5% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym + do 300 zł na start od Pekao

Zakończona

Drugi co do wielkości bank na naszym rynku zdecydował się na podniesienie oprocentowania swojej flagowej oferty. Nowi, ale również obecni klienci banku, będą mogli od dzisiaj zyskać 5% w skali roku na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 100 000 zł. Oczywiście pamiętajmy, że na tych pierwszych ciągle czeka 200 zł w gotówce oraz 100 zł w punktach Mastercard :)

5% na koncie oszczędnościowym od Pekao

5% do 100 000 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie była posiadaczem rachunku w Pekao S.A. ani funduszy inwestycyjnych w Pekao TFI od 1.01.2021. Co ciekawe bank dopuszcza do promocji również posiadaczy rachunku, ale pod warunkiem, że ich średnie miesięczne saldo w każdym miesiącu (po 1.01.2021) nie przekraczało 100 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że posiadamy lub otworzymy Konto Przekorzystne wraz z rachunkiem oszczędnościowym w okresie do 31.07.2022. Pamiętajmy jedynie, że jeśli nie otworzymy konta oszczędnościowego wraz z kontem osobistym, to:

Jeśli zawarłeś umowę o pierwsze konto osobiste […] w Okresie przystąpienia do Promocji i nie zawarłeś jednocześnie umowy Konta Oszczędnościowego będziesz miał możliwość zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem w oddziałach banku od dnia zawarcia umowy lub w bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay) w terminie od 3 do 5 dni roboczych po dniu zawarcia umowy o konto osobiste, jednak nie później niż 31.07.2022.

I to w zasadzie tyle. Promocyjne oprocentowanie 5% na koncie oszczędnościowym będzie
obowiązywało dla kwoty do 100 000 zł przez okres 183 dni licząc od dnia zawarcia umowy o konto.
Tu warto dodać, że wyższą kwotę maksymalną otrzymują klienci konta Premium – więcej w moim osobnym wpisie. Tam też prześwietlam kilka innych ofert oszczędnościowych Pekao (np. lokata mobilna czy rentierska).

200 zł w gotówce + 100 zł w punktach

Na koniec przypomnę, że do 30.06 trwa promocja z premią za założenie Konta Przekorzystnego. Do zyskania mamy 200 zł na bardzo prostych warunkach oraz kolejne 100 zł w formie punktów Mastercard wymiennych np. na bony do popularnych sklepów. Zachęcam do zapoznania się z prześwietleniem tej oferty :)

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • skoro mam saldo powyzej 100zł to mi nie podnisą oprocentowania do 5%, państwowy, dziadowski bank, jeszcze miesiąc

  stalker Odpowiedz
 • Jest gdzies algorytm liczenia sredniego salda dla obecnych klientów?

  Andres Odpowiedz
 • Admin, nie wiem co się dzieje, ale wybrałam podpisanie umowy w placówce i nie mogę dokończyć wniosku. Poradzisz coś?

  Beata2 Odpowiedz
 • Gdzie można sprawdzić jakie aktualne oprocentowanie mam? W aplikacji zero informacji na ten temat

  Ino Odpowiedz
 • Mają też inna oferte z 6 m-cy za darmo Canal+ z Netfliksem, ale też dla nowych

  Ja123 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy