Rekordowe 200 zł za założenie Konta 360° Banku Millennium powraca! (i 2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 000 zł)

Zakończona

Rekordowa premia za założenie konta w Banku Millennium powraca! W zamian za założenie rachunku, zainstalowanie aplikacji mobilnej i dwukrotne spełnienie warunku zwalniającego z opłat zgarnąć możemy 200 zł premii.

Złap 200 zł premii za Konto 360 od Banku Millennium

Zbliż się do 200 zł od Banku Millennium

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że do dnia 26.11.2018 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie do 30.11.2018 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank oraz podmioty współpracujące.

200 zł premii

Same warunki promocji są niesamowicie proste (co jest zresztą znakiem rozpoznawczym tego banku). Wystarczy, że do 5.12.2018 aktywujemy aplikację mobilną banku oraz dwukrotnie (w grudniu i styczniu) spełnimy warunek „darmowości” konta. Oznacza to, że nie dość, że za konto i kartę nie zapłacimy ani grosza, to na dodatek bank nam za to wypłaci premię :)

A jakie to są warunki „darmowości” (zwalniające z opłat za konto w Banku Millennium)? Po pierwsze – wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem. Sam spełniam te warunki w prosty sposób – mając ustanowione zlecenie stałe przelewu w innym banku, natomiast kartą płacę automatycznie za wszystkie drobne drobne zakupy (np. w piekarni).

I to tyle! Premia w wysokości 200 zł wpłynie na nasze konto nie później, niż 15.02.2019.

Ile kosztuje Konto 360°?

Na koniec warto doprecyzować, że spełnienie powyższych warunków zwalnia nie tylko z opłat za konto, ale również z opłaty za kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi.

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później (od lutego), wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest najwyższe na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 200 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy.

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez minimum 3 miesiące.

Nie przegap!

Komentarze

 • abc skąd wiedziałeś :) ?
  Mama i tak sceptyczna całkowicie straciła chęć na skorzystanie z promocji.
  A ja chyba razem z nią…

  Marcinek Odpowiedz
 • ktoś już dostał pierwsze środki? ;)

  Karolina Odpowiedz
 • mowie ze maja czas do 15 02

  patrycja Odpowiedz
 • Napisali mi, że regulamin mówi do 15 Zatem pozostaje cierpliwie czekać.

  jojo Odpowiedz
 • Do mnie przelew 200 zł dotarły dzisiaj.

  MM Odpowiedz
 • Dzisiaj mi wpłyneło

  Bandziorno Odpowiedz
 • A tu ta promocja się ukryła…. Potwierdzam że wpłynęło i u mnie. Chyba można już wycofać zgody? Tym bardziej że jest to idiotycznie u nich rozwiązane. Dzwonią z obcych nr (nie bankowych) i od razu weryfikują przed dalszą rozmową. Opierdzieliłem ich za to kilka razy i nic. Jeden typ oznajmił mi że u nich są takie procedury. Powiedziałem mu że są to idiotyczne procedury i nigdy nikt mnie nie zweryfikował i nie zweryfikuje.

  jojo Odpowiedz
  • Mi też pieniądze wpłynęły , po czym w aplikacji odhaczyłem wszelkie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych . I przez bankowość internetową złożyłem wypowiedzenie umowy .Nie mniej jednak niedawno dzwoniono i do mnie z numeru komórkowego przedstawiając się jako pracownik banku i by zweryfikować czy ja to ja chciał jakieś dane. Powiedziałem ze nie będę rozmawiać z kimś kogo nie znam i tyle. Niech zadzwonią raz jeszcze to zapytan na jakiej podstawie przetwarzają moje dane …

   Tom :-)
  • Dzwonią z ofertą moneyback przy każdym wypowiedzeniu. Warto zgodzić się na 360 zł:-)

   Paweł K.
  • Coś więcej? Na jakich warunkach te 360zl?

   KUKI
  • Do 30 zł za płatności kartą (zwrot 2%) oraz do 30 zł za płatności Blikiem (zwrot 5%).

   Ciekawski
 • @Tom, dlaczego wypowiadasz? Dla mnie Mille to najlepsze konto na rynku. Co do zgód to się jeszcze wstrzymam bo nie pamiętam czy w promocji KK nie trzeba ich mieć.
  Z tego co pamiętam to za wycofanie zamknięcia dają 2% za obrót kartą i 5% blikiem na pół roku. Chyba Don…. jest zorientowany bo ostatnio coś tam działał w tej materii i nawet sporo zgarnął. W każdym bądź razie warto się zainteresować bo może jeszcze coś ugrasz od nich.

  jojo Odpowiedz
 • A c ztym dodatkowym ubezpieczeniem ? Ono wygasa przy zamknięciu konta ? Trzeba samemu to jakoś wycofać ?

  Daral7 Odpowiedz
 • Zamykając konto dzisiaj okres wypowiedzenia mija 13 marca. Żeby uniknąć kosztów prowadzenia konta należy zasilić konto na kwotę 1000 zł i wykonać 1 transakcję kartą zarówno w lutym jak i w marcu?

  fistal Odpowiedz
  • Raczej tak.

   krzysztofsds
  • Z tego doczytam w cenniku to opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana jeśli w poprzednim miesiącu wykonano wpływ na tysiąc zł i jedną transakcje kartą.

   Tom :-)
 • W lutym na pewno a w marcu? Zamkną konto to jak masz spełnić warunki? Jak Cię skasują to reklamacja że zamknęli konto uniemożliwiając spełnienie owych warunków. No chyba że jak w ING kasują od dnia. Dla świętego spokoju ja bym machnął tysiącem i raz kartą.

  jojo Odpowiedz
 • U mnie brak premi? Czy wszyscy już dostali czy jednak przewy beda jutro

  Maxik Odpowiedz
 • Witam. Niestety, jeszcze nie otrzymałem swojej nagrody. Czy możliwe, że dojdzie z opóźnieniem?

  Maciek Odpowiedz
  • Jeśli spełniłeś warunki to złóż reklamację poprzez bankowość internetową. Mój brat nie dostał premii w jednej z poprzednich promocji, złożył reklamację i dzień później miał premię na koncie, być może jakieś przeoczenie ze strony banku.

   saroyan
 • Cześć. Mi zaproponowali za rezygnację z konta – Do 30 zł za płatności kartą (zwrot 2%) oraz do 30 zł za płatności Blikiem (zwrot 5%) – przez 6 m-cy.
  Właśnie kończy się ten okres, zaproponują coś znowu ? Czy nie ma na co liczyć ? Miał ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie ?

  Daral Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy