Do 350 zł od BZWBK w promocji „Wakacje z kartą kredytową”

Zakończona

Trwa bardzo prosta promocja Banku Zachodniego WBK dla nowych oraz obecnych klientów kart kredytowych. W zamian za wyrobienie plastiku i wykonanie kilku transakcji zyskamy do 150 zł w gotówce oraz dwa bony o wartości 100 zł każdy!

Wakacje z kartą kredytową - 350 zł od BZWBK

Do 150 zł za nową kartę kredytową

Aby skorzystać z promocji należy być nowym, bądź obecnym posiadaczem karty kredytowej Banku Zachodniego WBK. Zależnie bowiem od naszego statusu do wykonania będziemy mieli nieco inne zadanie.

Nowi klienci to osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej BZWBK przez 3 miesiące przed dniem podpisania umowy o kartę. Jeśli spełniamy ten warunek, to w okresie promocji (1.06 – 31.08.2017) musimy zawnioskować o dowolną kartę kredytową banku. Oprócz tego najpóźniej w dniu zawarcia umowy musimy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na działania marketingowe banku (podając przy tym numer telefonu do kontaktu).

Sam warunek zdobycia 100 zł jest mega prosty: w miesiącu zawarcia umowy o kartę i/lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym musimy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą – czyli zapłacić nią 5 razy w sklepach bądź internecie.

Jeśli chcemy zdobyć dodatkowe 50 zł, to wystarczy (w okresie trwania promocji) zamówić kartę dodatkową do naszej karty kredytowej i… wykonać nią te same czynności co wyżej, czyli 5 transakcji bezgotówkowych kartą do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy karty dodatkowej. Tyle!

Do 150 zł za nową kartę mobilną

A co ma zrobić obecny klient (posiadacz karty kredytowej BZBWK) aby zgarnąć nagrody? Tu warunki są takie same jak powyżej, jednak zamiast wyrabiania karty kredytowej będziemy musieli wyrobić mobilną kartę kredytową – pod warunkiem, że nie posiadaliśmy takiego tworu przez 3 miesiące poprzedzające podpisanie umowy. Choć regulamin nie wspomina o tym w warunkach, to tu również konieczne będzie wyrażenie zgód marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej – inaczej bank będzie miał prawo nie wypłacić nagród:

W momencie wypłaty nagrody głównej oraz nagrody dodatkowej uczestnik nie może mieć złożonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w banku

Warunek zdobycia nagrody jest analogiczny jak w przypadku nowego klienta. Wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych mobilną kartą kredytową do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

A jak zdobyć dodatkowe 50 zł? Dokładnie tak samo, jak robią to nowi klienci. Wystarczy zawrzeć umowę o wydanie jakiejkolwiek dodatkowej karty kredytowej (niekoniecznie mobilnej, bo takiej się nie da ;)) i wykonać nią 5 transakcji bezgotówkowych.

Co ciekawe w obu przypadkach możliwe jest zgarnięcie tylko nagród dodatkowych, bez nagród głównych. Oczywiście najbardziej opłacalne jest zgarnięcie obu nagród ;)

Nagrody zostaną przekazane jako uznanie karty do końca drugiego miesiąca po miesiącu jej wydaniu (o ile ciągle będziemy jej posiadaczem). Uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę główną i jedną dodatkową.

Szczegóły promocji w regulaminie. Jako ciekawostkę dodam, że na stronie promocji istnieje… formularz do podania swoich danych. Sam regulamin nic jednak o nim nie mówi, więc teoretycznie nie ma obowiązku rejestracji.

200 zł w promocji Priceless Specials

Co ciekawe jeśli w powyższej promocji wybierzemy kartę(y) MasterCard World, to automatycznie załapiemy się do promocji Priceless Specials, w której do zgarnięcia mamy bony o wartości 100 zł każdy. Tutaj, oprócz warunku zawarcia umowy do 31.08, musimy również wyrazić zgodę, za pośrednictwem formularza przystąpienia do programu Priceless Specials, na otrzymywanie od MasterCard informacji handlowych drogą elektroniczną (zostawiając mail i numer telefonu).

Oprócz tego musimy wykonać 5 transakcji kartą na identycznych zasadach jak w promocji Wakacje z kartą kredytową i… to w zasadzie tyle. Informacja o nagrodzie zostanie przekazana telefonicznie (w dni robocze od 9:00 do 18:00) w terminie 5 dni roboczych od dnia 22.06, 6.07, 21.07, 3.08, 21.08, 7.09, 21.09 i 6.10. Będziemy mieć wtedy do wyboru jeden z voucherów o wartości 100 zł do wykorzystania w:

 • Cinema City (2 x bilet 2D + 2 x duży napój i 2 x duży popcorn lub nachosy) – razem 950 sztuk
 • RTV Euro AGD – 950 sztuk
 • New Balance – 280 sztuk
 • Decathlon – 670 sztuk
 • cegiełki na rzecz fundacji WFP – 150 sztuk

Ponieważ liczba nagród jest ograniczona, to, po pierwsze, możemy już nie mieć do wyboru wszystkich nagród, a, po drugie – promocja może się zakończyć przed czasem ze względu na wyczerpanie puli. Niestety nigdzie nie jest podane w jaki sposób organizator o tym poinformuje. Warto więc się śpieszyć :)

W promocji można wziąć udział tylko raz, co oznacza, że możemy zdobyć 100 zł za rejestrację swojej karty oraz 100 zł za rejestrację karty dodatkowej (osoby, której wyrobimy kartę). Oczywiście drugą stówkę otrzyma właśnie ta osoba.

Szczegóły oraz warunki korzystania z bonów w regulaminie.

Ile kosztuje karta kredytowa BZWBK?

W zasadzie wszystko co musicie wiedzieć o karcie kredytowej BZWBK ogranicza się do jednego zdania: opłata za pierwszy rok korzystania z karty nie jest pobierana, jeśli w ciągu 3 pierwszych miesięcy wykonacie nią min. 5 transakcji. A ponieważ takie transakcje wykonacie i tak w celu odebrania premii, to żadnych innych kosztów nie będzie. Warunek ten dotyczy „zwykłych” kart (Visa/MC Silver) oraz karty MasterCard World i Visa Platinium.

Jeśli natomiast zechcecie dłużej korzystać z karty, to zapłacicie kolejno 7,5 zł, 10 zł lub aż 42 zł miesięcznie od drugiego roku posiadania karty – choć wykonanie 5 transakcji w danym cyklu rozliczeniowym zwolni z opłaty. Oczywiście nie ma obowiązku posiadania karty przez tak długi okres.

Dodatkowo w chwili obecnej nie ma żadnych opłat za posiadanie karty dodatkowej ani posiadanie karty mobilnej. 0 zł kosztów, do 350 zł profitów – takie promocje lubię najbardziej :-)

Nie przegap!

Komentarze

 • no u mnie tez nie ma kasy za polecenie i dla polecajacego (krzyzowo – z zona) wiec kazde powinno dostac 150 pln z programu polecen…
  jesli nie wpadnie do jutra – w piatek pewnie reklamacja…

  Michal1607 Odpowiedz
 • U siostry też nie ma jeszcze.. powinno być do jutra :)

  Kłapouchy Odpowiedz
 • O rany, udało się. Wpadło 100 zł.

  człek Odpowiedz
 • @Robert Mialem tak samo. Pracownik banku wydrukowal formularz, podpisalem i nie ma zadnego bonu. Dzwonie do mastercard a tu brak zgody na kontakt telefoniczny dlatego nie dzwonili. Wtedy dalem sobie spokoj bo bony decathlon i tak juz wyszly. W profilu mastarcard mam podanego maila i zaznaczona zgode na kontakt email. Przy moim numerze telefonu nie jest zaznaczone „Otrzymuj sms z programu”. Nie ma gdzie zaznaczyc osobna zgode na kontakt telefoniczny. W regulaminie jest wymagana ogolna zgoda na otrzymywanie droga elektroniczna oraz podanie maila i telefonu. Skoro nie jestem jedynym takim przypadkiem to powalcze. Dlaczego pracownik banku daje do podpisania formularz bez niezbednych zgod? Uspil moja czujnosc. Ide do banku obejrzec ten formularz.

  aaaa Odpowiedz
  • Pod jakim numerem kontaktowałeś się z Mastercard w sprawie promocji?

   Robert
  • @Robert dzieki za motywacje do walki. Poszedlem do oddzialu i w ich systemie mam zaznaczone wszystkie zgody (zreszta dostalem juz 100 zl za karte). Poprosilem o okazanie mi skanu podpisanego przeze mnie formularza i okazalo sie ze mam zaznaczone wszystkie zgody! Teraz sobie przypomnialem ze w czerwcu zauwazylem brak zgod i poprosilem o ponowne wydrukowanie formularza do podpisu wraz ze wszystkimi zgodami. Wyslali mnie z powrotem do Mastercarda pod numer 616646013 gdzie kazali mi zlozyc reklamacje zgodnie z pkt 4 regulaminu. Czyli klasyka promocji bankowych, zaznaczasz zgody a one znikaja gdzies po drodze :)

   aaaa
  • Czyli w czerwcu wydrukowali ponownie formularz przystąpienia do promocji, na którym zaznaczono wszystkie zgody, tę poprawioną wersję podpisałeś, to nie zadziałało – nie zadzwonili w sprawie vouchera – i teraz złożyłeś reklamację u organizatora promocji „Priceless Specials”, dobrze rozumiem? Niezły burdel, a ja to porządek lubię ;) Z ciekawości, w jakim mieście bank? W moim przypadku Włocławek.

   Robert
 • Dostałem nagrodę 100 pln za założenie karty mobilnej, założyłem też kartę dodatkową dla żony – za nią nagrody (50 pln) brak – ktoś też tak ma?

  asdf Odpowiedz
  • Mam dokładnie tak samo, 100 zł wpadło, ale już 50zł nie.

   Bart
  • Mają jeszcze trochę czasu do końća sierpnia. Trzeba poczekać.

   Bart
  • A na pewno zakladaliscie karty główne i dodatkowe w tym samym miesiącu czyli w czerwcu? Ją też otrzymałem tylko 100 zł ale kartę główną zakladalem w czerwcu a dodatkową w lipcu więc pewnie 50 zł będzie we wrześniu.

   Rask
  • A to możesz mieć rację, myślałem, ze liczy się kiedy transakcje były wykonane. Transakcje obiema kartami zrobiłem w lipcu, ale faktycznie jedną kartę założyłem jeszcze w czerwcu, a dodatkową w lipcu.

   Bart
  • „Wypłata nagrody głównej nastąpi w drugim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową główną dla nowego klienta / mobilnej karty kredytowej dla
   obecnego klienta
   9. Wypłata nagrody dodatkowej nastąpi w drugim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po
   miesiącu zawarcia umowy o wydanie dodatkowej karty kredytowej”

   Kłapouchy
 • a mnie bon sodexo przyszedl listem poleconym, nikt nie dzwonil i o niczym nie pytal… sami zdecydowali ktora nagrode mi dac, ale mi pasuje :)

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Jest 2 x 150 zł. To jak się teraz tych kart pozbyć? Podobno dodatkową zamykają z automatu jak główną się zamyka, ale czy da się bez fatygowania do oddziału to zrobić?

  Bobek Odpowiedz
 • Jedyna zaleta tej karty to platnosci zagraniczne przeliczane po kursie mastercard bez prowizji. Na rynku sa tylko 3-4 takie tanie karty kredytowe. Za pozbyciem sie przemawiaja czeste promocje co kilka miesiecy z ktorych wykluczaja starych wiernych klientow.

  aaaa Odpowiedz
  • „Jedyna zaleta tej karty to platnosci zagraniczne przeliczane po kursie mastercard bez prowizji”
   — jakiej „tej”, promocja „Wakacje z kartą kredytową” dotyczy wszystkich, czy chodzi Ci o MasterCard World?
   „Na rynku sa tylko 3-4 takie tanie karty kredytowe”
   — mógłbyś je wymienić? Bo niestety mamBonus z Sygma już się do nich nie zalicza i szukamy czegoś takiego…
   http://livesmarter.pl/najlepsze-konto-walutowe-bezkosztowe-platnosci-za-granica/comment-page-5/#comment-135045
   http://livesmarter.pl/najlepsze-konto-walutowe-bezkosztowe-platnosci-za-granica/comment-page-6/#comment-159151

   Don Quijote de la Mancha
  • Don, a nie lepiej po prostu karty walutowe? To zawsze sie lepiej oplaca szczegolnie jak kupujesz walute jak jest tania. Sam mam z TMUB 10zl/4lata, a sam chyba polecales cos z Aliora. A w Euro place karta debetowa z Citi po przepieciu jej do konta w euro. Dla mnie Citi tutaj lepiej sie sprawdza, bo dostaje gotowke w euro, ktora bez problemu wplacam do banku na swoje konto. Dla bezgotowkowych operacji dla mnie lepiej sie sprawdza Cinkciarz+karta TMUB (poprzednio mialem karte Cinkciarza wydana przez mBank).

   keton
  • „Don, a nie lepiej po prostu karty walutowe?”
   — ogólnie lepiej, ale:

   1. „To zawsze sie lepiej oplaca szczegolnie jak kupujesz walute jak jest tania”
   — a jak jest droga, to może się nie opłacać, do tego takie przeliczenie po kursie MC wychodzi chyba taniej (na daną chwilę), niż w większości kantorów.

   2. Zawsze wyjeżdżając za granicę trzeba kupić określoną kwotę waluty, można wprawdzie w trakcie przez net dokupować, ale zawsze jest problem, że albo coś zostanie, albo zabraknie… Dlatego idealna jest taka kredytówka, po powrocie wydatki zagraniczne można spłacić co do grosza.

   Don Quijote de la Mancha
  • A jak z wybieraniem pieniędzy z bankomatów w TMUB kartą walutową? Mam na razie kartę Kantoru Alior, ale denerwuje mnie trochę limit 1 darmowego wybrania pieniędzy na miesiąc.

   Emej
 • Właśnie odnotowałem uznanie 100 zł na KK :)

  ls5 Odpowiedz
  • Szanowni Państwo, gratulujemy tym, którzy otrzymali nagrodę, jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z bankiem pod nr 1 9999. Wyjaśnimy każde zgłoszenie.
   Zespół BZWBK

   Zespół_BZWBK
 • Taką odpowiedź dostałem od banku: Szanowny Panie,
  odpowiadając na zgłoszenie wyjaśniam, że Organizatorem promocji Priceless Specials w której nagrodą są Vouchery o wartości 100 zł jest MasterCard Europe S.A.
  Od Organizatora promocji otrzymaliśmy potwierdzenie, że mogły wystąpić opóźnienia w nawiązaniu kontaktu telefonicznego z jej Uczestnikami. Zapewniono nas, że taki kontakt zostanie wykonany w najbliższych dniach.
  Zaistniała sytuacja jest niezależna od banku, niemniej jednak przepraszamy za niedogodności związane z tą sytuacją.

  Reklamacja do MasterCard też poszła oczywiście. Ładna zwłoka już prawie jeden miesiąc.

  Don Pablo Odpowiedz
 • Ciągle brak 100+50 za karty i 100 zl dla polecającego. Ktoś jeszcze czeka na te premie?

  Mateusz Odpowiedz
  • Poszła reklamacja.

   Jaro
  • U mnie też, za obie KK i za premie polecajacego.

   Mateusz
  • Cisza w temacie reklamacji. Co mogło pójść nie tak? Wykonałem 10 operacji, 5 dla kuponu, 5 dla stówki od bzwbk. Czekam, odpowiedź chyba przyjdzie listownie.

   jaro
  • Też od 1 września czekam na odpowiedź w sprawie reklamacji za kartę kredytową i dodatkową. Składałem też w sprawie polecenia i na tamtą odpisali 12.09, że do 20.09 wypłacą. Póki co nie wypłacili.

   Mateusz
  • Ja dostałem odpowiedź. Premii nie wypłacą, bo nie mam zaznaczonych zgód. Byłem pewny, że są zaznaczone. Ale ręki sobie uciąć nie dam, chyba starzeję się.

   jaro
  • Ale wiesz ze im te zgody znikaja z systemu? Mi tez mowili ze nie mam zgod, ale w oddziale poprosilem o okazanie papierowego formularza z moimi zgodami i wszystkie byly. Wiec napisalem reklamacje proszac zeby tez oberzeli papierowa wersje, na nastepny dzien telefon i reklamacja uznana ale nagroda ma byc „do 16 pazdziernika” wiec jeszcze czekam.

   aaaa
  • Dzięki za podpowiedź. Może jednak te zgody były. Sprawdzę to.

   jaro
  • do 20.09 mieli przelać 100 zł za polecenie z reklamacji i nie ma kasy. Co za bank :(

   Mars
  • U mnie to samo do 20.09 miała być kasa z polecenia po reklamacji i nie ma, kpina.

   Mateusz
  • 2 wizyty w oddziale – pracownicy nie umieją rozwiązac problemu, ostatecznie kierują do dyrektora oddziału, ktory jedyne co może zrobić to złożyć reklamację od reklamacji. Tyle to ja moge zrobić nie ruszając się z krzesła. Dramat.

   Mateusz
  • A ja dzisiaj dostałem odpowiedź na reklamację (dot. 100zł za KK), niestety negatywną. Nie miałem zgód. A że kartę zamawiałem przez bankowość internetową, to formularza nie mam. I czy były zgody, czy nie, to już do tego nie dojdę. Faktem jest, że jeśli się przeoczyło ten „drobiazg”, to bank przy wniosku też nie raczył pól ze zgodami wyświetlić. Bo i po co – jeszcze by się komuś przypomniało, że trzeba zgody zaznaczyć. Dobrze, że chociaż voucher do Decathlon wpadł. Trudno – czasem wisienka, czasem ogonek, a czasem pestka :)

   tno3city
  • @tno3city, nie poddawaj sie tak latwo! Bank jest znany z tego ze znikaja mu w systemie zgody, dotyczy to zarowno wnioskow internetowych jak i podpisanych w oddziale. U mnie bylo odwrotnie, dostalem 100 zl a bonu nie chcieli dac bo nie wyrazilem zgod. Poszedlem do oddzialu i byly zgody na papierku, wiec po reklamacji dostalem bon. Zgody na wniosku internetowym trudno udowodnic jesli nie masz screenshota, ale pisz reklamacje zeby sprawdzili logi i w ogole niech powiedza o ktorej godzinie tej wniosek wypelniales i jakie dane byly konkretnie na wniosku skoro twierdza ze czegos nie bylo.

   aaaa
 • Tylko nie zapomnijcie spłacić tych nowych kart…:-)

  Katarzyna Odpowiedz
 • Wpływ 100zł był w sierpniu, dzisiaj dzwonili z wyborem vouchera – dostępne były wszystkie z listy!

  tno3city Odpowiedz
 • hmm chyba się gdzieś pomyliłem, KK założona, 5 transakcji wydanych ale na stronie priceless 0 pkt za sierpień… jakiś pomysł czego nie zrobiłem (profil karty jest)?

  bobb Odpowiedz
 • KK w promocji założona przed 1.09. Czy jest sens zakładać jeszcze kartę mobilną celem zgarnięcia promocji, czy to się mija z celem?..Czy karta mobilna musi być założona w okresie trwania promocji? Czy wystarczy , że główną KK założyłem w okresie trwania promocji i to załatwia sprawę?

  warmaschine Odpowiedz
 • chyba nie, promocja już się skończyła, więc pewnie dostaniesz kaskę za KK, ale wyrobienie mobilnej nic ci już nie da…Chociaż WBK ma różne promocje z kartą mobilną…

  Katarzyna Odpowiedz
 • Aby otrzymać premię za wyrobienie mobilnej karty kredytowej trzeba wykonać minimum 5 transakcji. Tak samo 5 transakcji trzeba wykonać aby dostać premię za kartę dodatkową.
  Czy aby otrzymać bony Pricelees Specjal trzeba dodatkowo wykonać po 5 transakcji obowa kartami czy te już wykonane/ 1×5- mobilną kredytówką, 1×5 kartą dodatkową/ wystarczą?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • witam
  rozumiem ze po spelnieniu warunkow i otrzymaniu nagrod – mozna bez problemowo zamknac karty? (oczywiscie w oddziale)

  Michal1607 Odpowiedz
  • Jest to nieco dziwne, ale kk, w przeciwieństwie do debetówki, można zamknąć telefonicznie.

   ls5
  • hej Is5. faktycznie pani w oddziale nie moga sie dodzwonic do sekcji zamykajacej karty i podala mi nr tel gdzie zadzwonilem – i karte zamknalem.

   Michal1607
 • @Andrus
  Mam ten sam dylemat co Eugeniusz. Czy jesteś pewny, że wystarczą 2×5 zakupów/ na premie za obie karty/ mobilną, dodatkową/ i bony/2×100/ za Pricelees Specjals?

  Waldemar Odpowiedz
 • @Andrus
  Dzięki.

  Waldemar Odpowiedz
 • Cześć w czerwcu założyłem KK i wykonałem 4 transakcje w sierpniu wykonałem 5 transakcji tak jak mówi promocja lecz jeszcze nie dostałem 100zł , Też tak mieliście ? kiedy można się spodziewać premii

  Arkadiusz Odpowiedz
 • „w miesiącu zawarcia umowy o kartę i/lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym musimy wykonać co najmniej 5 transakcji ”
  A Ty: „w czerwcu założyłem KK i wykonałem 4 transakcje w sierpniu wykonałem 5”.
  Czyli nie spełniłeś warunków promocji, bo miałeś zrobić 5 do końca lipca.

  qqq Odpowiedz
  • Zależy czy wykonałem pięć czy piątą

   Kacper
  • Ajjj pomyliłem sie … konto założyłem w lipcu i w tedy zrobiłem 4 transakcje . W Sierpniu zorientowałem się że zrobiłem za mało transakcji więc wykonałem 5 transakcji. Tak wygląda sytuacja , Kiedy można spodziewać sie premi ??

   Arkadiusz
  • Do końca tego miesiąca

   Kłapouchy
 • A jakie to ma znaczenie? Tak, czy tak, między umową z czerwca a kolejnym miesiącem zrobił tylko cztery.

  qqq Odpowiedz
 • reaktywacja promocji by się przydała #BZWBK

  Krystian Odpowiedz
 • U mnie dobre jaja. Odpisali, że nie biore udziału w promocji Wakacje z kartą kredytową a 200 zł na Dzień dobry. Dziwne bo składałem wniosek na „wakacje” i w oddziale też wyraźnie to podkreslałem. Jeden pies w sumie vouchery już zgarnąłem a tu już mi potwierdzili, że na nagrodę 150 zł spełniłem warunki. Tyle że więcej czekania bo nagroda do końca 4 miesiąca. Ale już mi się nie chce z nimi walczyć poczekam.

  Mateusz Odpowiedz
 • spóźnialscy którzy przystąpili do promocji i wzięli mobilną KK w LIPCU własnie dziś wpadła premia 100 zł – dzięki BZ WBK :-)

  zenek64 Odpowiedz
 • W jaki sposób zaznaczyć zgody na:
  – przystąpienie do Programu PS za pośrednictwem Formularza,
  – kontakt elektroniczny ws otrzymywania informacji handlowych ws Programu PS za pośrednictwem formularza ?

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Dodatkową KK (plastik) zrobione 5 transakcji na początku sierpnia. Nagrody od MS brak, ale właśnie wpadło 50zł na pocieszenie na rachunek karty.

  fb Odpowiedz
 • Napisze ktoś jak zaznaczyć te zgody dla Programu PS? Gdzie szukać tego formularza? DON może Ty?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • z tego co pamiętam dostajesz przy podpisaniu umowy w banku taki formularz i tam tez są te zgody zaznaczone. :)

   Mars
 • Potwierdzam. Jest 100 zł na rachunku KK :)

  Bartek Odpowiedz
 • To czekamy jeszcze za polecenie

  uta Odpowiedz
 • 27.09 wpadło 100 zł na rachunek KK:-)

  Mariusz Odpowiedz
 • Co teraz zrobić z tą mobilną kartą kredytową ? Zastrzec ją ?
  Jak z niej zrezygnować ?

  Daral7 Odpowiedz
  • Przez infolinię można zamknąć kk

   Kłapouchy
  • Ode mnie infolinia nie przyjela rezygnacji z mobilnej kk, musialam isc do oddzialu. Za to powiedziano mi, ze normalna kk moge zlikwidowac na infolinii. Absurd goni absurd.

   Aga
  • A nie wystarczy zastrzec mobilnej w …. aplikacji mobilnej? Nowa karta mobilna nie będzie wydawana do czasu ponownego złożenia wniosku o mobilną KK więc chyba równoznaczne z wypowiedzeniem umowy o mobilną KK zostawiając tradycyjną KK

   zenek64
 • Gdzieś posiałem kod vouchera. Przypomni mi ktoś czy to było sms-em czy na skrzynkę pocztową? Adminie – z kim ew. kontaktować się z organiozatorów w sprawie ponownego przekazania. Dzięki za ew. pomoc

  Andy Odpowiedz
 • U mnie brak nagrody za kartę dodatkową.
  Założyłem ją w sierpniu i w tym samym miesiącu wykonałem więcej niż wymagane 5 transakcji.
  Właśnie wysłałem reklamację w serwisie transakcyjnym.

  mbo Odpowiedz
  • I niepotrzebnie. Przeczytaj regulamin kiedy następuje wpłata nagród.

   Kłapouchy
  • Faktycznie w regulaminie jest w drugim miesiącu po podpisaniu umowy.
   Widocznie pomyliłem z inną promocją i byłem przekonany, że wypłata ma być do końca następnego miesiąca.
   Dzięki za sprostowanie.

   mbo
 • Nagrodę otrzymałem, zdążyłem już wydać, więc przyszła pora na zamknięcie karty – w oddziale banku 8 min. słuchania muzyczki przez telefon, czekając na konsultantkę, która chciała mnie przekonać do zmiany decyzji, i w końcu się udało.
  Ale najlepsze miało dopiero nadejść… Chciałem przy okazji założyć 4 konta 1 2 3, bo jest to możliwe do końca października, i zdołałem to zrobić w ostatniej chwili, bo potem do biurka, przy którym mnie obsługiwano, przyszła dyrektor oddziału i stwierdziła, że tylu kont bank otwierać nie może, bo jest to nieuzasadnione biznesowo. Na moje stwierdzenie, że jest to wg mnie ze wszech miar uzasadnione, pani odpowiedziała, że jest to nieuzasadnione biznesowo ZE STRONY BANKU. Poza tym dodała, że otwieranie tylu kont sugeruje, że będę z nich korzystał niezgodnie z przeznaczeniem, bo są to konta rozliczeniowe, a nie oszczędnościowe. Ja na to, że korzystam i planuję korzystać z nich absolutnie ZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM, wykorzystując korzystne oprocentowanie środków trzymanych na koncie. Dodatkowo, nie ma określonej maksymalnej liczby kont dla jednego klienta, więc nie mam powodu, żeby czuć się tu winnym.
  Mimo że umowy o otwarcie wszystkich czterech kont już zostały zawarte, pani dyrektor zwróciła się do obsługującej mnie pracownicy, by ona zdecydowała, co w tej sytuacji robić – czy otwieramy, czy nie. Stwierdziłem na to, że podpisy obu stron – banku i klientu – zostały już złożone i nie można teraz ot tak zerwać umowy. Na koniec dyrektor przestrzegła, że bank może się jeszcze ze mną kontaktować i wypowiedzieć umowy tych kont. Nie dodała na podstawie jakiego zapisu :)

  Rogir G Odpowiedz
  • Jesli masz wiecej oddzialow w miescie to w kazdym zaloz tyle kont ile sie da. A gdy zadzwonia z oferta kredytu to powiedz ze jest to nieuzasadnione biznesowo

   aaaa
  • Szkoda, że nie można tu plusować komentarzy ;-)

   broker
  • Czułem że będą robić problemy jak już wejdzie nowe reklamowane konto dlatego bez problemów otwarłem (nie powiem ile :) w sierpniu, a potem jeszcze na wszelki wypadek dodałem 4 we wrześniu u tej samej pani (aby ominąć ponowne wertowanie regulaminów czy można więcej niż jedno :)

   uta
 • @Rogir G
  Mnie dyrektorka oddziału też zakazała otwierać kont 123 i pracownica nie otworzyła. Odmówiono mi też przekształcenia KGP na 123. Dzwoniłam do KNF kazali opisać sprawę i przesłać oficjalną skargę. UOKiK doradził żeby napisać skargę na dyrektorkę oddziału albo reklamację i dopiero wtedy pisać do UOKiK. Co ciekawe Pan z UOKiK-u mówił mi, żeby niezależnie od tego jak BZWBK rozpatrzy skargę/ reklamację aby do nich pisać. Napisałam już reklamację ale jak mi otworzą te konta to nie będę tam na nich donosiła.

  Beata2 Odpowiedz
 • Z mojego doświadczenia..
  Byłem w oddziale. Pani w banku powiedziała że nie mogą przekształcić mi KGP na 123
  Zadzwoniłem na infolinie. Ta sama odpowiedź + info że nie mogą otwierać już kont 123
  Wszedłem na stronę banku i złożyłem wniosek o 6 kont 123 po kilku dniach przyjechał kurier z umowami. Bez problemu.

  Andrus Odpowiedz
 • @Admin
  Kiedyś na forum zabierał głos ZESPÓŁ BZWBK. Czy mogliby teraz się wypowiedzieć? Jak to jest z tymi kontami 123? Można zakładać? Można przekształcać KGP na 123? Sprawdzałem przed chwilą w taryfie nadal konta 123 widnieją.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • @Admin – Konto 123 można zakładać do końca października 2017 roku, potem produkt będzie obsługiwany, ale zniknie z oferty produktowej banku.

   Pozdrawiamy,
   Zespół BZWBK

   Zespół_BZWBK
  • @Zespół_BZWBK być może tak wygląda teoria. W praktyce nie da się założyć konta 123, ani zmigrować z innego, bo obsługa w oddziale twierdzi, że konto nie jest już w oferowane. Na prośbę sprawdzenie dzwonią do centrali, gdzie ktoś to im potwierdza. Na reklamację z tym związaną też nie odpisujecie…

   kespis
 • @BZWBK
  Fajnie żeście Państwo odpowiedzieli. Wielki szacun. A jak jest z tym przekształcaniem Kont Godnych Polecenia? Można je przekształcać na 123 czy nie można? Pytam bo po tekście Beata2 przypomniało mi się, że mam jeszcze 3 takie konta. Planowałem je zamknąć ale jak ma ich już nie być to bym może zostawił ale przekształcone na 123.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Nie bardzo rozumię, o co tu chodzi. Mam 2 konta KGP na siebie i na żone, zostaną zlikwidowane, wycofane, zamienione ?????
  Jak to z tym jest ? Co najlepiej z nimi zrobić ? Dlaczego zakładacie konta 123 ? Co one dają ?

  Dzięki za odpowiedz.

  Daral7 Odpowiedz
  • jeśli je masz, to będziesz miał dalej, nic się nie zmieni.

   Michał
  • KGP i 123 zostaną wycofane z oferty, ale kto już je ma, będzie miał je obsługiwane. Co dają konta 123? Ano 3% dla kwoty do 3000 zł, przy comiesięcznym wpływie na konto 2000 zł. Poczytaj na stronie banku.

   Katarzyna
 • @Daral7
  Katarzyna już Ci odpowiedziała ja tylko dodam że brak wpływu na konto min. 2000/m-c powoduje, że za konto 123 trzeba zapłacić 20 zł a KGP póki co jest jeszcze bezpłatne.
  @kespis
  Czy to co piszesz o tym, że w oddziałach nie otwierają kont 123 to wiadomość sprawdzona i potwierdzona? Już Beata2 sygnalizowała sprawę ale ZESPÓŁ BZWBK wyjaśnił, że można je otwierać do końca października. Gdyby było inaczej to chyba taka poważna instytucja nie pozwoliłaby sobie na taki blamaż. Sądzę jednak że to jednak inna liga niż BGŻ BNP Paribas, który ogłasza promocję, zachęca do zakładania kont i otwiera…… zupełnie inne konta.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • byłem w oddziale Pani powiedziała że już nie otwierają tych kont. dzwoniąc na infolinie ta sama odpowiedź. dopiero przez internet złożony wniosek i podpisana umowa u kuriera

   Andrus
  • Czemu kurierem a nie przez przelew?

   keton
 • Nie odpisują na reklamację? Nie żałuj pisz skargę do KNF-u albo do Rzecznika Finansowego jeszcze lepiej. Banksterzy są cwani ale Strenżyńska z UOKiK-u kiedyś ich równo przetrzepała.
  @Beata2
  A dlaczego masz skrupuły aby na nich napisać skargę? Jak Ci doradzają urzędnicy z UOKiK-u to tak zrób. Tam pracują stare wygi i wiedzą co mówią. Koleżanka mi opowiadała, że jak panienka z okienka w BZWBK stroiła fochy na to że ona kilkadziesiąt tysięcy wpłaciła paczkami z banknotami po 10 i 20zł / takie dostała w kantorze z wymiany walut/ to przedzwoniła na infolinię na złą obsługę a później do UOKiK-u czy rzecznika miejskiego ale już nie pamiętam to za kilka dni wielkie przeprosiny z banku a panienka z okienka bez premii. Ponoć później była już tak miła że hej.
  BEATA2 PISZ SKARGĘ.

  MarekC Odpowiedz
 • Dla zabawy poszedłem do oddziału założyć chociaż jeszcze jedno 123. Nie chce pan więcej tych kont? A są jakieś ograniczenia? Nie ma. To proszę 9. Wtem pani dzwoni na infolinie żeby się upewnić. Można! Chyba skarga pomogła :)

  aaaa Odpowiedz
 • @Admin
  Nie wiem jaki jest sposób komunikacji pomiędzy Livesmarter a BZWBK. Czy Ty przesyłasz im nasze posty czy Bank sam zagląda na te forum. Odpowiedzieli na problem zakładania kont 123 ale nadal nie wiemy czy „stare” KGP można przekształcać na 123 czy nie. Czy można liczyć na stanowisko banku w tej sprawie?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Nic nie przesyłam. Sami odpowiadają (jak chcą)

   Michał
  • Czy program poleceń działa w przypadku zakładania konta 123.Co w przypadku gdy jakiś inny rachunek już tam mam ?

   Zdzisiek80
  • Panie Eugeniuszu, Konto Godne Polecenia można bez problemy przeksztalcić na Konto 1|2|3 w oddziale. Proszę pamiętać jednak, że wraz z końcem października kończy się możliwość otwierania obu takich kont!
   Pozdrawiamy!

   Zespol_BZWBK
  • Panie Zdziśku, program polecania kont działa niezależnie od ich typu :)

   Zespol_BZWBK
  • Niestety krakow witosa oddział nieprzekształca kont – odpowiedź system nie pozwala !!!

   Andy
  • Dziś byłem w placówce założyć 2 konta 123. Mam już 8. Pan nie za bardzo chciał skończyło się wizytą u pani dyrektor, i dzwonieniem na infolinię — jakby nie dowierzali mym słowom o informacji z livesmartera, że konto można zakładać do końca października. Ów uprzejmy pan zaczął opowiadać bajeczki że niedługo wszystkie konta przekształcom się w to nowe konto. Obligatoryjnie. Eh. Przytomnie zauważyłem że będą musieli mnie o tym poinformować a ja wówczas zamknę konta. Słowem: próbował mnie zniechęcić. …… Ale się udało…

   Michał1986
 • @Admin
  I co Adminie BZWBK odezwał się w sprawie przekształcania KGP na 123?

  Waldemar Odpowiedz
 • @Eugeniusz
  I co? Tak ich chwaliłeś, że mają klasę a w sprawie przekształcania KGP na 123 schowali głowę w piasek.

  Waldemar Odpowiedz
 • dzis dostalem bon do decathlona – po reklamacji

  aaaa Odpowiedz
  • Gdzie składać reklamacje? W MasterCard czy w BZ WBK? Mi na reklamację z BZ WBK odpowiedzieli, abym zgłosił się do MasterCard i tak w kółko

   Dzikus
  • Reklamacje wyslalem na [email protected] zgodnie z regulaminem w tytule maila wpisalem „Priceless Specials-reklamacja”.

   aaaa
  • Dzikus prosimy zgłosić reklamację w miejsce wyszczególnione w regulaminie promocji.

   Zespół_BZWBK
 • Ktos tu kiedys pisal, ze MC World z BZWBK jest rozliczana w walutach po kursie MC. Niestety musze to zdementowac, bo ostatnio placilem nia za hotel w EUR i policzyli mi po 4.35 mimo, ze obecnie jest po 4.20-4.22. Doliczyli sobie tak na oko 3%. Ktore obecnie karty rozliczne sa po kursie MC?

  keton Odpowiedz
  • WBK nie rozlicza żadnej karty po kursie. Jedynie znane mi MC rozliczane po kursie to karty Pekao. Drugą opcją jest Dipocket – kurs 1%. Dla visa to kredytówka Getin i debetowa Envelo.
   Btw 3% to i tak mało jak na standardy bankowe, z reguły to 5-6% . World ma ‚bez prowizji’ dlatego jest najatrakcyjniejsza z kart WBK. MC ma z reguły lepsze kursy niż visa ale to drobiazg w stosunku do płatności przeciętnymi kartami.

   uta
  • Zgadza sie, WORLD z BZWBK nie jest jeszcze taka zla przy 3%, bo kilka miesiecy wczesniej placilem KK z TMUB i tam wzieli 4.60 przy kursie 4.28 czyli ponad 7% wiecej.

   keton
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy