Jeszcze więcej: 180 zł w bonach + 300 zł w gotówce + 100 zł w punktach od Santander Bank Polska!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie Konta Jakie Chce możemy zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro. Mało? Promocja tradycyjnie łączy się z innymi ofertami na start, w ramach których możemy zgarnąć kolejne 380 zł. A dodatkowo nowo-otrzymaną kartę Mastercard możemy zarejestrować w promocji i zgarnąć kolejne 100 zł! Razem daje nam to rekordowe 580 zł!

580 zł od Santander Bank Polska

100 zł na zakupy od Santander Bank Polska

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

  • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.04.2021 do dnia skorzystania z promocji oraz
  • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie promocji, a następnie złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

  • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
  • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
  • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
  • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
  • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku w promocji mamy czas do 30.04.2022, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.05.2022. Bank zaznacza, że pula promocyjnych wniosków wynosi 2000 sztuk.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z 5 miesięcy: maj – wrzesień spełnimy następujące warunki:

  • zalogujemy się in. 3 razy do aplikacji Santander mobile
  • wykonamy min. 3 przelewy w aplikacji (np. zwykły przelew Elixir, Express Elixir, Blue Cash, ZUS, US, na telefon BLIK albo Przelewy24)

Nagrodę w formie wybranego bonu o wartości 100 zł otrzymamy do 31.10.2022.

Dodatkowe 380 zł na start

Składając wniosek w promocji automatycznie bierzemy udział w ofercie Santander z premią na start. O jej szczegółach pisałem w swoim dokładnym prześwietleniu. Tam też omówiłem warunki prowadzenia Konta Jakie Chcę – a te są naprawdę niezłe jak na dzisiejsze czasy.

Nie przegap!

Komentarze

  • Mam pytanie. Złożyłem dziś pomyślnie wniosek o konto, korzystając z linka na stronie. Przy składaniu wniosku nie było jednak żadnego pola do odhaczenia, że akceptuje regulamin promocji 100zl do allegro. Były tylko zgody marketingowe. A w regulaminie promocji allegro jest napisane, że jakąś zgodę trzeba wyrazić. I teraz jestem lekko skonsternowany. Czy osoby, które złożyły wniosek o konto miały widoczną we wniosku taką zgodę?

    bernul Odpowiedz
    • Akceptacja regulaminu odbywa się podczas rejestracji do promocji – wejdź jeszcze raz na stronę promocji i kliknij „Sprawdź jak zyskać »” i wypełnij formularz :)

      Michał
    • @Michał dzięki, bardzo mi pomogłeś. Mam tylko dodatkowe, jednak istotne dla mnie pytanie: czy jeśli w moim przypadku kolejność czynności była odwrotna niż w Twoim opisie promocji, tzn najpierw złożyłem wniosek o konto, a po kilku godzinach dopiero wypełniłem te formularze przystąpienia do promocji zarówno z 100zł do Allegro jak i z 300zł za konto to też się zakwalifikuję? Czy powinienem teraz anulować wniosek i wypełnić go od nowa, żeby zachować kolejność wg opisu?

      bernul
    • Nie będzie żadnego problemu jeśli było w takiej kolejności :)

      Michał
  • Hej,

    Co w przypadku gdy karta do konta przyszła do mnie powiedzmy w połowie marca, a ja ją aktywuje dopiero w połowie kwietnia. Opłata za kartę za kwiecień będzie pobierana?

    herrmaan91 Odpowiedz
  • Mam pytanie ogólne związane z Santanderem, nie związane jednak z tą konkretną promocją. Otóż, jeśli rachunek osobisty w tym banku mam już od jakiegoś czasu zamknięty, lecz nie została wypowiedziana umowa ramowa i zgody marketingowe, to czy – w takim układzie – wyklucza mnie to z brania udziału w promocjach zw. z otwieraniem konta w SBP?
    Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

    Michał Odpowiedz
    • Może Cię wykrywać już jako klienta albo wniosek do złożenie tylko w bankowości a czy on będzie promocyjny ? (raczej nie). Złóż reklamacje i zażądaj zamkniecia bankowości, bo tak to zwykle zapraszają do oddziału. Zamknij bankowość.

      bolek
  • Nie ma już sensownych promocji dla byłych klientów z których można by skorzystać.

    pytanie Odpowiedz
    • zaszkodzilo im przejecie 400 tysiecy Klientow deutsche banku
      wtedy z kazda promocja zaczeli wydluzac okres karencji zamiast go skracac
      za jakis czas odpuszcza jak millennium czy getin (przynajmniej w promocjach)
      ale tamci mimo tego nadal traca Klientow a santander systematycznie pozyskuje (Raport PRNews.pl: Rynek kont osobistych – IV kw. 2021)

      aaaa
  • Czy ktoś dostał już bon 100zł do allegro w ramach tej promocji? Zastanawiam się czy jest wysyłany w bankowości czy smsowo. Bo w promocji bierze udział mój tata, który jak się dowiedziałem ma zwyczaj szybkiego kasowania smsów, więc boję się, żeby czegoś nie przeoczył.

    bernul Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy