50 zł na Allegro lub 5 miesięcy dostępu do Playera za konto Getin Banku (+50 zł w programie poleceń i 2% dla oszczędności!)

Zakończona

Ruszyła promocja Getin Banku, w ramach której możemy zyskać jeszcze więcej korzyści za założenie Konta Proste Zasady. Obok 50 zł premii w programie poleceń i aż 2% na koncie oszczędnościowym (przez rok!) do zgarnięcia mamy teraz 50 zł do wykorzystania na Allegro lub 5 miesięcy dostępu do platformy Player.

50 zł na Allegro lub 5 miesięcy Player.pl od Getin Banku

Aktywny Start Getin Banku

Aby skorzystać z promocji „Aktywny Start” należy być nowym klientem banku, czyli osobą posiadającą polską rezydencję podatkową, która w okresie 1.03.2020 – 31.03.2021 nie miała żadnego rachunku osobistego w PLN w Getin Banku. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że w okresie 9.04 – 30.06.2021 złożymy wniosek o Konto Proste Zasady, zawrzemy umowę o konto i kartę oraz kanały zdalne. W trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić wszystkie zgody marketingowe, tzn. na:

 • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
 • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
 • na przetwarzanie danych w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych i podmiotów z nim współpracujących, w tym opartych na profilowaniu oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej

Oczywiście w trakcie wnioskowania o konto możemy również podać kod polecający, dzięki czemu zgarniemy dodatkowo 50 zł w programie poleceń. Tu więcej o programie.

Bardzo ważne jest również to, aby zarejestrować swoje uczestnictwo w promocji poprzez specjalny formularz. Tam również wybieramy z góry nagrodę, o którą będziemy walczyć. Czas na rejestrację w formularzu to max. 7 dni od daty aktywacji Konta Proste Zasady. Nie zapomnijmy o tym!

Relatywnie proste zasady

Co dalej? Teraz wystarczy, że zaczynając od pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • na konto wpłynie min. 2000 zł oraz
 • wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub BLIKiem

Powyższe warunki powinniśmy spełniać przez 3 kolejne miesiące (w przypadku wyboru bonu Allegro) lub 5 kolejnych miesięcy (w przypadku wyboru Playera – za każdy miesiąc w którym spełnimy warunki otrzymamy bowiem kod na 30-dniowy dostęp).

Co trzeba wiedzieć? Po pierwsze – regulamin określa, że wpływem powinno być „wynagrodzenie”, czyli:

jednorazowy wpływ na Konto Proste Zasady w wysokości min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS / lub od innego świadczeniodawcy w formie przelewu przychodzącego na Konto Proste Zasady z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach

Polecam jednak próbować (zwłaszcza, jeśli zakładamy konto np. ze względu na oprocentowanie konta oszczędnościowego/program poleceń), bo do tej pory Getin Bank nie robił problemów z bardziej „normalnymi” przelewami.

Jeśli natomiast chodzi o płatności kartą/BLIKiem – nie ma znaczenia, jaka jest kwota transakcji. Ważne natomiast, aby transakcja była nie tylko dokonana w danym miesiącu, ale też zaksięgowana – dlatego róbmy je najpóźniej kilka dni przed końcem miesiąca.

I to tyle. Jeśli wybraliśmy bon Allegro, to otrzymamy go do 15. dnia roboczego 4. miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. W przypadku kodów Player będą one wysyłane również do 15. dnia miesiąca.

Bony Allegro będą ważne do 30.04.2022. Kody Player – do 28.02.2022, dlatego nie musimy ich wykorzystywać „na już”.

W promocji obowiązuje pula 2500 nagród (kto pierwszy ten lepszy), jednak osobiście nie spodziewałbym się ogromnego zainteresowania – pula raczej szybko się nie skończy.

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

Konto Proste Zasady to jeden z najtańszych rachunków na rynku. Nie zapłacimy bowiem ani grosza za jego prowadzenie, jeśli wykonamy w poprzednim miesiącu co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKiem. Oznacza to, że drobne zakupy zwolnią nas z opłaty w wysokości 8 zł miesięcznie. Co ciekawe do zasady tej nie muszą się stosować osoby poniżej 26. roku życia – oni konto mają za darmo bez opłat :)

Co z kartą debetową? Nie ma żadnej opłaty zarówno za jej wyrobienie i posiadanie. Od października zapłacimy jedynie za wypłaty z bankomatów – jednak BLIK oraz wypłaty kartą z bankomatów Planet Cash są ciągle bezpłatne.

Nie przegap!

Komentarze

 • zastanawiam się który bank da 10 zł za założenie konta i ilu ludzi na to poleci bo darmowa dycha….

  zenek64 Odpowiedz
  • W sumie jest 100zl. Bo 50 zł za polecenie + 50 bon do allegro. A promocje że stówa bonusu zdarzają się przecież często i cieszą się powodzeniem. Ja się skusze gdy przesuną karencję dla promocyjnego KO przynajmniej o 2 miesiące. Na razie czekami i myślę że jeszcze jakiś czas mogę poczekać.

   jaceny
  • Jest. Polski fintech daje dychę za założenie konta i chyba też za polecanie.

   jojo
  • >>>Polski fintech
   Czy to jest przydatne ?

   Bogdan
  • Zaraz będzie 2 zł premii na koszyk do zakupów w markecie z bankowym, marketingowym bełkotem ile to można towarów tam zmieścić i po cichu, drobnym drukiem, że towary kupujesz za swoje.

   Drzeworyt
  • 2 zl to niemalo jesli mozna korzystac bez zadnych ograniczen

   aaaa
  • Wyklikaj >Provema promocja< dowiesz się co i do czego….

   jojo
  • A potem są jęki że chcą zwrotu. Już wiedzą o błędzie i ścigają.

   Dominik
 • w getinie podoba mi sie ich aplikacja ale ta oferta w żaden sposób mnie nie zachęca, dla mnie nieopłacalne

  stalker Odpowiedz
  • właśnie apka jest skopana, np. to, że kasa znika na kilkanaście sekund przy przelewie własnym…

   abc
  • Ale to nie w aplikacji kasa znika, tak samo w bankowości www, po prostu mają taki powolny system

   Dzikus
  • tak, ale to niewygodne straszne, bo musisz odczekać ok. minuty, że sprawdzić czy przeszło…moim zdaniem to lipa, zarówno apka, jak i bankowość internetowa.

   abc
 • Wciąż też dają 6800 punktów BCh (100zł) za kredytówkę – trzeba zrobić 5 płatności na sumę 100zł w ciągu pierwszych 30 dni od aktywacji karty i to samo w ciągu kolejnych 30 dni. Ja korzystam z tej promocji już chyba 4 raz (ostatnio karta zamknięta w styczniu i dwa dni temu aktywowałam nową).

  asi Odpowiedz
 • Zakładał ktoś przez samojebkę? Jakoś nie mam przekonania do tego sposobu.
  A kurier to znowu nie wiadomo kiedy będzie, nie zastanie i co wtedy?
  DHLa można przekierować do parcelshop, a Getin kogo ma?

  Nikt Odpowiedz
  • przesyłkę z umową bankową przekierujesz do parcelshopa? bo trochę wątpię …. chociaż umowy telkom w Orange/nju rozwozi(ł) DPD i można było w punkcie Pickup podpisać ….

   zenek64
 • Nie po raz pierwszy banki dyskryminują osoby prowadzące działalność gospodarczą. Zastanawiam się, czy jest to zgodne z prawem. Prowadząc działalność mogę jedynie sam sobie przelać „wynagrodzenie”, a tego bank nie akceptuje. Cóż, nie można dyskryminować ze względu na kolor skóry, religię itd., ale ze względu na rodzaj wykonywanej pracy – jak najbardziej. PRL zostawił trwałe ślady, nie tylko w psychice.

  Jot Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy