2,7% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (i 200 zł na start)

Zakończona

Ruszyła 11 edycja promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium. Tym razem promocyjne 2,7% dla nowych środków dostępne jest dla kwoty aż 200 000 zł! Nowi klienci mogą również zyskać łatwe 200 zł za założenie konta.

2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium
Aby skorzystać z promocji należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 13.10.2018. Idealnie więc, jeśli mieliśmy w banku w tym dniu niewiele pieniędzy – wszystko ponad tę kwotę będzie traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania został wyznaczony na 14.10.2018 – 12.01.2019. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 92 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie). Przykładowo przystępując do promocji w połowie listopada nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał aż do połowy lutego. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w swoim poradniku.

W 11 edycji promocji kwota maksymalna objęta promocyjnym oprocentowaniem wzrosła do (dostępnych już kiedyś) 200 000 zł. Do tej kwoty zarobimy więc 2,7% w skali roku, a ponad – 1,4%. „Stare” środki zarobią standardowo, czyli od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

Pamiętajmy również, że w chwili obecnej za założenie Konta 360° możemy zgarnąć aż 200 zł – i to na bardzo łatwych zasadach! Szczegóły w moim prześwietleniu promocji „Złap 200 zł”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Tak z ciekawości: jeśli wycofałem środki, a uczestniczyłem wcześniej w edycji 9 czy 10 to czy jak teraz wpłacę to będę w 11 czy będzie kontynuacja promo 9 edycji ( do 17.10) czy 10-tej czy nowej 11-tej?

  Bolo Odpowiedz
  • Wg mnie do 17.10 w 9, potem w 10. O ile pamietam mozna na infolinii zrezygnowac z biezacej promocji i poprosisz o aktywowanie kolejnej.

   Kajko
  • Od razu wskoczysz do 11. Do 10 nie możesz, bo już się zakończył okres przystępowania (a ty przystąpisz do nowej 17.10, o ile oczywiście będziesz miał nowe środki). Swoją drogą teraz wszystkie dane są w apce/bankowości internetowej

   Michał
  • A mi nie wyskoczyła 11 (mam wciąż włączoną 10tą).

   Auuron
  • U mnie jest tak samo, wciąż jestem w 9tej. Więc chyba jest inaczej niż sugerujecie. Albo programista źle zamodelowal logikę biznesową…

   Problem jest taki, że w nowej edycji próg jest wyższy bo 200k, a jeśli blokują na dotychczasowej edycji to blokują też możliwość podniesienia progu co w tym przypadku jest niekorzystne dla klienta.

   az.anonim
  • „jeśli blokują na dotychczasowej edycji”
   — już nie blokują, można (np. telefonicznie) zrezygnować z udziału w starszej edycji, a potem (wpłacając środki) uruchomić aktualnie oferowaną.

   Don Quijote de la Mancha
 • Do 17.10 w 9, potem w 11 (zapisy do 10 już się skończyły).
  18.10 możesz sprawdzić w zakładce promocja, czy na pewno.

  Joana Odpowiedz
 • Swoją drogą ciekawe co zaproponuje optima. I czy getin wznowi swoją ofertę? Jakby dali 100 na wejście to wchodzę w to.

  uga riki buga tiki Odpowiedz
  • Getin Noble nigdy nie dawał nic na wejście, tylko zwroty.

   Pisałem, ze edycja XIII wchodzi z wyzszym procentem, czyli nie ma co sie zastanawiać tylko „wchodzić”

   Wojak
 • Promocja kończy mi się 8 stycznia. Konta nie wyzerowałem. Czy 9 stycznia wejdę z automatu w nową promocję? Na koncie będą środki z dnia badania salda plus odsetki plus może jeszcze coś w międzyczasie dorzucę, ale przed 9 stycznia.

  Manveru21 Odpowiedz
  • Jeśli saldo będzie wyższe, niż 13.10, to tak – odpali ci się nowa promocja dla nadwyżki (czyli na raczej mało korzystnych zasadach). Pilnuj, abyś od 8.01 do 12.01 miał w Millennium mniej środków, niż wczoraj.

   Michał
  • Dziękuję, czyli 8 trzeba wszystko wylać, bo tylko jeden przelew jest bezpłatny :)

   Manveru21
  • Tak, w tym przypadku najlepiej będzie tak zrobić (i wrócić 14.01 jeśli będzie nowa promocja)

   Michał
 • z tym przelewaniem z millenium nie tak łatwo bo w ciągu jednego dnia można przelać tylko 50 tys., nawet nie wiem czy można ten limit podnieść? Komuś się udało, z konta oszędnościowego też tylko jeden przelew miesięcznie. Jak sobie z tym radzicie?

  Seraf Odpowiedz
 • sorki ze zamulam u mnie widnieje 9 edycja muszę zadzwonić na infolinie zęby wskoczyć do tej nowej 11?

  darek Odpowiedz
 • Tak się właśnie zastanawiam, miałem pieniądze wpłacone w 10 edycji (2,7% do 100kpln) w okresie od 08.09.2018 do 08.12.2018. Na dzień badania salda tj. 13.10 wyczyściłem konta do 0zł. Czy jak teraz wpłacę pieniądze to załapię się na 11 edycje do 200kpln czy dalej będę w 10 edycji do 100kpln?

  ZICHI Odpowiedz
  • U mnie system wciąż pokazuje że jestem w 9tej edycji, mimo wyzerowania konta. Jakby się zastanowić to ma to sens, bo przecież gdybym nie wyzerowal to podniósłby mi się próg. A dlaczego mieliby decydować o podłączeniu kogoś do nowej edycji na podstawie wyzerowania konta. A jak ktoś nie wyzerowalby tylko zostawił jakąś kwotę, to od jakiej kwoty mieliby przełączać edycję? Więc ma to sens…

   az.anonim
  • „U mnie system wciąż pokazuje że jestem w 9tej edycji, mimo wyzerowania konta”
   — konta nie zerujemy w celu natychmiastowego przejścia do nowej edycji promocji (to można zrobić telefonicznie), lecz po to, by móc później skorzystać z aktualnie wprowadzanej edycji całymi wpłaconymi środkami.
   „ Jakby się zastanowić to ma to sens, bo przecież gdybym nie wyzerowal to podniósłby mi się próg”
   — 13 października czyściliśmy salda, by ustalić próg dla wprowadzanej właśnie edycji 11; dopóki jesteś w 9, to do ustalenia promocyjnie oprocentowanych środków używany będzie próg z 7 lipca.
   „A dlaczego mieliby decydować o podłączeniu kogoś do nowej edycji na podstawie wyzerowania konta”
   — jeśli ktoś uczestniczy we wcześniejszej (niż aktualnie oferowana) edycji promocji, to do nowej przejdzie, gdy skończy mu się okres uczestnictwa w starej (dla uruchomienia nowej nie trzeba wpłacać nowych środków) lub wyda dyspozycję rezygnacji z uczestnictwa w starej (w tym przypadku dla uruchomienia nowej konto trzeba chyba „pobudzić” wpłatą środków).
   „A jak ktoś nie wyzerowalby tylko zostawił jakąś kwotę, to od jakiej kwoty mieliby przełączać edycję?”
   — jeśli ktoś zostawił jakąś kwotę na dzień badania sald, to o tyle zmniejszy się jego kwota promocyjnie oprocentowanych środków w badanej edycji (np. 13 października było 1 kzł, a w indywidualnym czasie obowiązywania oprocentowania 11 edycji na Profit będzie 10 kzł, to na 2,7% będzie z tego tylko 9 kzł).

   Wszystko jest dokładnie wytłumaczone tutaj: https://livesmarter.pl/2-7-procent-200-tys-zl-konto-oszczednosciowe-profit-bank-millennium-pazdziernik-2018/?replytocom=212594#comment-212594

   Don Quijote de la Mancha
  • Na infolinii dowiedziałem się że w każdej chwili mogę zrezygnować z 10edycji a że na dzień badania salda miałem 0zł to wpłacając kolejne pieniądze automatycznie zostanę objęty 11edycją. I tak zapewne zrobię – rezygnacja – wpłata i satysfakcja ?

   ZICHI
 • założyłem konto 360 w pormocji z 200 zł.
  jestem nowym klientem. Nigdy nic nie miałem w tym banku.
  Mam już aktywne konto 360 oraz kartę.
  Chcę otworzyć przez bankowość internetową konto oszczędnościowe i pojawia się taki komunikat: ”
  Wykorzystałeś wszystkie dostępne konta oszczędnościowe w Banku Millennium.”.
  O co chodzi ? jak założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7 ??

  Paweł Odpowiedz
 • Czy ta promocja na 200 zł łączy się z promocją „lubię to i polecam”?

  filonski Odpowiedz
 • Dobra informacja Millennium w końcu zaczął prezentować szczegóły środków biorących udział w promocji w Millennet i aplikacji iOS dla kont wspólnych.

  someone Odpowiedz
 • Ile darmowych wypłat z konta oszczędnościowego jest w miesiącu ?

  Paweł Odpowiedz
 • 06-08-2018 przelałem środki na puste KO Profit uruchamiając 9. edycję promocji. 12-08-2018 wyzerowałem rachunek. Dziś zasiliłem go kwotą ponad 100k. Chyba zrobiłem błąd, bo nadal jestem w 9. edycji i środki ponad 100k są na 1,4%. Kiedy wskoczę do 11. edycji i całość będzie na 2,7%?

  bob Odpowiedz
  • „Chyba zrobiłem błąd, bo nadal jestem w 9. edycji i środki ponad 100k są na 1,4%”
   — tak, zrobiłeś błąd, radzę się zapoznać z działaniem tej promocji w poradniku https://livesmarter.pl/konto-oszczednosciowe-profit-promocyjne-oprocentowanie-poradnik/ , a w szczególności przeanalizować załączony schemat https://livesmarter.pl/wp-content/uploads/2017/10/konto-oszczednosciowe-profit-jak-dziala-dzien-badania-salda.png — Ty po prostu po przeskoczeniu niebieskiego kółeczka wróciłeś do swojej zielonej promocji.
   W tej sytuacji przydać się może możliwość wydania dyspozycji rezygnacji z uczestnictwa w starszej edycji promocji (§ 8 regulaminu, to chyba telefonicznie można teraz zrobić). Pewnym problemem może być to, że dla uruchomienia edycji aktualnej (po takim „wypisaniu się” z poprzedniej) trzeba konto zasilić nowymi środkami, ale mam nadzieję (może ktoś potwierdzi?), że wystarczy symboliczne 100 zł wpływu (bo już darmowy przelew w tym miesiącu wykorzystałeś, gdybyś chciał środki z konta wypłacić, by je wpłacić).

   „Kiedy wskoczę do 11. edycji i całość będzie na 2,7%?”
   — wtedy, kiedy skończy się Twój okres promocyjnego oprocentowania w edycji 9 (to możesz sprawdzić w bankowości www lub mobilnej) lub kiedy zrezygnujesz z udziału w wcześniejszej (9) edycji (na podstawie § 8 regulaminu).

   Przy okazji: pamiętaj, że jeśli będzie się kończyła Twoja 11 edycja, a kolejna będzie na 100 kzł, to warto przemyśleć, czy ma sens zasilanie kwotą powyżej 100 kzł po czyszczeniu środków na kolejny Dzień badania (np.: Twoja 11 edycja na 200 kzł trwa do 17 stycznia, na Dzień badania 12 stycznia czyścisz salda, a więc wykorzystujesz swój darmowy miesięczny przelew, więc jeśli edycja 12 będzie do 100 kzł, to aby nie płacić za wypłatę nadwyżki po 17 stycznia musisz już wracając 13–14 stycznia ograniczyć się do 100 kzł).

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzięki bardzo za odp. i szczegółowe wyjaśnienie.
  Najsensowniejszym wyjściem wydaje się rezygnacja z 9 edycji. Ale czy faktycznie potrzebny jest przelew (co nie jest żadnym problemem)? Czy po wyzerowaniu KO na 13.10 i zasileniu go nowymi środkami 16.10, wypowiadając udział w 9 edycji automatycznie nie wskoczę do edycji 11 z w/w depozytem?

  bob Odpowiedz
 • Ludzie zalogujcie się na swoje konta w millenium. Bank ma prawdopodobnie jakis błąd w systemie – zawsze wyzerwywuje środki na TE wymagana weekendy i zawsze do tej pory wskakiwałam w nową promocję z automatu i było to widać w systemie… dziś wchodzę i szok – w poniedziałek i dziś wpłacone środki na prawie wyzerowane konto i wszystkie środki oprocentowane standardowo i nie wchodza w jedenastą edycję p[romocji. Zadzwoniłam na infolinię i dowiaduję że że te środki w poniedziałku biorą udział w promocji a te dzisiaj przelane przed chwilą nie… albo jeszcze nie… w systemie coś kompletnie innego wisi. Co z tym fantem zrobić, domagać suię na piśmie – przez kontakt że na ile są oprocentowane środki..?

  Pola33 Odpowiedz
  • U mnie wszystko gra, ale jestem jeszcze w 9 edycji (zerowałam środki w sobotę i wróciłam w niedzielę) . Natomiast nic nie szkodzi napisać na kontakt – mi kiedyś na pytanie dot. oprocentowania odpisali w ciągu kilkunastu minut, a pamiętam, że było to o niestandardowej porze.

   Mari
  • Maiłaś rację Mari! odpowiadają ekspresowo :-) Ja do wczoraj byłam 9edycji a od jutra ma być widoczne w systemie (zakończy się przetwarzanie), ze jestem w 11 edycji wg konsultantki, która mi odpisała (choć moim zdaniem to powinnam być już dziś np. w 10 edycji). Pożyjemy zobaczymy :-)

   Pola33
  • Tak, w momencie przechodzenia na następną edycję promocji (tu z 9. na 11.) informacja nie jest wyświetlana w apce w ten pierwszy dzień. Taka już tego uroda. Jest jednodniowy poślizg.

   Be@
  • Widzisz a ja tego nie wiedziałam, wczoraj szok środki %standardowo i zamieszałam… Dziś już wszystko gra i buczy – i na moją prośbę wczoraj ominęli 10 edycję – od razu w 11 jestem :-) Jest wszystko ok.

   Pola33
 • witam. Świetne artykuły i poradniki odnośnie tego KO 2,7%. jednak mam pytanie. Moja żona posiada juz konto 360 i zastanawiam sie gdybym i ja otworzył takze. Jakby to wtedy wyglądało? przykładowo mamy 100k zł zeby wpłacić na KO. jakby wyglądało przerzucanie tych srodków między naszymi kontami ? czy wtedy nie musiałbym czyścić konta na dzien badania salda tylko poczekać do dnia w ktorym sie mi konczy oporcentowanie promocyjne i wtedy przelać na żony konto i tak w kółko? I jak wygląda sprawa z przelewami w tym samym banku, czy takze tylko jeden jest darmowy w miesiącu i czy jest limit na 50k zł? czy móglbym całość przelewać. Prosiłbym o odpowiedz gdyż w przeczytałem wnikliwie poradniki oraz komentarze , lecz nie spotkałem sie z takim przykładem.

  mirek Odpowiedz
  • Przerzucanie do żony tez jest OK i powinno być natychmiastowe. Co do limitu – niestety tez będzie miał zastosowanie (konsultowałem to z infolinia Millennium) ponieważ robisz przelew poza swoje konta

   Michał
  • ok. a jesli dam zlecenie w banku na całą kwote to bedzie takze płatne ( 7,99zł) ?

   mirek
 • Chciałbym zacząć przygodę z KO Millenium, przeczytałem poradnik Livesmartera i tylko jednej informacji mi brakuje: wcześniej używałem KO BGŻ Optima i tam dzień badania salda do nowej promocji jest podany wstecznie zwykle 2 tygodnie do tyłu przed końcem starszej promocji, więc konto trzeba wyzerować dużo wcześniej. Jak to jest w Millenium? Promocja kończy się 12.01.2019 – kiedy sądząc z dotychczasowych doświadczeń będzie dzień badania salda w Mille i kiedy będzie trzeba wyzerować konto, żeby ewentualnie załapać się na następną?

  DL Odpowiedz
  • Dzień zakończenia poprzedniej promocji jest dniem badania w nowej (czyli 12.01 dla 13.01)

   Michał
  • Dzięki za odpowiedź. Czyli jeśli założyłbym KO i zasilił środkami na początku listopada, to 11.01.2019 powinienem wyzerować konto i przelać z powrotem 13.01. Wtedy środki dalej będą pracować na starej promocji do końca 92 dniowego okresu i będą też nowymi środkami dla ewentualnej nowej promocji, bo 12.01w dniu badania salda środki na KO było zerowe. Dobrze to rozumiem?

   DL
 • Czy Wy też nie dostaliście odsetek za październik na KO? Zawsze były przed czasem lub w ostatni dzień…

  Gfd Odpowiedz
  • Mam. Oni księgują zazwyczaj z datą ostatniego dnia miesiąca, ale odsetki pojawiają się albo totalnie na koniec tego dnia, albo już po północy wraz z początkiem nowego miesiąca. W każdym razie ja nigdy nie widziałam, żeby odsetki były widoczne już w ciągu ostatniego dnia miesiąca.

   Mari
  • Nigdy też nie miałam odsetek widocznych przed czasem – owszem data księgowania może na to wskazywać. Widzę, że np. we wrześniu data księgowania to 28.09, ale wynika to z tego, że ostatnie dni miesiąca tj. 29 i 30 wypadały w weekend. Co nie zmienia faktu, że same odsetki de facto widziałam dopiero 1 października.

   Mari
 • Witam.
  Pewnie to pytanie padało już wiele razy jednak wciąż mam pewne wątpliwości. Jeżeli ktoś posiada na profit równe 100 lub 200 tyś (w przypadku najnowszej promocji 2.7 % do 200 tyś zł) to doliczane odsetki ponad te 100 lub 200 tyś. z obecnej promocji są oprocentowane 1.4 %? Następnie co jeżeli ktoś posiada np 200 001 zł na profit. Wówczas 200 tyś jest oprocentowane 2.7 a 1 zł 1.4 %? I kolejne pytanie czy zysk z profit dopisywany, co miesiąc do konta oszczędnościowego jest traktowany przez bank jako nowe środki? Powiedzmy mam 50 tyś oprocentowane obecnie na 2.7. Po miesiącu dopisują mi te 90 kilka złotych i mam 50 090 zł. To jak będą traktowane te 90 zł? Jakim procentem będą objęte. Przepraszam za tyle pytań.
  Pozdrawiam

  Darek Odpowiedz
 • Przelałem sobie nowe środki, ale nadal mam zero na całość (?) (bo przegapiłem ostatnią czwartkowo-piątkową akcję wylewania). Nie to nie.
  Na otarcie łez Mille proponuje Lokatę specjalną 2,2% 3 m-ce oproc. stałe do 50 000 zł. Pojawiła się przy przelewie większej kwoty na zewnątrz, choć różnie z tym jest – trzeba próbować. Oferta była ważna 2 minuty.
  Nie wiem, czy u konsultanta się uda – nie pytałem, bo chyba tylko jedną taką można założyć.

  ht Odpowiedz
 • Ktoś podpowie kiedy termin następnego badania?

  Anonymous Odpowiedz
 • Ciekawostka: u mnie 11 edycja wskoczyła dopiero po tym jak zakończyła się 9ta (u mnie 16go listopada) i trwa przez 3 m-ce od 16go mimo, że zasilenie wykonałem dzień czy dwa dni po ostatnim czyszczeniu. Czyli jest chyba inaczej niż było do tej pory kiedy od razu po zasileniu wskakiwała kolejna edycja.

  az.anonim Odpowiedz
 • Czy ktoś się orientuje dlaczego jak wchodzę w szczegóły KO, to przy „srodki oprocentowane promocyjnie” wyświetla mi się „Nie bierzesz udziału w promocji.” ? Stan nowych środków to na 100% całość kwoty jaką mam na KO, bo czysciłem konto zgodnie z artykułem. Kwota odsetek wskazuje, ze w listopadzie odsetki były naliczane zgodnie z edycją 9 (czy tam 10), czyli 2,7% do 100k, i 1,4% powyżej 100k. Czy z racji tego, że 14.10 przelałem nowe środki, nie powinny one w całości (od tego dnia), być oprocentowane na 2,7% zgodnie z edycją 11? Trzeba do nich napisać, żeby mnie „wpisali” do 11 edycji?

  Bartek2452 Odpowiedz
 • Niesamowite. W niedzielę złożona przez członka rodziny reklamacja, a dzisiaj jej pozytywne rozwiązanie. Wielkie brawa!

  pytanie Odpowiedz
 • nie wiecie czy dają coś za pozostanie w banku jak się złożyło wypowiedzenie rachunku przez bankowość internetową ?

  pasikonik119 Odpowiedz
  • Ja wytargowałem na pół roku zwroty za zakupy: 30 zł karta + 30 zł blik. Niestety teraz już mi się kończy, więc konto do likwidacji.

   Ciekawski
  • Daj znać czy będą skłonni to przedłużyć na kolejny okres.

   abc
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy