5% moneybacku za transakcje Apple Pay i Google Pay na karcie kredytowej OK! od Alior Banku

Trwa do 31.01.2019

Alior Bank ruszył z promocją karty kredytowej OK!, w której zgarnąć możemy 5% moneybacku od transakcji Google Pay i Apple Pay. Oprócz tego bank oferuje swoje standardowe 1% zwrotu od wybranych transakcji.

5% moneyback na karcie kredytowej OK od Alior Banku

Nawet 600 zł za płatności Apple Pay lub Google Pay

Aby wziąć udział w promocji należy nie posiadać żadnej karty kredytowej Alior Banku w dniu 14.10.2018.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do 31.01.2019 zostawimy swoje dane kontaktowe na dedykowanej stronie promocji, poczekamy na telefon konsultanta banku, a następnie zawrzemy umowę o kartę (o ile bank pozytywnie zweryfikuje naszą zdolność kredytową).

Same zasady promocji są niesamowicie proste. Bank zwróci nam 5% wartości transakcji dokonanych za pomocą karty kredytowej podpiętej przez Google Pay lub Apple Pay. Maksymalna miesięczna kwota zwrotu to 50 zł, a przez cały okres promocji (12 miesięcy) – nawet 600 zł. Aby jednak moneyback został naliczony konieczne jest wydanie min. 100 zł w danym miesiącu.

Bank zaznacza, że okres 12 miesięcy promocyjnych liczymy od pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego. Przykładowo jeśli karta zostanie wydana w listopadzie, to pierwszym miesiącem, za który otrzymamy zwrot, będzie grudzień. Moneyback wypłacany będzie do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji (w naszym przykładzie pierwszy zwrot nastąpi w styczniu).

1% w standardowej promocji

Oprócz powyższej oferty specjalnej bank oferuje również standardową promocję, w której możemy zyskać 1% wartości transakcji wykonywanych w:

 • sklepach odzieżowych, papierniczych, księgarniach, sklepach AGD, RTV i komputerowych,
 • kinach, teatrach, restauracjach,
 • hotelach, biurach podróży, kolej
 • salonach piękności i fryzjerskich.

Maksymalna kwota zwrotu to 75 zł miesięcznie, co daje nawet 300 zł rocznie. Biorąc jednak pod uwagę mnożnik musielibyśmy wydać jakieś 30 000 zł rocznie w powyższych kategoriach, aby zyskać maksymalną premię. Tu znacznie lepiej sprawdzi się debetówka eurobanku (z lokatą 3% gratis).

Ile kosztuje karta kredytowa OK?

Wydanie karty kredytowej OK! jest bezpłatne, natomiast jest corocznie wznowienie kosztuje 10 zł. Większa uwagę powinniśmy jednak zwrócić na 10 zł opłaty miesięcznej, bo rocznie sumuje się to do 120 zł. Dobra wiadomość jest taka, że opłaty można się pozbyć. Zła, że nie jest to takie proste:

Opłata nie jest pobierana pod warunkiem dokonania przez Klienta, w okresie od ostatniego dnia poprzedniego cyklu rozliczeniowego do przedostatniego dnia bieżącego cyklu rozliczeniowego, posiadaną do danego rachunku aktywną kartą kredytową, transakcji bezgotówkowych (z wyłączeniem poleceń przelewu z rachunku karty) na łączną kwotę min. 600 zł.

Widać więc, że aby najwięcej wycisnąć z promocji powinniśmy wydawać kartą min. 600 zł miesięcznie. A idealnie około tysiąca zł – aby zyskać maksymalny cashback.

Nie przegap!

Komentarze

 • Co z tym mastercard priceless? Pani w placowce twierdzi ze mam sie zapisac sam, jednak jesli nie mam konta jakze osobistego to nie mozna. Czy mastercard zapisze nas automatycznie czy jednak wizyta w placowce bedzie konieczna?

  Bartosz Odpowiedz
 • Skórkozjady pobierają opłatę za pierwszy niepełny okres i to kilkudniowy! Też tak macie?

  Bolo Odpowiedz
  • Pierwszy niepełny okres rozliczeniowy jest darmowy. Jeśli nieszczęśliwie się wstrzeliłeś to możliwe, że akurat tak.
   Do Mastercard priceless po 51min oczekiwaniu na infolinii dowiedziałem się, że tylko w oddziale rejestracja.

   K+M+B
  • „Jeśli nieszczęśliwie się wstrzeliłeś to możliwe, że akurat tak.” – to znaczy?
   Wyciąg dziś i dziś ta opłata się pojawiła w rachunek kk do spłaty oczywiście. A okres jest od momentu podpisania umowy 29.10 do dziś tj. do 15.11 czyli nie ma tych 30 dni, nie mówiąc, że karta wysłana 31.10 a dotarła ok 6-tego czy 7-go listopada.

   Bolo
  • A może to się liczy od uruchomienia limitu?

   K+M+B
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy