48 000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile za kartę kredytową mBanku

Zakończona

Dosłownie wczoraj mBank odpalił promocję, w ramach której można zgarnąć aż 650 zł za założenie konta osobiste. Okazuje się jednak, że to nie wszystko – zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą zyskać kolejne 600 zł (w formie 48 000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile) – i to na bardzo prostych zasadach! :)

48000 punktów Mastercard od mBanku
Aby skorzystać z promocji należy nie być właścicielem ani współwłaścicielem karty kredytowej mBanku. Posiadanie innych produktów (jak konta osobistego) jest jak najbardziej OK.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o kartę World Mastercard lub World Mastercard Intensive, akceptując przy tym regulamin promocji. Oczywiście konieczne jest również zawarcie umowy o kartę – pod warunkiem, że bank pozytywnie oceni naszą zdolność kredytową. Osoby, które pierwszy raz wnioskują o kartę kredytową odsyłam od razu do swojego poradnika jak mądrze z niej korzystać.

Co dalej? Teraz wystarczy, że do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonamy nią 15 płatności bezgotówkowych. Kwota oraz miejsce transakcji nie mają znaczenia – ciężko więc o łatwiejsze warunki na zyskanie aż 48 000 punktów, które wymienimy na m.in. bony o wartości 600 zł. Płacimy kartą w sklepach i internecie za realne zakupy i usługi i już :)

Jak łatwo się domyślić bank przewidział szereg wykluczeń wszelkiego rodzaju „ułatwiaczy” płatności kartą, czyli z wyłączeniem:

przelewów z rachunku Karty, płatności Kartą w ramach usługi mTransfer, transakcji Quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę), wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); transakcji obejmujących: (i) internetowe przekazy pieniężne; (ii) instytucje finansowe (wybieranie gotówki z kas banków lub bankomatów, przekazy pieniężne, transakcje dotyczące towarów i usług, spłaty lub wypłaty pożyczek); (iii) przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne); (iv) instytucje niefinansowe (zakup/obciążenie karty, wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych); (v) wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe uczestnika; (vi) płatności realizowane przy pomocy BLIK.

Nagrodę otrzymamy bardzo szybko, bo do 5. dnia roboczego następującego po wykonaniu ostatniej transakcji. Punkty będą ważne 6 miesięcy.

Ile kosztuje karta kredytowa w mBanku?

Wydanie karty kredytowej to koszt 30 zł (World) lub 50 zł (World Intensive). Uczestnicy promocji nie muszą się tym jednak przejmować – są zwolnieni z tej opłaty. Zgodnie z regulaminem:

Uczestnik Promocji, który spełni wszystkie warunki opisane powyżej otrzyma Kartę bez pierwszej opłaty za jej wydanie. Obowiązują Cię pozostałe opłaty i prowizje z naszego cennika.

A jakie? Głównie opłata roczna. W przypadku „zwykłej” karty to koszt 350 zł lub 0 zł, o ile wydamy 18 000 zł rocznie. W przypadku karty Intensive to 400 zł, a zwolnić nas mogą obroty 30 000 zł rocznie. Jeśli natomiast z karty zrezygnujemy przed upływem roku, to prawdopodobnie opłata nie zostanie naliczona (tak było do tej pory).

Nie przegap!

Komentarze

 • Fajne to były promki ale hitu roku na tym blogu nie było.

  Marcel Odpowiedz
  • A czego nie podal Michal? No zauwazylem ze czasami mBank (ale nie to gdzie komentujemy) byl pomijany, musze czytac kilka. Rzuc temate co bylo lepsze.

   Krzychoooo
 • Nowa akcja BCH, „Kto zimą kupuje, ten punkty zyskuje” – warunki słabe.

  santech Odpowiedz
 • Zamienię voucher do Multikina (mam) na Cinema City (chcę).
  prubufka@interia.pl

  dario Odpowiedz
 • Czy ktoś nadal czeka na przyznanie punktów? Na infolinii potwierdzili, że warunki spełnione, a punktów nadal nie ma. Konto otwarte na początku grudnia. W grudniu spełnione warunki Reklamacja jeszcze nie była składana. Czekać jeszcze?

  Li Odpowiedz
  • Nie dostaje się punktów tylko kod do wprowadzenia w BChw, sprawdź w aplikacji czy go nie ma w Wiadomościach lub Powiadomieniach, powinieneś też dostać email z kodem (w spamie?)

   Kris
 • Czy ktoś nadal czeka na przyznanie punktów? Na infolinii potwierdzili, że warunki spełnione, a punktów nadal nie ma. Konto otwarte na początku grudnia. W grudniu spełnione warunki Reklamacja jeszcze nie była składana. Czekać jeszcze?

  Joanna Odpowiedz
 • Czy karta jest z automatu dodawana przez bank do Bezcennych, czy też trzeba ją samemu dodać do programu? Kartę dostałem bodajże w ubiegły czwartek.

  Bjurgul Odpowiedz
  • Samemu trzeba

   Kazek
  • Wielkie dzięki za odpowiedź:)

   Bjurgul
  • Hmm, kartę dodałem, ale po zalogowaniu do BCh i kliknięciu na kartę pojawił się taki komunikat: „Wystąpił problem z załadowaniem odpowiednich treści. Przeładuj stronę, aby odświeżyć.”

   Oczywiście nawet kilkukrotne przeładowanie nic nie daje…
   Ktoś miał podobną sytuację?

   Bjurgul
  • Trzeba poczekać kilka dni i sprobowac znowu…do skutku

   Kris
  • U mnie czasami się tak zacina nawet przy dawno dodanych kartach. Jak wyżej, spróbuj jutro albo za kilka dni.

   Kazek
  • OK – dziękuję Wam za wskazówki:)

   Bjurgul
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy