50 zł na start + 1% moneybacku przez 90 dni za skorzystanie z Curve – najlepszego narzędzia do ogarniania promocji bankowych

Na początku listopada przygotowałem dla was obszerny tekst o Curve – aplikacji, która niesamowicie ułatwia korzystanie z promocji bankowych, pozwala na łatwe agregowanie swoich wydatków czy na oszczędności przy płatnościach zagranicznych. Co więcej – czytelnicy bloga mogli wtedy zgarnąć łatwe 50 zł premii za skorzystanie z aplikacji. Dlatego dzisiaj wracam do was z porcją nowych wiadomości. Po pierwsze – ciągle możecie zyskiwać 50 zł na start za skorzystanie z tego narzędzia. Po drugie – do Curve trafiły kolejne funkcjonalności, dzięki którym korzystanie z aplikacji będzie jeszcze wygodniejsze.

Curve w Polsce z premią 50 zł od LiveSmarter.pl

Co to jest Curve?

Słowem przypomnienia: Curve to aplikacja mobilna sprzężona z kartą płatniczą, która służy jako „nakładka” na nasze „normalne” karty. To w aplikacji mobilnej dodajemy swoje karty debetowe / kredytowe i wskazujemy którą kartą płacimy w danej chwili. Samą transakcję dokonujemy jednak nie „normalną” kartą, ale kartą wydaną przez Curve – dzięki czemu nie musimy nosić ze sobą wszystkich kart w portfelu.

Zalety? Po pierwsze – gdybyśmy zgubili portfel, to tracimy tylko jedną kartę (którą możemy błyskawicznie zablokować z poziomu aplikacji mobilnej). Wszystkie nasze „prawdziwe” karty czekają na nas w domu.

Po drugie – Curve pokazuje ile pieniędzy wydaliśmy daną kartą, dzięki czemu po osiągnięciu jakiegoś limity wydatków (np. do zwolnienia z opłaty za kartę czy do zdobycia premii) od razu o tym wiemy i ustawiamy kolejną kartę jako źródłową. Jeśli więc nasz bank nie udostępnia aplikacji mobilnej (albo po prostu nie chcemy instalować kilkunastu apek), to możemy mieć szybki podgląd ile wydaliśmy.

Trzecią funkcją jest możliwość… cofania się w czasie. Do 14 dni po wykonaniu transakcji możemy jednak się rozmyślić i przekierować ją na inną kartę. Dzięki temu np. pod koniec miesiąca za zakupy możemy płacić kartą kredytową, a po kilku dniach (na początku kolejnego miesiąca) obciążyć karty, na których musimy spełnić jakieś warunki promocji. Funkcja ta przydaje się zresztą w momencie, kiedy szybko musimy za coś zapłacić, a dopiero później analizujemy, czy użyliśmy dobrej karty.

Apple Pay już dostępny!

Kiedy w listopadzie pisałem pierwszy raz o karcie Curve, to miała ona dość istotną wadę. O ile wspierała Google Pay, to nie można jej było dodać do portfela na urządzeniach Apple. Na szczęście niedawno się to zmieniło – od kilku tygodni możemy dodać kartę Curve do Apple Pay i… nie nosić ze sobą kompletnie żadnej karty! Oczywiście jest to nieco utopijna wizja (w końcu telefon może nam się rozładować), ale wychodząc na szybki spacer czy jadąc autem „zgarnąć” kogoś z przystanku będziemy mieć zawsze przy sobie wszystkie nasze karty płatnicze – dzięki karcie Curve dodanej do wirtualnego portfela.

Jaka jeszcze zaleta takiego rozwiązania? Ano taka, że używając Curve jako pośrednika możemy płacić za pomocą Google Pay / Apple Pay dowolną kartą – nawet taką, która standardowo nie wspiera tej technologii! Ciągle bowiem nie wszystkie banki pozwalają na dodawanie swoich kart do wirtualnych portfeli mobilnych – dlatego fajnie, że istnieje takie rozwiązanie.

Curve Send do przesyłania pieniędzy

Drugą nowością Curve jest wprowadzenie opcji Curve Send, czyli możliwości przesyłania pieniędzy swoim znajomym. Środki są pobierane z wyznaczonej przez nas karty, a osoba do której trafiają otrzymuje je na wirtualną kartę Curve Cash, które następnie może wykorzystać na dowolne płatności.

Pamiętajmy, że Curve Cash jest rozliczane w funtach, więc środki przelane z innych walut będą automatycznie przeliczone na tę walutę po kursie zbliżonym do średniego. Tak zresztą przeliczane są wszystkie transakcje w obcych walutach, dlatego Curve świetnie nadaje się do płatności zagranicznych (za które normalnie nasz bank pobrałby kilka procent prowizji).

Na koniec dodam, że aby wysłać komuś środki musimy pozwolić Curve na zaglądnięcie w nasze kontakty. Osoby, które korzystają z Curve będą odpowiednio oznaczone (i dostaną środki od razu). Natomiast znajomi, którzy Curve nie mają, otrzymają odpowiedni link, dzięki któremu będą mogli zarejestrować się w usłudze i otrzymać przelane pieniądze.

Maksymalnie możemy komuś przesłać równowartość 500 GBP dziennie.

50 zł na start z kodem KARTA + 1% moneybacku

Choć Curve samo w sobie jest bardzo przydatną usługą, to oczywiście najbardziej opłaca się wyrobić ich kartę tak, aby jeszcze na tym zarobić. Dlatego przypominam, że czytelnicy LiveSmarter mogą zyskać dodatkowe 50 zł na start, jeśli zarejestrują się w usłudze przez specjalny link promocyjny (lub podczas rejestracji podadzą kod KARTA).

Obiecaną premię otrzymamy w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu godzin po wykonaniu pierwszej transakcji Curve. Oferta jest ważna do odwołania, o czym dam znać aktualizując niniejszy wpis.

Pamiętajmy również, że nowi klienci Curve mogą korzystać z moneybacku 1% od wartości wykonanych kartą w 3 wybranych sklepach, przez 90 pierwszych dni. Do wyboru mamy np. sklepy Ikea, Lidl, Carrefour, Auchan czy Amazon.

Nie przegap!

Komentarze

 • Narzędzie jest dobre, ale moim zdaniem, za głośno się o nim robi…
  Jeszcze trochę a banki zaczną wykluczać z promocji wszystkie transakcje z tytułem rozpoczętym od CRV*…

  ls5 Odpowiedz
 • Niestety, nie każdy może korzystać z GooglePay, mojej karty nie da się podpiąć, w każdym razie nie mogę korzystać z płatności stacjonarnych.

  Ryszard Odpowiedz
  • Google Pay nie jest dostępne dla wszystkich użytkowników Crv. Ja mam jeszcze starszą czarna kartę i „u mnie działa”.

   ls5
  • Czy sa jakies korzysci z podpiecia Cv do GPay?

   keton
  • W wersji z BINem brytyjskim – jest to moja pierwsza karta z weryfikacją na urządzeniu (PIN urządzenia lub odcisk) – dla kwot większych od 50 zł nie jest wymagany PIN na pinpadzie/terminalu.

   ls5
  • Jeszcze dodam, że gdy telefon dostał hasło/biometrię (czyli praktycznie był odblokowany) chwilę przed płatnością, to nie trzeba tego robić w trakcie płacenia, czyli wystarczy jedno zbliżenie telefonu i to wszystko (no, prawie, bo praktycznie przeważnie trzeba jeszcze nacisnąć czerwony = „nie chcę DCC”).

   Don Quijote de la Mancha
 • Gdzie wpisać ten kod KARTA?

  R2D2 Odpowiedz
  • Powinno być miejsce w trakcie wypełniania wniosku na kod promocyjny (być może dodaje się sam, bo klikasz w link promocyjny)

   Michał
 • Czy dobrze rozumiem, że jeśli płacę kartą curve np środkami z karty millennium w jakiejś egzotycznej walucie za granicą, np w Tajlandii to przewalutowanie jest po kursie rzeczywistym bez prowizji banku, którego karta źródłowa jest podpięta?

  Paweł Odpowiedz
  • Dokładnie tak

   Michał
  • Czyli to w sumie na dzis wydaje sie najlepsza opcja do płatności za granicą czy jest cos lepszego?

   Mateusz
  • Dla mnie jedna z lepszych. Sam płaciłem sporo za granicą kartą eurobanku (1% za przewalutowanie, ale dawali 5% moneybacku = wychodziło 4% do przodu) ale po przejęciu przez Mille kursy już nie są atrakcyjne, więc… płacę via Curve. I jest OK :)

   Michał
 • Jak traktowana jest transakcja z Curve Send z karty kredytowej? Jest uwzględniana w tzw. grace period, czy od razu naliczane są odsetki?

  Lech Odpowiedz
  • Curve pobiera bezgotówkowo, ale trzeba sprawdzić jak to rozumie bank. Np. w Citi jestem sobie w stanie wyobrazić potraktowanie jako gotówkowej (mają definicje na transakcje specjalną). Natomiast np. z kk mBanku jest OK.

   Michał
  • pamiętaj też że pieniądze „lądują” na karcie Curve Cash

   gregoopl
 • A mi się kończy 8 marca cashback i chciałem zrezygnować, bo mi będzie miejsce na telefonie ich apka niepotrzebnie zajmowała. Jak to zrobić?

  jaceny Odpowiedz
 • Czy kartę żony też da się podpiąć??

  heniek131 Odpowiedz
 • ktoś sprawdzał jak to jest z tą curve Black?
  1) jak oni liczą te miesiące – od 23 do 22 np czy miesiące są kalendarzowe?
  2) Czy można włączyć opcję black na karcie BLUE na miesiąc np wtedy gdy wyjeżdżam na wakacje lub robię olbrzymie zakupy w sklepach z 1 % moneybackiem? wtedy pomimo tej opłaty 10 € może to być nadal opłacalne.

  zenek64 Odpowiedz
  • Liczy się od dnia wyboru. Ale niestety na drugie pytanie nie znam odpowiedzi – to by było bardzo fajne aby dało się tak wybrać (choć ciągle te 10 euro to trochę dużo – szkoda, że nie np. 5 euro)

   Michał
  • Tak, można zmienić Blue na Black na miesiąc czasu, po czym wrócić do Blue.

   Paweł
  • Z ciekawości – karta zostaje ta sama? Czy wysyłają nową? I co po zmianie ponownie na Blue?

   Michał
  • Plastikowa karta zostaje stara, zmienia się jedynie plan (Blue/Black). Jak komuś zależy na czarnej, można zgłosić zagubienie/zniszczenie Blue, to wyślą nową kartę (jedna wymiana w roku przy Black jest darmowa).
   Inne zasady są przy karcie Metal (aktualnie dostępna tylko w UK), plan ten można można zamówić na min. 6 miesięcy i przy niej wysyłają nową kartę metalową, a jak się zrezygnuje przysyłają z powrotem plastikową.

   Paweł
  • Ano, plastik z kontem nie jest sztywno powiązany, ja mam czarną Blue. ☺

   Don Quijote de la Mancha
  • Właśnie niechcący wybrałam Black, bo nie mam w portfelu czarnej, a niebieska owszem i dopiero potem doczytałam, że czarną jest platna. Jak to zmienić, bo nie potrzebuje tych benefitow czarnej?

   Agent
  • Nie wiem, czy w tę stronę to działa, ale spróbuj Card (z dołu) → Manage Your Subscription → Choose Your Curve (z góry są Blue & Black).

   Don Quijote de la Mancha
  • (Bo ja mam czarną Blue z czasów, gdy jeszcze nie było tego podziału, wszystkie plastiki były czarne i bezpłatne.)

   Don Quijote de la Mancha
  • Lepiej do nich napisać od razu, że przez pomyłkę się źle kliknęło. Jeżeli od razu pobiorą pieniądze, to zmiana rodzaju karty nie pomoże – wtedy już lepiej pełny miesiąc korzystać z możliwości black.

   p27
  • Jak rozumiem te 10 € pobiera z aktualnie zaznaczonej karty jako aktywna?

   zenek64
 • Czy dobrze rozumiem, że w przypadku skorzystania z karty Curve do której jest podpięta Visa nie ma możliwości skorzystania Visa Ofert np: 10 PLN Carrefour?

  roolf01 Odpowiedz
  • Podepnę się, bo pytanie zbliżone – np. mój moneyback (stara karta 1-2-3 z BZ WBK) będzie dalej tak samo naliczany przez Santander?

   tatiana.larina
  • tam gdzie pod uwagę brane są mcc przejdzie ( w 1-2-3 chyba tak jest )

   tam gdzie liczy się zakup kartą u konkretnego partnera może być problem
   curve dorzuca swoje co nieco do nazwy
   jest szansa, że jeśli w visa oferty nie naliczy z automatu to przejdzie po reklamacji

   kruczi
  • starą kk 123 place przez curve i santander daje 1%

   aaaa
  • Na starej karcie 1-2-3 zwroty działają bez problemu mimo użycia Curve.

   mbo
 • Firma z UK. Czy, podobnie jak w Revolut, trzeba potwierdzać swoją tożsamość wysyłając im zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu?

  Nikodem Odpowiedz
  • Nie, oni nie przechowują Twoje środki, tylko są dodatkowym pośrednikiem na linii sklep-twoja karta

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Nie, w swoim dokładnym prześwietleniu z listopada pisałem o tym – Curve nie przetrzymuje pieniędzy wiec ustawa nie wymaga sprawdzania dowodu.

   Michał
  • pytanie jak ma się do tego kasa na Curve Cash, przecież tam jednak przetrzymują…

   gregoopl
  • Dobre pytanie. Pewnie to ma związek z tym, że tak naprawdę oni przyznają nie 10 GBP a 1000 pkt Curve. Pewnie to jest jakiś wytrych, ale pewny nie jestem…

   owat
  • 10 gbp to jedno, ale tam też trafia kasa z Curve Send

   gregoopl
  • Nie testowałem tego. A kasa zapisuje się jako fizyczne pieniądze, czy tak jak bonus w postaci punktów?

   owat
  • Przesyłanie pieniędzy między kartami przez Curve Send zostało tymczasowo wstrzymane, aktualnie środki takie trafiają na konto Curve Cash w postaci punktów.

   Paweł
 • Czy komuś udało się dziś pobrać aplikację. Ja w Sklep Play cały czas widzę komunikat „produkt niedostępny”….

  owat Odpowiedz
 • Czy ktoś sie orientuje czy mozna jedna karte (np. karta debetowa millenium) podpiąć pod dwa różne konta Curve? Chciałbym założyć drugie.konto zonie, zeby byly dwie karty Curve, ale nie wiem czy podrzędne karty mogą byc podpiete pod dwie karty Curve.

  Bart Odpowiedz
 • Te 50 zł premii idzie jakoś wypłacić ? Bankomat ? Przelew na ROR ?

  Forumowicz Odpowiedz
  • Tak wpłata na swoje konto na poczcie np – ale z uwagi na prowizję poczty lepiej sobie coś za te 10 funtów kupić :-) – teraz funt drogi to jest 51 zł około

   zenek64
  • Gdzie widać to 50 zł premii ? Jak nimi zapłacić ?

   Emilia
 • Dzień dobry. Ściągnąłem, dodalem karty. Mogę zacząć płacić dopiero po przesłaniu karty plastikowej?

  spa77 Odpowiedz
  • No na razie nie masz za bardzo czym płacić :)

   Michał
  • Swoją drogą dodanie kart bez otrzymania plastiku to był mocno średni pomysł.

   crs84
  • Nie da się karty Curve dodać do GP jeszcze przed otrzymaniem plastiku? Banki coraz częściej to oferują (np. mBank). Przyznam, że nie pamiętam już, czy ją do GP dodawałem robiąc zdjęcie apką GP, czy wywołując GP z apki Curve.

   Don Quijote de la Mancha
  • Z tego co kojarzę Ty masz jeszcze starą kartę którą da się podpiąć i działa pod GP. W nowszych podpiąć się da, ale nie da się nią płacić (znam to z autopsji i do niego pewnie idzie podobna).

   crs84
  • @crs84, chyba niezupełnie, nie da się płacić zbliżeniowo, ale na stronach internetowych i w apkach (Allegro, Pyszne) chyba się da?

   Don Quijote de la Mancha
  • W sumie ciężko powiedzieć – nie miałem jeszcze okazji płacić GP w internecie – jeśli po wybraniu takiej płatności, następnym krokiem jest wybranie karty to może to zadziała, bo na liście ją mam, ale już próba ustawienia jej jako domyślnej nie bardzo wychodzi.

   crs84
 • Rozumiem że za pomocą Curve można na razie normalnie płacić w PL zlotówkami ? I podpiąć np. kredytówkę Citi Handlowy ?

  Solomon Kane Odpowiedz
 • Mam pytanko o Curve Send. Czekam na kartę. Czy to jest możliwość przesyłania kasy z wybranej karty podpiętej do C na inną kartę(deb, kk)? Nawet na taką która jest podpięta to tego samego konta C? Czy tylko na na inną kartę C? Ale tu jak czytam zamienia się to na pkt C – czyli jest przewalutowanie. Są jakieś limity?

  uki Odpowiedz
  • Curve Send to jest teraz przesłanie kasy z karty debetowej/kredytowej na Curve Cash.

   eloraper
 • A jak to jest z wypłatą gotówki podczas zakupu? Cuve pobiera swoją opłatę? Czy opłata wg cennika podpiętej karty?

  uki Odpowiedz
 • Długo czekaliście na kartę? ja od 12 dni mam w apce info: your curve card is currently pending approval. Nie wiem na czym polega problem

  m. Odpowiedz
 • Jest jeden duży minus tej karty. Normalnie mam limity internetowe na kartach ustawione na minimum, bo jak zgubię kartę to nikt nią nie zapłaci przez net. Pomijam, jeśli karta ma 3dsecure oraz to że taką transakcję można namierzyć. Ale żeby używać Cu trzeba te limity zwiększyć, więc jak zgubię Cu albo podpiętą kartę to mogę stracić więcej – wystarczą dane z karty do transakcji.

  uki Odpowiedz
  • Czy ktoś mógłby w końcu określić – czy wymagają weryfikacji czy nie? Czytam opinie o tej karcie i wciąż przewija się temat wymuszonej weryfikacji po jakimś czasie. Konkurencja miesza czy ten niewygodny fakt jest zwyczajnie ukrywany?

   Tomko
  • Skoro mój poprzedni wpis wpadł (omyłkowo) pod Twój komentarz, to jeszcze pytania do Ciebie.
   Ile razy udało Ci się zgubić kartę w ciągu ostatnich np. 10 lat? Nie szukasz problemu tam gdzie go nie ma?
   Nawet jeśli zdarza Ci się gubić kartę od czasu do czasu to przecież zawsze możesz usunąć z karty kod CVV (zanim zgubisz – obstawiam, że Curve posiada ten kod na odwrocie karty).

   Tomko
  • >>>czy wymagają weryfikacji
   Poprosiłem o zmianę limitów, wtedy konieczny skan paszportu i selfie.

   Czy bez zmiany limitów jest konieczna weryfikacja , przy standardowych płatnościach ?

   Bogdan
 • Nie mogę wpłacić kartą Curve(punktami GBP) do buka nawet złotówki. Doładowanie telefonu przeszło po fajnym kursie 4,95 – jak na jakimś cinkciarzu

  uki Odpowiedz
 • TOMKO, co do zgubienia – niech każdy sobie sam ocenia ryzyko.
  I jeszcze info, może się komuś przyda. W cinkciarzu można sobie wpłacić z takiej karty bezpośrednio funty(prowizja 0,7%), przewalutować u wypłacić na konto.

  uki Odpowiedz
 • A właśnie. Jak ktoś ma podpiętą kartę z 3DSecure i płaci Curve, to co się dzieje? Przecież to jest jako tran. int.? Ja akurat nie mam podpiętej z 3D

  uki Odpowiedz
 • Czy da się zamawiane teraz karty Curve podpiąć do google pay?

  Przemysław Odpowiedz
 • Ktoś podpowie? Zakupy dzisiaj pierwszy raz. Kwota 335zl. Kwota w terminalu w funtach. Z karty ściągnęło ponad 350zl. :(

  Paweł Odpowiedz
 • Ktoś podpowie? Zakupy dzisiaj pierwszy raz. Pobrało z podpiętej karty około 25zl więcej. Tranzakcjw na terminalu w funtach. Miało być pięknie a tu 25zl w plecy :(

  Paweł Odpowiedz
 • Ktoś podpowie? Zakupy dzisiaj pierwszy raz. Pobrało z podpiętej karty około 25zl więcej. Tranzakcjw na terminalu w funtach. Miało być pięknie a tu 25zl w plecy :(

  Paweł Odpowiedz
  • Gdzie były wykonane te zakupy ?
   Czy wyświetliła się informacja o przewalutowaniu ?
   Płacę tą kartą od kilku miesięcy w wielu miejscach i nie miałem takiej niespodzianki.

   mbo
  • Zakupy w Castorama. Wyświetliła się na terminalu płatnosc w funtach. Myślałem że tak ma być.

   Paweł
  • Jeśli wybrałeś GBP to zapłaciłeś w funtach i stąd różnica (przewalutowanie na terminalu).
   W PL zawsze wybieraj PLN to wtedy ściągnie Ci pln

   gregoopl
  • Hmm, teraz płaciłem w Kauflandzie i normalnie wszystko poszło. Możliwe że na terminalu było coś do wyboru z prawej i lewej, ale z dzieciakiem zakupy i tak wyszło. :(

   Paweł
  • nie zawsze pyta o walutę, to zależy od terminala

   gregoopl
  • Ja niedawno miałem sytuację, gdy mimo naciśnięcia czerwonego krzyżyka na pin padzie po pytaniu o przewalutowanie i tak poszło w funtach… Nie wiem, czy to dlatego, że się mało dokładnie komunikatowi na ekraniku przyjrzałem, może tym razem czerwony krzyżyk potwierdzał DCC… A może czasem się tego nie da uniknąć, czego by się nie naciskało?

   Don Quijote de la Mancha
  • ni wiem jak to wygląda od strony sprzedawcy, ale ja ostatnio na BP nacisnąłem PLN po czym pan z BP upewnił się czy nie chcę przewalutowania i też coś tam naciskał. Z tego wnioskuję że mógłby mimo wszystko obciążyć mnie w BGP.

   gregoopl
 • Po pierwszej płatności, dostałam powiadomienie: masz new user reward i tam 1000 jakichś punktów ze znaczkiem curve. czy to jest jakiś ekwiwalent tych 50 zł? co z tym zrobić?

  AdoraBelleDearheart Odpowiedz
  • to jest przelicznik 10 GBP (około 50 pln) właśnie. Jeśli wybierzesz kartę „Curve Cash” jako źródłową to zapłacisz tymi środkami

   gregoopl
 • dostałem karte . zobaczymy w realu jak to działa, dziekuje forumowiczom za podpowiedzi jak mozna wykorzystac karte curve.

  miron Odpowiedz
 • Zamawiał ktoś z Was kartę niedawno? Dziś mija 2 tygodnie od zamówienia karty i jeszcze jej nie otrzymałem.

  Dooiajbwbeidocm Odpowiedz
  • Ja po trzech tygodniach czekania napisałem do nich z poziomu aplikacji, odpisali że były jakieś niejasności związane z bezpieczeństwem, ale już wysyłają. Po 10 dniach karta była u mnie.

   Ryszard
 • 5 dni roboczych i mialem karte , chyba we wtorek dostalem, nadawca z niemiec

  miron Odpowiedz
 • Próbowałem wypłacić z bankomatu PKO BP z podpiętą kartą BNP, ale na początku, po wybraniu nominału do wypłaty jest informacja, że zostanie pobrana prowizja 15,9 i w tym momencie zrezygnowałem. Nie było wyboru waluty wcześniej. Coś nie tak z PKO, czy powinienem przejść dalej i ostatecznie prowizji by nie pobrało?

  uki Odpowiedz
  • z tego co czytałem w innym miejscu bankomaty pko zaczęły pobierać prowizję od wypłaty kartą revoluta
   kwota prowizji taka sama -15.9 PLN

   pewnie wprowadzili prowizję za wypłaty kartami wydanymi poza PL
   większość kart curve i revolut jest wydana w UK

   P.S.
   jakiś czas temu bankomat pko stwierdził, że moja karta curve jest nieobsługiwana i ją wypluł

   kruczi
  • Potwierdzam, już pod koniec lutego w bankomacie PKO miałem to samo, że nagle chcieli prowizję za wypłatę przez C. A jeszcze z tydzień czy 2 wcześniej żadnej opłaty nie było.

   pws
  • Czyli na liście są: Pkobp i euronet, bo czytałem, że euronet też nalicza prow.

   uki
 • Czy ktoś sprawdzał, czy ustawiony na karcie podpiętej limit internetowy rzeczywiście ogranicza limit transakcji Curve np. w sklepie?

  uki Odpowiedz
 • Zamówiłem kartę ponad miesiąc temu i cisza. Ktoś miał podobny problem? Czekać jeszcze czy pisać reklamację :)?

  Radosław Odpowiedz
  • Ja czekam na trzy karty i też w sumie już miesiąc…..

   MPS
  • Ja też czekałam 3 tygodnie – zobaczcie czy po kliknięciu na kartę w apce nie macie info, że czeka na potwierdzenie.. jeśli tak, to trzeba do nich napisać i zgłosić problem – mi odpisali, że mieli jakiś wewnętrzny błąd i ręcznie potwierdzają wysyłkę dopiero po zgłoszeniu.
   Po tym jak potwierdzili, karta była u mnie po 4 dniach

   m.
  • Mi wyskakuje aparat u muszę zrobić zdjęcie karty. Albo wpisać numer. Nie ma innej opcji w aplikacji

   Radosław
  • po zalogowaniu, w lewym dolnym rogu masz „card” – kliknij – i co widzisz?

   m.
  • Idiota ze mnie. Przecież trzeba dodać dane pierwszej karty. To taka weryfikacja. Dopiero teraz mam możliwość sprawdzenia swojego konta. Póki co czeka na zatwierdzenie :)

   Radosław
  • No to musisz pisać do nich, bo ten komunikat oznacza, że wpadłeś do grupy tych którym muszą ręcznie potwierdzić. Nie wyślą Ci tej karty jak sam się teraz nie upomnisz :) napisz przez apkę do nich, szybko odpisują

   m.
 • Witam. Mam problem z logowaniem do aplikacji mobilnej. Do wczoraj logowanie normalne przez pin. Dziś za każdym razem weryfikacja przez e-mail . Trochę zgłupiałem. Może ktoś ma podobny problem i go rozwiązał ?

  miron Odpowiedz
  • O ile pamiętam w e-mailu masz link który trzeba kliknąć, przedchodzisz na stronę internetową z nowym linkiem, który też trzeba kliknąć, potem już normalnie logowanie pinem

   Kate
 • Dostał ktoś z Was te 50zl? Ja zarejestrowałem się z linku na stronie podając kod podczas procesu rejestracji i dziś okolo 8 rano dokonałem pierwszej transakcji.
  Jest godzina 18 a nic nie dostałem, a tutaj czytałem że kasa pojawia się w ciągu kilku godzin po pierwszej transakcji

  Dooiajbwbeidocm Odpowiedz
 • Czy do kogoś przyszła karta w ostatnich 2-3 tygodniach?

  MPS Odpowiedz
 • Curve nie wysłało karty ponieważ potrzebują zweryfikować moją tożsamość: skan dowodu + sefie. Spotkaliście się z tym?

  owat Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy