Do 500 zł za założenie konta osobistego + 6% na OKO od ING Banku Śląskiego

Trwa do 29.08.2024

ING Bank odpalił kolejną edycję swojej promocji z premią za założenie konta. Ponownie do zdobycia mamy aż 500 zł, ale tym razem na nieco innych warunkach. A do tego 6% na koncie oszczędnościowym :)

500 zł premii od ING

Załóż konto i zyskaj 500 zł za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w ING Banku od 1.04.2023 do 27.06.2024 (również jako współposiadacz lub pełnomocnik).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto osobiste oraz konto oszczędnościowe (OKO) za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji, tak samo jak wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING.

Po przejściu na stronę promocji do wyboru będziemy mieli dwie drogi założenia konta: albo przez stronę internetową albo przez aplikację mobilną „na selfie”. Za tę drugą metodę otrzymamy premię 200 zł. Za założenie konta przez przeglądarkę – ani grosza, co oznacza, że wtedy maksymalna premia do zdobycia to 300, a nie 500 zł.

Warto natomiast dodać, że jeśli wybierzemy tradycyjną metodę, to umowę o rachunek możemy podpisać przez kuriera albo przez przelew weryfikacyjny. Pamiętajmy jedynie, że przelew musimy wykonać z banku w którym nas uprzednio zweryfikowano (mają nasz wzór podpisu) i dane (nazwisko, adres) są takie same.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 29.08.2024.

Warunki zdobycia 300 zł

Co dalej? Teraz wystarczy, że w okresie 3 miesięcy od otwarcia konta:

 • każdym z dwóch dowolnych miesięcy kalendarzowych otrzymamy wpływy na min. 1000 zł
 • wykonamy min. 15 płatności kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych
 • wykonamy min. 1 płatność BLIKiem w internecie
 • pobierzemy aplikację mobilną (jeśli jeszcze jej nie posiadamy) i zalogujemy się min. 3 razy
 • na dzień 30.11 posiadamy Otwarte Konto Oszczędnościowe z saldem min. 500 zł

Wypłata nagrody nastąpi do 16.12.2024.

6% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Oprócz premii na start ING oferuje w tej chwili wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe. Nowi klienci zgarną 6% do 200 000 zł, a osoby przynoszące do banku nowe środki (obecni, ale też nowi klienci) zgarną kolejne 6% do 200 000 zł. Szczegóły obu promocji w osobnym prześwietleniu.

Ile kosztuje Konto Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • próbowałem 3 razy, ale durna apka nie czyta dowodu albo czyta go z bardzo daleka dopiero i weryfikacja selfie się nie powodzi, bo zdjęcie porównawcze z dowodu jest zbyt małe.

  Muszą poprawić czytanie obszaru ramki

  ozjasz_goldberg Odpowiedz
 • Czytałem, że w ostateczności, w przypadku problemów z selfie, wypełnienie wniosku można dokończyć w oddziale ING i premia za otwarcie konta przy pomocy selfie też zostanie naliczona.

  Bjurgul Odpowiedz
 • Po otwarciu konta glownego i założeniu jednego konta Otwartego Konta Oszczędnościowego w pytaniach i odpowiedziach do tego konta jest zapisane że można miec po dwa takie kont. Czy obydwa będą oprocentowane promocyjnie (6%)?

  Shaggy Odpowiedz
 • Czy te 15 transakcji karta mozna skumulowac w jednym miesiacu? Wazne zeby w okresie 3 miesiecy bylo w sumie 15 transakcji? Czyli kombinacje 15 w jednym lub np. 14 w jednym i 1 w kolejnym tez przechodza? Ogolnie w ciagu 3 miesiecy musi byc 15? Druga opcja, czy za platnosc blikiem w internecie mozna uznac blika na jakas zrzutke lub darowizne (pomoc zwierzetom, wplata na fundacje) czy musza to byc raczej jakies sklepy internetowe?

  Ozzi Odpowiedz
 • Dzien dobry, czy jesli interesuje mnei tylko konto oszczednosciowe i nie spelnie warunkow, ktore Pan opisal aby zyskac 300 zl, nadal otrzymam 6% do 200 tys zl?

  Justyna Odpowiedz
 • Czy ktoś może potwierdzić, że w przypadku problemów z założeniem konta w tej promocji ING za pomocą selfie istnieje możliwość dokończenia składania wniosku w oddziale (zgarniając jednak przy tym wszystkie bonusy wynikające z promocji tj. pełne 500 zł)?

  Bjurgul Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy