Konto firmowe z premią do 500 zł i brakiem opłaty miesięcznej od Banku Millennium (+270 zł za konto osobiste)

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium, w której nowi klienci firmowi mogą zgarnąć nawet 500 zł na „rozkręcenie” swojej firmy oraz darmowe prowadzenie konta osobistego przez 24 miesiące. A do tego 270 zł na start dla klientów indywidualnych :)

500 zł dla firm od Banku Millennium

Noworoczna promocja z Kontem Mój Biznes

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, który nie jest (lub nie był w ciągu ostatniego roku) stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski lub Millennium TFI. Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto. Jeśli natomiast posiadamy (lub otworzymy) ten promocyjny rachunek osobisty – to jest OK.

Co dalej? Wniosek o promocyjne konto możemy złożyć do 1.03.2021 przez dedykowaną stronę promocji, pamiętając przy tym, aby posiadać lub wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk.

Premia za 3 przelewy i wpływy

A jak zdobyć tytułowe 500 zł? Pierwsze 200 zł zgarniemy po spełnieniu trzykrotnie (w marcu, kwietniu i maju) następujących warunków:

 • wykonanie jednorazowego przelewu do ZUS w wysokości min. 250 zł lub wykonanie płatności kartą na min. 500 zł
 • otrzymanie wpływów zewnętrznych w wysokości min. 1000 zł

Gdzie jako wpływy zewnętrzne rozumiemy:

wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą

Premia będzie wypłacana do 30.06.2021, o ile nasz rachunek będzie ciągle aktywny.

A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Wystarczy, że zawrzemy w placówce banku umowę najmu terminalu płatniczego PayTel, a do 31.05.2021 wpłynie na nasz rachunek min. 1000 zł z tytułu rozliczenia transakcji płatniczych przez ten terminal. Wypłata premii nastąpi do 30.06.2021.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • Według regulaminu karta jest darmowa po wykonaniu 500 zł miesięcznie. Moim zdaniem jest błąd w artykule, ale sprawdźcie jeszcze sami :)

  Darek Odpowiedz
 • Posiadałem to konto zamknąłem w 2019 teraz nie założę bo system pokazuje że można mieć jeden rachunek mój biznes – a ja nie mam żadnego mimo to nie jestem w stanie założyć ani przez Millenet ani przez zewnętrzną weryfikację ….. także tak

  zenek64 Odpowiedz
 • auto proszę o doprecyzowanie : „A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Wystarczy, że zawrzemy w placówce banku umowę najmu terminalu płatniczego PayTel,” jak wygląda ta umowa, jakie koszty i na jaki okres ?

  zielinskimarcin Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy