dopisac do Bezcennych Chwil, jak będzie promocja na start z tego programu. Ostatnio było zdaje się 8000 pkt, czyli 100 zł w formie voucherów do sklepów np. RTV EURO, Circle

   Ja123
  • nie lepiej bo oni ta karte sami zarejestruja bez pytania przed startem promocji

   aaaa
  • To w Citi tak tobią, w Santander chyba nie

   Ja123
  • mi zarejestrowali
   jesli uwazasz ze chyba nie to chyba zamow karte i chyba daj znac

   aaaa
  • No to nowość chyba bo moją ostatnią kartę u nich na pewno rejestrowałem sam parę miesięcy temu.

   Ja123
  • zadna nowosc
   kazesz mu zamowic karte i czekac na promocje
   a Ty na pewno tyle nie czekales bo zamowiles podczas promocji
   bank nie czeka na promocje, patrzy ze karta lezy sobie bez rejestracji wiec sam rejestruje
   w kilku bankach obowiazuje zasada kto pierwszy ten lepszy
   na swojej karcie mozesz sobie takie testy robic ale namawiaj innych do palenia kart

   aaaa
  • nie namawiaj innych do palenia kart

   aaaa
 • Ten ślad węglowy to jakiś ponury żart, dla zasady za taki debilizm powinienem u nich zamknąć rachunek, bo nie chcę mieć z tego typu praktykami nic do czynienia i bojkotować jak się da. Choć z drugiej strony na osobach z tego forum to pewnie więcej tracą niż zyskują, więc pewnie żalu wielkiego z ich strony nie będzie. Mimo to uważam, że trzeba wyrazić choćby jakiś marginalny, ale jednak sprzeciw wobec tak niebezpiecznego precedensu i w poniedziałek poleci wypowiedzenie.

  Daugern Odpowiedz
 • Tak dla pewności zapytam odnośnie zapisu „Teraz wystarczy, że przez 5 miesięcy (grudzień – kwiecień) wykonamy min. 3 przelewy w aplikacji mobilnej Santander”, w regulaminie jest zapis „przelew w złotych na rachunek obcy”, czy to oznacza że może to być przelew na moje konto w innym banku? Według mnie tak ale dla może ktoś to potwierdzić

  ZICHI Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy