Nawet 500 zł premii za założenie eKonta w mBanku w najnowszej Money Manii

Zakończona

Ruszyła 24 edycja Money Manii organizowana we współpracy z mBankiem. W zamian za założenie eKonta osobistego i wykonanie zaledwie 5 przelewów (!) możemy zgarnąć 200 zł premii. Ale to nie wszystko, bo niejako z automatu łapiemy się na promocję samego mBanku, w ramach której czeka na nas 200 zł na start, 50 zł za podpisanie umowy zdalnie oraz kolejne 50 zł za konto dla dziecka. A do tego opcjonalne 2,2% na rachunku oszczędnościowym „Moje Cele”.

500 zł od mBanku w Moneymanii

200 zł w Money Mania

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego ani oszczędnościowego (o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017) w mBanku od 1.01.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o eKonto osobiste z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Wymagane jest rownież zaznaczenie zgód zwalniających mBank z tajemnicy bankowej w zakresie koniecznym do przeprowadzenia promocji – tak, aby organizator dowiedział się, że należy nam się premia.

Czas na złożenie wniosku mija 29.06, natomiast samą umowę powinniśmy podpisać do 15.07. Ale uwaga: pula promocyjnych wniosków jest ograniczona do 2000 sztuk. Po jej wyczerpaniu promocja zostanie zakończona.

Co dalej? Teraz wystarczy, że wykonamy 5 transakcji na dowolną kwotę w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy. Co ciekawe liczą się nie tylko płatności kartą, ale również przelewy na konto w innym banku oraz płatności internetowe. Nie liczą się natomiast wypłaty z bankomatu. Jak więc najprościej spełnić warunki? Przelać sobie kilkukrotnie środki na swoje konto w innym banku :)

Przykładowo podpisując umowę w maju 5 transakcji wykonujemy w czerwcu.

Na co warto jeszcze zwrócić uwagę? Organizator promocji wymaga od nas uzupełnienia numeru swojego eKonta na stronie promocji w terminie do 31.08.2022. Informację o zgarnięciu premii otrzymamy natomiast do 20.10, a środki trafią na nasze konto do 31.10.2022.

50 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Oprócz powyższych super-łatwych 200 zł na start możemy zgarnąć kolejne 300 zł od samego mBanku. Jak?

Pierwszy typ premii to 50 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. Warto tu jednak przypomnieć, że aby zgarnąć pełną pulę nagród wniosek musimy złożyć przez stronę promocji, dlatego technicznie jedynie opcja dowodu osobistego pozwoli na zgarnięcie pełnej premii i taką powinniśmy wybrać. Jeśli natomiast założymy konto „na selfie” przez aplikację mobilną to nie zrobimy tego ze strony promocji = przepadnie nam 200 zł w Money Manii!

Co dalej? W miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym należy wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie). Premię 50 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Aby zgarnąć kolejne 100 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w lutym mamy czas do końca marca). Premię w wysokości 50 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca kwietnia).

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

2,2% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 2,2% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

50 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 50 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego konta. I to tyle – kolejne 50 zł nasze ;)

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest opcja przelewu weryfikacyjnego, żeby zgarnąć 450 zł?

  Paweł Odpowiedz
 • Czy mBank proponuje ofertę utrzymaniową przy zamykaniu konta. Jeżeli tak to co proponują?

  Bogusia Odpowiedz
 • Czy jest opcja podania kodu polecenia w trakcie wnioskowania o konto przez Money Manie?

  Bańka Odpowiedz
 • Czy jest opcja podania kodu polecenia w trakcie wnioskowania o konto przez Money Manie?

  Bańka Odpowiedz
 • Ktoś wie gdzie należy uzupełnić swój numer konta? Po zalogowaniu na konto moneymanii mam tylko komunikat:
  „Promocja została zakończona
  Zapraszamy wkrótce.”

  e Odpowiedz
  • Dostałem odpowiedź na reklamację. Mój wniosek nie zapisał się w systemie Money Mania. Podobno w tej edycji mają dużo takich przypadków. Z tego powodu będzie przedłużony czas na podanie numeru konta.

   e
 • Przyszedł mail o przyznaniu premii. Wypłata do końca miesiąca.

  e Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy