50 zł za założenie Konta 360° Junior swojemu dziecku

Zakończona

Ruszyła kolejna odsłona promocji Banku Millennium, w której premiowane jest założenie konta swojemu dziecku. Tym razem w zamian za spełnienie prostych warunków możemy zyskać 50 zł w formie eKarty Goodie. Oczywiście od rodzica wymagane jest posiadanie konta osobistego w Banku Millennium – a jeśli ten go jeszcze nie ma, to obecnie można zyskać aż 500 zł w zamian za jego założenie!

50 zł od Banku Millennium dla dziecka

Czerwcowa promocja z Kontem 360° Junior

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, który nie korzystał wcześniej z żadnej promocji Konta 360° Junior.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 30.06.2021 otworzymy za pośrednictwem systemu Millenet lub przez aplikację mobilną Konto 360° Junior swojemu dziecku (akceptując przy tym regulamin promocji). Wymagane jest więc uprzednie posiadanie rachunku w Banku Millennium (ew. karty kredytowej) wraz z dostępem internetowym.

Rodzic powinien mieć również „zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu otrzymywania informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

50 zł dla dziecka

Teraz wystarczy, że najpóźniej 31.07.2021 zasilimy nowo-otwarte Konto 360 Junior° kwotą co najmniej 100 zł. Jeśli nasze dziecko nie ma ukończonego 7. roku życia, to warunki zgarnięcia pierwszej premii mamy już spełnione. Jeśli natomiast nasz junior ukończył 7. rok życia, to w tym samym terminie powinniśmy jeszcze aktywować aplikację mobilną Banki Millennium dla dziecka oraz wykonać min. 1 płatność kartą (wydaną do konta Junior) albo BLIKiem. Warto tu dodać, że Bank Millennium udostępnił niedawno osobną wersję swojej aplikacji mobilnej przygotowaną specjalnie dla dzieci.

50 zł w formie eKarty Goodie zostanie nam przekazane do 31.08.2021, o ile nasze dziecko będzie ciągle posiadaczem swojego konta, a my będziemy mieć wyrażone zgody marketingowe. Kartę należy aktywować w ciągu 60 dni, a jej ważność to 12 miesięcy.

Na koniec dodam, że w promocji obowiązuje pula 3000 wniosków i w razie ew. jej wyczerpania bank poinformuje o tym na stronie promocji.

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Zasady prowadzenia Konta 360° Junior są zbliżone do tego dla dorosłych. Bank nie pobiera od nas ani grosza za prowadzenie konta i przelewy internetowe – bezwarunkowo. Aby natomiast nie zapłacić ani grosza za kartę oraz wypłaty z dowolnych bankomatów konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej płatności kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Inaczej karta będzie nas kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł (w Polsce, bo za granicą aż 2,5% min. 9 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Z tego, co pamiętam z komentarzy, były problemy z zamykaniem tych kont. Przypomnicie jak wygląda procedura?

  ls5 Odpowiedz
 • Potrzebna była wizyta w oddziale i jakiś dokument potwierdzający tożsamość dziecka.

  mbo Odpowiedz
  • Czyli ok, za 150 zł mogę się pofatygować do oddziału, tym bardziej że najbliższy czynny do 21.

   ls5
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy