Do 500 zł za kartę kredytową + rok bez opłat od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za wyrobienie plastiku zgarniemy 300 zł premii, 200 zł w punktach Bezcenne Chwile oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok. Dodatkowo możemy skorzystać z promocji konta osobistego i zyskać kolejne 425 zł na start.

500 zł za kartę kredytową BNP Paribas

Zyskaj do 300 zł do Biedronki z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.07.2022 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Wymagane będzie również wyrażenie zgód marketingowych. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam 100 zł w formie bonu do Biedronki za każdy z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych, w których wykonamy transakcje kartą na min. 1000 zł. Bank wyklucza tu miejsca z kodami MCC 5300 oraz 4111. Zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami, które:

zasilają karty lub inne instrumenty płatnicze, rachunki płatnicze lub inne instrumenty lub rachunki, które posiadasz:
– Ty,
– inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej ani niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji,
– podmiot, który pośredniczy w tej transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług,
-podmiot, który świadczy usługi przechowywania środków klientów (np. transakcje przez portfel elektroniczny, przekazy pieniężne i zakłady – w tym kupony loteryjne, żetony do gier kasynowych)

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

W teorii możemy również wykonać transakcje gotówkowe (wypłata z bankomatu, przelew z rachunku karty) ale bank pobiera za to prowizję i nie pozwala na skorzystanie z grace period, dlatego nie jest to zbyt opłacalne rozwiązanie.

I to tyle. Kody do Biedronki będą wysyłane w ciągu 30 dni od zakończenia miesiąca, w którym spełniliśmy warunki.

Dodatkowe 200 zł od Mastercard

Oprócz 300 zł w bonach do zyskania mamy kolejne 200 zł w punktach (wymiennych na bony) w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Tę promocję opisałem w osobnym prześwietleniu, dlatego aby się nie dublować odsyłam tam.

Ile kosztuje karta kredytowa Mastercard?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami miesięcznymi – to gwarantuje nam promocja. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł. Mowa tu o karcie Standard, natomiast karta Gold (którą też można wyrobić w promocji) to koszt 15 zł miesięcznie lub 7,5 zł miesięcznie po wydaniu 2000 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Bony i punkty spoko, ale potrzebujemy kasy.

  Ciekawski Odpowiedz
 • można u nich dostać KK na podstawie histotii konta czy konieczna będzie papierologia ? (Przy DG)

  zenek64 Odpowiedz
 • czy oferta jest nadal aktualna, reflink nie działa u mnie poprawnie?

  karoNet Odpowiedz
 • chodzi o pełne miesiące, czy też jak otrzymam kartę końcem grudnia, to już tez się ten miesiąc liczy ?

  janus_z Odpowiedz
 • Mam prośbę o wskazanie, w którym miejscu w tabeli opłat i prowizji jest informacja o koszcie 25 zł za rezygnację przed upływem 6 miesięcy. Szukam i nie mogę znaleźć.

  Maciej Odpowiedz
 • W TOiP również nie widzę, ale nie przejmuj się, jakość wpisów, w tym admina na tym blogu dramatycznie siadła, więc wszystko i tak trzeba sprawdzać samemu.

  Bolo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy