Do 350 zł od BZWBK w promocji „Wakacje z kartą kredytową”

Zakończona

Trwa bardzo prosta promocja Banku Zachodniego WBK dla nowych oraz obecnych klientów kart kredytowych. W zamian za wyrobienie plastiku i wykonanie kilku transakcji zyskamy do 150 zł w gotówce oraz dwa bony o wartości 100 zł każdy!

Wakacje z kartą kredytową - 350 zł od BZWBK

Do 150 zł za nową kartę kredytową

Aby skorzystać z promocji należy być nowym, bądź obecnym posiadaczem karty kredytowej Banku Zachodniego WBK. Zależnie bowiem od naszego statusu do wykonania będziemy mieli nieco inne zadanie.

Nowi klienci to osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej BZWBK przez 3 miesiące przed dniem podpisania umowy o kartę. Jeśli spełniamy ten warunek, to w okresie promocji (1.06 – 31.08.2017) musimy zawnioskować o dowolną kartę kredytową banku. Oprócz tego najpóźniej w dniu zawarcia umowy musimy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na działania marketingowe banku (podając przy tym numer telefonu do kontaktu).

Sam warunek zdobycia 100 zł jest mega prosty: w miesiącu zawarcia umowy o kartę i/lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym musimy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą – czyli zapłacić nią 5 razy w sklepach bądź internecie.

Jeśli chcemy zdobyć dodatkowe 50 zł, to wystarczy (w okresie trwania promocji) zamówić kartę dodatkową do naszej karty kredytowej i… wykonać nią te same czynności co wyżej, czyli 5 transakcji bezgotówkowych kartą do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy karty dodatkowej. Tyle!

Do 150 zł za nową kartę mobilną

A co ma zrobić obecny klient (posiadacz karty kredytowej BZBWK) aby zgarnąć nagrody? Tu warunki są takie same jak powyżej, jednak zamiast wyrabiania karty kredytowej będziemy musieli wyrobić mobilną kartę kredytową – pod warunkiem, że nie posiadaliśmy takiego tworu przez 3 miesiące poprzedzające podpisanie umowy. Choć regulamin nie wspomina o tym w warunkach, to tu również konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej – inaczej bank będzie miał prawo nie wypłacić nagród:

W momencie wypłaty nagrody głównej oraz nagrody dodatkowej uczestnik nie może mieć złożonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku

Warunek zdobycia nagrody jest analogiczny jak w przypadku nowego klienta. Wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych mobilną kartą kredytową do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

A jak zdobyć dodatkowe 50 zł? Dokładnie tak samo, jak robią to nowi klienci. Wystarczy zawrzeć umowę o wydanie jakiejkolwiek dodatkowej karty kredytowej (niekoniecznie mobilnej, bo takiej się nie da ;)) i wykonać nią 5 transakcji bezgotówkowych.

Co ciekawe w obu przypadkach możliwe jest zgarnięcie tylko nagród dodatkowych, bez nagród głównych. Oczywiście najbardziej opłacalne jest zgarnięcie obu nagród ;)

Nagrody zostaną przekazane jako uznanie karty do końca drugiego miesiąca po miesiącu jej wydaniu (o ile ciągle będziemy jej posiadaczem). Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę główną i jedną dodatkową.

Szczegóły promocji w regulaminie. Jako ciekawostkę dodam, że na stronie promocji istnieje… formularz do podania swoich danych. Sam regulamin nic jednak o nim nie mówi, więc teoretycznie nie ma obowiązku rejestracji.

200 zł w promocji Priceless Specials

Co ciekawe jeśli w powyższej promocji wybierzemy kartę(y) MasterCard World, to automatycznie załapiemy się do promocji Priceless Specials, w której do zgarnięcia mamy bony o wartości 100 zł każdy. Tutaj, oprócz warunku zawarcia umowy do 31.08, musimy również wyrazić zgodę, za pośrednictwem formularza przystąpienia do programu Priceless Specials, na otrzymywanie od MasterCard informacji handlowych drogą elektroniczną (zostawiając mail i numer telefonu).

Oprócz tego musimy wykonać 5 transakcji kartą na identycznych zasadach jak w promocji Wakacje z kartą kredytową i… to w zasadzie tyle. Informacja o nagrodzie zostanie przekazana telefonicznie (w dni robocze od 9:00 do 18:00) w terminie 5 dni roboczych od dnia 22.06, 6.07, 21.07, 3.08, 21.08, 7.09, 21.09 i 6.10. Będziemy mieć wtedy do wyboru jeden z voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania w:

 • Cinema City (2 x bilet 2D + 2 x duży napój i 2 x duży popcorn lub nachosy) – razem 950 sztuk
 • RTV Euro AGD – 950 sztuk
 • New Balance – 280 sztuk
 • Decathlon – 670 sztuk
 • cegiełki na rzecz fundacji WFP – 150 sztuk

Ponieważ liczba nagród jest ograniczona, to, po pierwsze, możemy już nie mieć do wyboru wszystkich nagród, a, po drugie – promocja może się zakończyć przed czasem ze względu na wyczerpanie puli. Niestety nigdzie nie jest podane w jaki sposób organizator o tym poinformuje. Warto więc się śpieszyć :)

W promocji można wziąć udział tylko raz, co oznacza, że możemy zdobyć 100 zł za rejestrację swojej karty oraz 100 zł za rejestrację karty dodatkowej (osoby, której wyrobimy kartę). Oczywiście drugą stówkę otrzyma właśnie ta osoba.

Szczegóły oraz warunki korzystania z bonów w regulaminie.

Ile kosztuje karta kredytowa BZWBK?

W zasadzie wszystko co musicie wiedzieć o karcie kredytowej BZWBK ogranicza się do jednego zdania: opłata za pierwszy rok korzystania z karty nie jest pobierana, jeśli w ciągu 3 pierwszych miesięcy wykonacie nią min. 5 transakcji. A ponieważ takie transakcje wykonacie i tak w celu odebrania premii, to żadnych innych kosztów nie będzie. Warunek ten dotyczy „zwykłych” kart (Visa/MC Silver) oraz karty MasterCard World i Visa Platinium.

Jeśli natomiast zechcecie dłużej korzystać z karty, to zapłacicie kolejno 7,5 zł, 10 zł lub aż 42 zł miesięcznie od drugiego roku posiadania karty – choć wykonanie 5 transakcji w danym cyklu rozliczeniowym zwolni z opłaty. Oczywiście nie ma obowiązku posiadania karty przez tak długi okres.

Dodatkowo w chwili obecnej nie ma żadnych opłat za posiadanie karty dodatkowej ani posiadanie karty mobilnej. 0 zł kosztów, do 350 zł profitów – takie promocje lubię najbardziej :-)

Nie przegap!

Komentarze

 • @uta
  Jakie karty debetowe i kredytowe/ jakich banków/ można podpiąć do Di Pocket?

  Waldemar Odpowiedz
  • Oczywiście płatność kartą Dipocket ma kurs MC +1%prowizji, natomiast zasilać konto Dipocket można każdą kartą o ile nie blokuje tego dany bank. Z komentarzy pod aplikacja można wyczytać że niektóre banki obciążają takie zasilenie swoją sporą prowizją np kk citi

   uta
  • O jakiej opłacie CITI Banku piszesz? Przestudiowałem TOiP karty kredytowej (RORu także) i nie znalazłem wzmianki o tych dodatkowych kosztach….

   owat
  • Pewnie chodzi o to:

   Prowizja za Transakcję gotówkową lub Transakcję
   szczególną — 8% wartości Transakcji nie mniej niż 10 zł

   Don Quijote de la Mancha
  • pobierają to? czy jest to potencjalne zagrożenie, jak się korzysta z R, DP itd.?

   abc
  • Może ktoś z forum już to testował. Prośba o info.

   owat
  • Nie wiem jak jest z KK w CITI, ale za operacje debetową przez DP nie pobrali żadnych prowizji.

   ROLO
  • No i słusznie. W regulaminie kredytówek quasicash jest utożsamiana z transakcją gotówkową. W debetówkach nie, a nawet jeśli, to nie powodowałoby prowizji ;)

   ls5
 • @uta
  Możesz podać konkretne banki wg. wzoru: karta debetowa-nazwy banków, karta kredytowa- nazwy banków.

  Waldemar Odpowiedz
 • A co to jest to DiPocket? Karta mobilna, platnosc przez NFC? Jesli tak to odpada w wielu „zacofanych” krajach jak np. Francja gdzie zblizeniowki praktycznie nie dzialaja, tylko chip i to w dodatku czesto potwierdzany nie PINem a podpisem. Tak podpisem, ostatnio podpisywalem sie w Polsce chyba z 15 lat temu! Nawet w USA PIN dzialal bez problemu, albo zupelnie bez PINu.

  keton Odpowiedz
  • Przedpłacona debetówka, dostajesz normalny plastik + wirtualną do płatności w internecie. Ciekawe rozwiązanie, plastikiem nie zapłacisz w internecie, czyli nawet gdyby ktoś skopiował dane w internecie nie zapłaci. Taki mały myk a trochę mnie nerwów kosztował bo wkrótce po uruchomieniu i zasileniu konta musiałem szybko zapłacić za hotel a tu ciągle odmowa, dopiero infolinia poinformowała gdzie szukać w sumie dość ukrytej wirtualnej karty.

   uta
 • Zlikwidowaliście już kartę z tej promocji?

  broker Odpowiedz
  • ja zostawiłem sobie na razie KK World ale już 8. listopada zlikwidowałem 3 karty (2 żony: główna Silver i dodatkowa World oraz moja dodatkowa Silver)

   erde
  • Tak, przeszło miesiąc temu wypowiedziałem wszystkie karty (2 główne i 1 dodatkowa).

   Emej
  • Jeszcze nie, bo do końca grudnia trwały przepychanki reklamacyjne. Ostatecznie przy 3. podejściu Rzecznik Klienta WBK uznał i wypłacił kasę. Można zamykać :)

   Paweł K.
 • A ja niestety dalej nie otrzymałem nagrody pomimo iż Bank Zachodni WBK zobowiązał się na piśmie z dnia 19.03.2018 „przekazania na moją rzecz nagrody do końca miesiąca”.

  Slawomir Odpowiedz
 • 1 4 5 6

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy