50 zł za założenie Konta 360° Junior swojemu dziecku

Zakończona

Ruszyła kolejna odsłona promocji Banku Millennium, w której premiowane jest założenie konta swojemu dziecku. Tym razem w zamian za spełnienie prostych warunków możemy zyskać 50 zł w gotówce. A przypomnijmy, że dorośli mogą dodatkowo zgarnąć 200 zł za kartę kredytową i łatwe 250 zł za konto osobiste :)

50 zł premii dla dziecka od Banku Millennium

Zyskaj 50 zł za Konto 360° Junior

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, który nie korzystał wcześniej z żadnej promocji Konta 360° Junior.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że otworzymy za pośrednictwem systemu Millenet Konto 360° Junior oraz Konto Oszczędnościowe Profit swojemu dziecku (akceptując przy tym regulamin promocji). Wymagane jest więc uprzednie posiadanie rachunku w Banku Millennium (ew. karty kredytowej) wraz z dostępem internetowym.

Rodzic powinien mieć również „zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu otrzymywania informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

50 zł dla dziecka

Teraz wystarczy, że najpóźniej 31.12.2020 zasilimy nowo-otwarte Konto 360 Junior° kwotą co najmniej 200 zł. Jeśli nasze dziecko nie ma skończonego 13 roku życia, to warunki zgarnięcia pierwszej premii mamy już spełnione. Jeśli natomiast nasz junior jest osobą powyżej 13. roku życia, to dodatkowo do końca grudnia powinny zostać zaksięgowana 3 płatności jego kartą debetową, za pomocą płatności telefonem lub BLIK.

50 zł zostanie przelane na nasze konto do 31.01.2021, o ile nasze dziecko będzie ciągle posiadaczem swojego konta, a my będziemy mieć wyrażone zgody marketingowe.

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Zasady prowadzenia Konta 360° Junior są zbliżone do tego dla dorosłych. Bank nie pobiera od nas ani grosza za prowadzenie konta i przelewy internetowe – bezwarunkowo. Aby natomiast nie zapłacić ani grosza za kartę oraz wypłaty z dowolnych bankomatów konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej płatności kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Inaczej karta będzie nas kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł (w Polsce, bo za granicą aż 2,5% min. 9 zł).

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy