50% zniżki na Cinema City Unlimited w IV edycji promocji BZWBK

Zakończona

Wystartowała czwarta edycja promocji BZWBK dla uczestników programu Cinema City Unlimited. W zamian za wyrobienie karty kredytowej możemy zgarnąć zwrot połowy wartości abonamentu przez najbliższy rok. Oznacza to, że za oglądanie filmów bez limitów możemy zapłacić zaledwie 22 zł miesięcznie!

22 zł za Cinema City Unlimited

Zniżka dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być klientem banku, który nie był posiadaczem żadnej karty kredytowej Banku Zachodniego WBK w okresie 90 dni przed momentem przystąpienia do promocji. Wykluczone są również osoby, które brały udział w I, II lub III edycji niniejszej promocji.

Jeśli spełniamy te warunki, to wystarczy, że wypełnimy dedykowany formularz przystąpienia na stronie promocji i złożymy wniosek o wydanie dowolnej karty kredytowej z oferty banku. Ważne też, aby wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego.

Choć bank nie precyzuje w jaki sposób mamy wyrobić kartę kredytową, to daje pewne ograniczenie:

Czas pomiędzy datą wypełnienia i wysłania do Banku Formularza przystąpienia do Promocji a datą złożenia wniosku o wydanie Karty Kredytowej […] nie może być dłuższy niż 10 kolejnych dni kalendarzowych, przy czym kolejność wykonywania tych czynności jest dowolna […]

Teoretycznie oznacza to, że ofertę można połączyć z inną promocją banku, w której do zgarnięcia mamy 350 zł. Dajcie znać, czy się udało!

22 lub 26 zł miesięcznie za opłacanie Cinema City Unlimited

Jak zdobyć tytułowe nagrody? Zgodnie z regulaminem promocji uczestnik może otrzymać połowę kwoty transakcji powtarzalnej z tytułu abonamentu Cinema City Unlimited, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym zostanie rozliczona co najmniej jedna płatność za powyższy abonament oraz co najmniej cztery transakcje bezgotówkowe wykonane kartą (przy czym drugi warunek nie dotyczy pierwszego miesiąca po przystąpieniu do promocji).

Nagroda może zostać przyznana raz w miesiącu przez kolejne 12 miesięcy. Pierwszym miesiącem za który otrzymamy nagrodę jest miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji. Zależnie od tego z którego abonamentu korzystamy zgarniemy razem nawet 264 lub 312 zł!

Do promocji można przystąpić od 1.07 do 31.12.2017. Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Link do formularza do poprawy: http://www.bzwbk.pl/cinemacity

  ls5 Odpowiedz
 • Ja korzystam od prawie roku ;) szkoda że nie można przedłużyć:p

  Sebastian Odpowiedz
 • A tym razem nie ma obwarubkowan dla osób, które miały wczesniej kartę kredytowa? ;)

  Tul Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy