50 zł dla uczniów za świadectwo ze średnią min. 4,0 od Santander Bank Polska (+200 zł dla rodzica)

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska przeznaczona dla uczniów – i to niekoniecznie pełnoletnich. W zamian za założenie Konta Jakie Chcę bank zapłaci 50 zł w gotówce :)

50 zł za świadectwo od Santander Bank Polska

50 zł dla uczniów ze średnią min. 4,0

Aby wziąć udział w promocji należy być uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej, który ma ukończone 13, ale nieukończone 20 lat. Oprócz tego wymagane jest bycie całkowicie nowym klientem Santander Bank Polska – co w tej promocji oznacza brak jakichkolwiek produktów w Santander Bank w przeszłości.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że otworzymy Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Oprócz tego bank wymaga od nas otwarcia dostępu do bankowości elektronicznej Santander online, zaakceptowania zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Wymagane jest również wybranie formy otrzymywania komunikacji od banku za pomocą Elektronicznych Kanałów Kontaktu.

Pamiętajmy, że jeśli jeszcze nie jesteśmy pełnoletni, to zgodę na otwarcie konta oraz udział w promocji powinien udzielić nasz opiekun prawny (zazwyczaj rodzic).

Co dalej? Po założeniu konta zostana nam do wykonania dwie czynności. Po pierwsze do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zarejestrujemy się na stronie promocji podając swoje dane osobowe, nazwę szkoły oraz numer świadectwa oraz średnią ocen (nie wliczamy zachowania, wliczamy zajęcia dodatkowe typu religia czy etyka).

Drugim zadaniem jest wykonanie co najmniej jedną płatność BLIK za towary i usługi w internecie lub sklepach stacjonarnych, również do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

I to tyle! Osoby, które spełnią powyższe warunki, zgarną 50 zł w gotówce. Bank wypłaci nagrodę na nowo-otwarty rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Dodatkowe 200 zł dla osób pełnoletnich

Na koniec przypomnę, że osoby pełnoletnie mogą zarobić znacznie więcej na otwarciu konta w Santander Bank Polska. Zamiast 50 zł za świadectwo tylko do 14.08 możliwe jest zgarnięcie 150 zł na start. A oprócz tego dodatkowe 50 zł za założenie konta z polecenia, 1% moneybacku oraz 2% na lokacie mobilnej.

Aby się zbytnio nie powtarzać odsyłam do mojego wpisu, w którym wyjaśniam jak zgarnąć 200 zł w kumulacji promocji Santander Banku :)

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł. Co więcej – posiadacze tego rachunku mogą całkowicie za darmo korzystać z przelewów natychmiastowych. Bez limitu!

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem. Możemy za nią zapłacić 3 zł lub 5 zł, zależnie od wybranego wariantu. W tym pierwszym opłata jest stała (i nie można być z niej zwolnionym), natomiast w tym drugim – zwolnienie z opłaty następuje po wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Można upiec 2 pieczenie na 1 ogniu ?
  Osoba pelnoletnia, co skonczyła szkołe załapie się na promocje z 200zł za otwarcie konta i jednocześnie 50zł za świadectwo ??

  IreneuszN Odpowiedz
 • @Michał, a można to połączyć: https://www.cashless.pl/8314-santander-konto-jakie-chce-online ?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy