50 zł na empik.com za założenie Konta 360° Junior

Zakończona

To ostatnie dni dla osób pełnoletnich, które chcą  zgarnąć 200 zł za założenie konta w Banku Millennium. Nie przeszkadza to jednak w tym, aby bank startował z innymi promocjami – tym razem przeznaczonymi dla osób niepełnoletnich – a dokładniej dla ich rodziców. W zamian za założenie swojemu dziecku Konta 360° Junior zgarnąć możemy bon o wartości 50 zł do wykorzystania na empik.com.

50 zł na empik.com za konto 360 junior

Konto 360° Junior na Gwiazdkę

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, który do 16.12.2018 otworzy za pośrednictwem systemu Millenet Konto 360 °Junior swojemu dziecku (akceptując przy tym regulamin promocji).

Rodzic powinien mieć również „zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem oraz otrzymywanie informacji handlowych elektronicznie oraz przez telefon.

Co dalej? Wystarczy, ze w okresie trwania promocji (do 16.12.2018) nowo-otwarte Konto 360° Junior zostanie zasilone kwotą co najmniej 100 zł. Jeśli dodatkowo nasz junior jest osobą powyżej 13. roku życia, to powinna zostać zaksięgowana na jego rachunku jedna, dowolna transakcja kartą debetową lub aktywowana aplikacja mobilna banku. W przypadku dzieci młodszych warunku tego nie trzeba spełniać (więc nie trzeba nawet wyrabiać karty).

Jeśli umowa o konto nie zostanie wypowiedziana do 21.12.2018, to w tym właśnie terminie bank przekaże nam kod będący kartą podarunkową empik.com o wartości 50 zł. Kod będzie ważny nie mniej, niż 60 dni.

Co ciekawe w promocji możemy założyć konto dla każdego ze swoich małoletnich dzieci. Pamiętajmy, że w przypadku dzieci, które niedługo staną się pełnoletnie, znacznie lepszym pomysłem może być wstrzymanie się z udziałem w promocji i założenie im konta dla dorosłych. W końcu ostatnio bardzo często Bank Millennium płaci za to 200 zł. W gotówce :-)

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Zasady prowadzenia Konta 360° Junior są zbliżone do tego dla dorosłych. Bank nie pobiera od nas ani grosza za prowadzenie konta i przelewy internetowe – bezwarunkowo. Aby natomiast nie zapłacić ani grosza za kartę oraz wypłaty z dowolnych bankomatów konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej płatności kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Inaczej karta będzie nas kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł (w Polsce, bo za granicą aż 2,5% min. 9 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Trzeba od razu udać się do oddziału by zmienić system dostarczania wyciągów miesięcznych,z papierowych na e-wyciągi.Inaczej opłata 5 zł .Z automatu junior zakładają na wyciągach papierowych,a w millenecie nie zmienicie.By wypłacić -przelać z konta /do 13 roku właściciela/ także konieczna wizyta w oddziale.

  Krzysztof 78 Odpowiedz
 • Wyciągi papierowe zmiana tylko w oddziale inaczej 5 zł.Przelew z konta Junior /do wieku 13 lat właściciela/tylko wizyta w oddziale.Ogólnie w Millenecie Macie tylko wgląd, zero ingerencji.

  Krzysztof 78 Odpowiedz
  • No dobra, jak zmienię w oddziale wyciągi na elektroniczne i uzyskam dostęp żebym z konta dziecka mógł przelewać to już wszystko będzie za free? Dla dzieci poniżej 13 lat pytam.
   Za pierwszy miesiąc dostanę jeszcze opłatę 5zł/wyciąg czy jak zrobię to w miesiącu zakładania kont to już nie?

   TomekW
  • Da się zmienić w ogóle wyciągi papierowe na elektroniczne dla dziecka poniżej 13 lat?
   Bo w poprzedniej promocji z biletami do kina pisali że się nie da, dla dzieci poniżej 13 lat tylko papierowe/

   TomekW
 • jak dziecko ma inne nazwisko, nie założycie w millenecie – :)

  AdoraBelleDearheart Odpowiedz
 • Czy ktoś już próbował zmienić sposób dostarczania tych wyciągów dla dziecka poniżej 13?
  Jak dziecko skończy 13 w grydniu 2019 to się można było nieźle wkopać jeśli nie będzie można. trzeba będzie zamknąć i już z nowej promki w przyszłym roku nie skorzystamy jako byli klienci:). Poza tym dl atych którzy mają dziecko poniżej 13 – ostrzeżenie, jeśli wpłacicie coś na profit na 2.7% to będziecie mogli wypłacać tylko w oddziale i to do kwoty 4 tys. A dostęp przez milekod dziecka dopiero jest możliwy jak ono ukończy 13 lat i wtedy dopiero jest limit dzienny 50 tys. przez stronę.

  j4c0b Odpowiedz
 • Panie Michale jakiś komentarz w sprawie tej opłaty za wyciąg tak sprytnie ukrytej.

  j4c0b Odpowiedz
 • Z tego co dowiedziałem sie na czacie: dla dzieci do 13 lat wyciagi papierowe sa bezplatne tylko gdy nie jest aktywny dostep do bankowosci do tego konta, ale wtedy wyplaty z tego konta tylko poprzez wizyte w oddziale. Tak mi Pan na czacie napisał ale warto aby ktos to jeszcze potwierdzil…

  TomekW Odpowiedz
 • Zgadza się wyciągi papierowe dla dziecka do 13-go roku życia są bezpłatne ale wypłata tylko w oddziale do niecałych pięciu tysięcy MIESIĘCZNIE.

  Krzysztof 78 Odpowiedz
 • Jak wygląda kwestia natychmiastowych przelewów? W konie zwykłym (nie junior) wyskoczyła opcja przelew natychmiastowy koszt 0,00zł. Ktoś już kiedyś pisał że millenium celowo wprowadza w błąd.

  imie Odpowiedz
 • Żeby się przekonać to trzeba spróbować – proces jest bardzo sprawny – 3 minuty i 3 konta, widoczne od razu w aplikacji. Opłat nie powinno być (literalnie czytając arkusze i regulamin), więc wyjdzie w praniu/reklamacji.

  Zastanawia mnie opcja żonglowania saldem konta profit – na swoim mam 10. edycję (100k) , na Junior wskoczyła 11. (do 200k) , więc może przy najbliższej roszadzie wystarczy przerzucić dziecku? Też sprawdzę (zwłaszcza na ile uciążliwe jest wycofywanie … na szczęście placówkę mam za rogiem :)

  k6 Odpowiedz
 • Czy „zostanie zasilone kwotą co najmniej 100 PLN” oznacza jednorazową wpłate na co najmniej tyle czy też jak będzie zasilone 50 zł a potem w okresie trwania promocji znów 50 zł to będzie OK?

  Michał Odpowiedz
 • Po małych testach – w kwestii wypłaty (jeśli komuś szkoda mrozić 100zł na na 4 tygodnie) – przelewu wprost zlecić nie można dla dziecka 13 jest opcja użycia millenet, choć teraz bardziej sensowne jest cykliczne przerzucanie millenium/getin. A przy problemach z wyciągami (zobaczę na koniec miesiąca) wystarczy zapewne zwykła reklamacja.

  k6 Odpowiedz
 • ech… brak kawy porannej i coś mi wycięło:
  (…) – przelewu wprost zlecić nie można dla dziecka poniżej 13 lat, ale zadziała zlecenie stałe
  – dla dziecka 13 i więcej jest opcja użycia millenet (…)

  k6 Odpowiedz
 • Wczoraj przyszły kody do Empiku SMS’ami.
  Niestety kont junior nie można zamknąć z poziomu serwisu transakcyjnego …

  mbo Odpowiedz
 • W oddziale też nie chcą zamknąć bez obecności dziecka. Czy komuś się udało zamknąć konto bez przyprowadzenia dziecka?

  Analityk Odpowiedz
 • @Analityk. A dziecko jest w wieku powyżej 13 lat? Nie wiem, być może są jakieś przepisy, że trzeba z dzieckiem przyjść do oddziału żeby zamknąć konto , ale z drugiej strony może jakaś nadgorliwość bankowca ? Bo kto podpisywał Umowę i jest stroną konta 360 junior ? Rodzic ? Jeśli tak, to może „zastrzelić” bankowca § 86 z „Regulaminu 0gólnego świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w banku Millenium S.A. ” : § 86.
  „1.Umowa Rachunku bankowego, z wyłączeniem rachunku oszczędnościowej lokaty
  terminowej może zostać rozwiązana za porozumieniem stron lub wypowiedziana w formie pisemnej przez każdą ze stron z zachowaniem odpowiedniego okresu wypowiedzenia : 1) miesięcznego , jeżeli wypowiedzenie składane jest przez Posiadacza rachunku , 2) dwumiesięcznego, jeżeli wypowiedzenie składane jest przez Bank.
  Posiadacz rachunku może złożyć wypowiedzenie umowy Rachunku bankowego również
  za pośrednictwem KBE (Millenet, COT).”
  Nie wiem jak to faktycznie jest i być powinno, gdybam więc tylko, że jeżeli jesteś stroną Umowy to masz prawo wypowiedzieć bez przyprowadzania dziecka do oddziału; a jak Bank będzie się upierał, to zawsze można poprosić o wskazanie odpowiedniego zapisu w Regulaminie , z którego by wynikał taki obowiązek.

  wiechu Odpowiedz
 • Poniżej 13 lat. Na infolinii nie mają technicznej możliwości, a w oddziale żądają przyjścia z dzieckiem, gdyż bez wzoru podpisu dziecka system nie przyjmie wypowiedzenia.

  Analityk Odpowiedz
 • A jak ma się podpisać dziecko 4-letnie które nie umie pisać?

  Barbara Odpowiedz
 • Udało się w innym oddziale.

  Analityk Odpowiedz
  • o widzisz, więc jednak można :)

   wiechu
  • Można, można… a nawet trzeba :) Zamknięcie tylko w oddziale, dla dziecka <13 bez problemów, dla 13+ też usłyszałem o konieczności przyprowadzenia latorośli, ale po chwili konsultacji z infolinią okazało się, że konto Junior "nie w pełni aktywowane" (czyli zakładane przez millenet bez wizyty w oddziale i bez składania wzoru podpisu małoletniego) może zamknąć sam rodzic. Co też uczyniłem.

   Jak to zwykle bywa – warto zasięgnąć opinii na blogu i podpytać na infolinii a ogólnie stosować zasadę zdrowego rozsądku.

   k6
 • Pisaliście że nie da się przelewać z konta junior, tylko wizyta w oddziale jesli bankowosc nie jest aktywna – ja dzis w mojej bankowosci, tam gdzie mam widoczne konta junior normalnie z nich przelałem na inne konto – czy cos się zmienilo czy może zrobiłem coś „źle” ?

  TomekW Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy