Do 500 zł za założenie konta osobistego + 6% na OKO od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszyła promocja ING z premią za założenie konta. I to nie byle jaką, bo dwukrotnie większą niż do tej pory. Bank zdecydował się bowiem dostosować wysokość bonusu do warunków rynkowych i zamiast 250 zł w końcu do zyskania mamy aż 500 zł na start. A do tego 6% na koncie oszczędnościowym :)

500 zł premii od ING

Załóż konto i zyskaj 500 zł za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w ING Banku od 30.09.2022 do 18.01.2024 (również jako współposiadacz lub pełnomocnik).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożym wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową. Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji, tak samo jak wnioski złożone przez bankowość internetową Moje ING.

Warto natomiast dodać, że umowę o rachunek możemy podpisać przez kuriera albo przez przelew weryfikacyjny. Pamiętajmy jedynie, że przelew musimy wykonać z banku w którym nas uprzednio zweryfikowano (mają nasz wzór podpisu) i dane (nazwisko, adres) są takie same.

Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 28.03.2024.

Warunki zdobycia 500 zł

Co dalej? Teraz wystarczy, że do 30.06.2024 w każdym z trzech dowolnych miesięcy kalendarzowych otrzymamy wpływy na min. 1000 zł oraz „wyrazić zgodę na weryfikację behawioralną”. Dokonamy tego w bankowości elektronicznej, w swoim profilu w sekcji „Moje dane” -> „Zgody i oświadczenia”.

Pierwsze 150 zł nasze. Natomiast dodatkowe 200 zł (razem 350 zł) otrzymamy, jeśli założenia konta dokonaliśmy przez Moje ING mobile metodą na selfie (i spełniliśmy pozostałe warunki opisane powyżej).

A jak zdobyć pozostałe 150 zł? Wystarczy, że do 30.06.2024:

 • wykonamy płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł w sklepach i internecie
 • wykonamy min. 3 płatności bezgotówkowe BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co powyżej)
 • założyć min. jeden Cel Oszczędnościowy na otwartym w promocji OKO
 • posiadać na dzień 30.06 na założonych celach (min. jednym) sumę sald min. 300 zł (np. wpłacając co miesiąc po 100 zł)

Wypłata nagrody nastąpi do 15.07.2024.

7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

Oprócz premii na start ING oferuje w tej chwili wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe. Nowi klienci zgarną 6% do 200 000 zł, a osoby przynoszące do banku nowe środki (obecni, ale tez nowi klienci) zgarną kolejne 6% do 200 000 zł. Szczegóły obu promocji w osobnym prześwietleniu.

Ile kosztuje Konto Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się znacząco pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę (przy koncie Direct) – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Ale wystarczy skorzystać z konta Mobi, aby mieć kartę za darmo – bez spełniania dodatkowych warunków (do 26. roku życia). Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • A jak miałem konto oszczędnościowe i dostęp do bankowośći jeszcze w 06.2023 ? To mogę ?

  Daral Odpowiedz
 • A jak usunąć dane, bo niby w banku ciągle są i nie mogę przez to otworzyć konta zdalnie??

  Ciekawski Odpowiedz
  • moze chodzi o jakis cache aplikacji, ktora juz wczesniej instalowales bo przyznam, ze nie rozumiem pytania, w androidzie zwykle ustawienia->aplikacje-> pewnie Moje ing -> domyslna pamiec … i u mnie na dole ale ja mam starsza wersje androida, nie sypie groszem na nowe telefony dopoki nfc dziala, bo to dla mnie zbedne :) w nowszej moze byc nieco inaczej wyczysc dane, wyczysc pamiec, jesli nie o to pytasz to naprawde nie za bardzo rozumiem pytanie za co z gory przepraszam :)

   Marcin Chrzanowski
  • To chodzi raczej o dane w banku, bo nawet jeśli próbuje przez internet pojawia się ten sam komunikat. W placówce powiedzieli, że moje dane są dla nich widoczne, więc nie mogę zdalnie skorzystać. W oddziele a i owszem :)

   Ciekawski
  • To chodzi raczej o dane w banku, bo nawet jeśli próbuje przez internet pojawia się ten sam komunikat. W placówce powiedzieli, że moje dane są dla nich widoczne, więc nie mogę zdalnie skorzystać. W oddziele a i owszem :)

   Ciekawski
  • Też się nad tym zastanawiam. Chodzi o umowę ramową, której podpisanie i brak wypowiedzenia, skutkuje dostępem do elektronicznych kanałów obsługi (nawet bez posiadania produktów w banku).

   kerm-it
 • to zupelnie nie wiem o co chodzi akurat :), znaczy ja generalnie nie biore udzialu w tej promocji bo juz mialem kredyt w tym banku hipoteczny i mam tam konto jako powiedzmy historie niedoli :), chociaz akurat jesli chodzi o hipoteki w pln, zwlaszcza jesli ktos splacal temat w przy wiborze 0.3 i marzy 1 to zyc nie umierac prawde mowiac bylo :) dlatego ciezko mi zle slowo powiedziec o tym banku prawde mowiac , zamknalem ten temat jak warunki mialy ulec zmianie,
  w kazdym razie nie mam bladego pojecia, czemu masz tego typu klopot, mam nadzieje, ze jesli sie nie uda jakos to przezyjesz, z bankiami i promocjami jest wedlug mnie tak, ze jesli nie ta to inna :) to raczej nic straconego :)

  Marcin Chrzanowski Odpowiedz
 • i tak znowu nie trafilem z odpowiedzia na pytanie w odpowiednia rubryke :) przepraszam :)

  Marcin Chrzanowski Odpowiedz
 • Mam tak samo jak „Ciekawski” – kiedyś miałem u nich konto i jak w poprzedniej edycji chciałem otworzyć konto to powiedzieli, że mam już u nich kartotekę i mogą mi otworzyć TYLKO w oddziale – bez promocji.
  Jak to obejść?

  asdf Odpowiedz
 • Mam tak samo jak „Ciekawski” – kiedyś miałem u nich konto i jak w poprzedniej edycji chciałem otworzyć konto to powiedzieli, że mam już u nich kartotekę i mogą mi otworzyć TYLKO w oddziale – bez promocji.
  Jak to obejść? Jakieś pomysły?

  asdf Odpowiedz
 • Michał admin- popraw w opisie promocji nie „7% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym”
  a 6%

  Michał Odpowiedz
 • Michał admin -coś za dużo tych błędów –„Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłat” prawidłowa kwota opłaty za kartę to 10zł

  Michał Odpowiedz
 • Admin nic nie napisał o tym czy ten przelew musi być z obcego konta czy może być z własnego zarejestrowanego w innym banku. Bo takie obwarowanie było w bodaj poprzedniej promocji.
  A co do poprzedników którzy nie mogą zdalnie otworzyć konta nie jest to przypadkiem kwestia niewypowiedzianej umowy ramowej?
  Bo jeżeli nie to nie mam pomysłu i pewnie jest to sztuczna próba wyeliminowania wisieńkowiczów no bo czemu innemy ma służyć to namole odsyłanie do otwierania konta w oddziale?

  rogerus Odpowiedz
  • w regulaminie tak to zdefiniowali:
   „Wpływ – przelew na konto otwarte w ramach Promocji, może to być wynagrodzenie, renta lub
   emerytura. Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku, którego posiadaczem jest
   Uczestnik. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach
   Banku.”

   Strasznie niezrozumiale to napisali – wiadomo, że nie może to być przelew z inego konta, którego jest się właścicielem lub współwłaścicielem w ING (czyli przelew z konta biznesowego w tymże banku odpada), ale potem dopisali, że ‚może’ to być wynagrodzenie lub renta – teoretycznie ‚może’ to nie ‚musi’, ale kto wie jak to będą interpretować…

   janek-asd
  • Okej czyli to jednak dużo wyjaśnia musisz zrobić przelew z innego banku (wcześniej w promocji nie można było właśnie z innego banku i to był problem)
   i w tytule wpisujesz wynagrodzenie. Miałem 5 lat temu u nich konto i tak robiłem i to przechodziło. Myślę że teraz spokojnie też to przejdzie:)

   rogerus
 • Poplątany ten post.
  Admin pisze, że konto zakładamy przelewem weryfikacyjnym lub kurierem. Za chwilę „Natomiast dodatkowe 200 zł (razem 350 zł) otrzymamy, jeśli założenia konta dokonaliśmy przez Moje ING mobile metodą na selfie”
  To w końcu jak mamy założyć to konto aby wyciągnąć max

  falusinski Odpowiedz
 • No i kwestia celów:
  „posiadać na dzień 30.06 na założonych celach (min. jednym) sumę sald min. 300 zł (np. wpłacając co miesiąc po 100 zł)”
  Można wpłacić raz, np 29.06.2024 r. 300 zł na cel a nie bawić się w comiesięczne wpłaty po 100 zł?

  Michał Odpowiedz
 • Czy warunek braku opłat za kartę (“wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł”) można spełnić posiłkując się znaną aplikacją na literkę R?

  janek-asd Odpowiedz
  • Tak, sam tak robię.

   sowam0110
  • Tzn. że można przelać na Revoluta i zalicza Ci to jako transkajcę? Myślałem, że zawsze takie rzeczy są wykluczone z promocji? Ktoś może potwierdzić?

   Jakub8
 • Mam u nich konto IKE/IKZE. Zaliczam sie do promocji?

  Scorp Odpowiedz
 • Nigdy w tym banku nie miałem konta więc mam pytanko, przy zamknięciu konta są jakieś oferty utrzymaniowe ? I czy można konto zamknąć online bez potrzeby odwiedzenia placówki banku?

  ZICHI Odpowiedz
  • Zamykałem w styczniu – oferty utrzymaniowej nie było.
   Zamykasz zupełnie online – zamykają z chwilą złożenia dyspozycji, nawet bez wypowiedzenia 30 dni. Tak prosto chyba nigdzie indziej nie zamkniesz konta.

   kazik
 • A propos oferty zatrzymaniowej… Czy Velo obecnie coś oferuje?

  Bjurgul Odpowiedz
  • Zamykałem dwa konta w Velo, jedno na które już wcześniej dostałem ofertę zatrzymaniową i drugie bez oferty, na żadne z nich nie proponowali niczego poza kontem oszczędnościowym na 6% chyba, także konta zamknięte :)

   Bartas
 • ja też nie mogę założyć konta, a umową ramową wypowiedziałem już dawno. Podejrzewam, że dostałem bana na promocję w ING, bo już 2x ich szarpnąłem

  lolekanabolek Odpowiedz
  • co to ma do rzeczy? jak jest problem to wyjasnij go na infolini lub w placówce

   stalker
 • 9 razy próbowałem założyć przez selfie. Bez skutku. Jednej strony dowodu zdjęcie można zrobić a drugiej już nie ( nie wyświetla się komunikat „za blisko za daleko ” ).
  Jak sobie z tym poradzić?

  As Odpowiedz
  • Założyłem za pierwszym razem, podłożyłem białą kartkę pod dowód, ustaw aparat tak aby dowód mieścił się na „styk” w wyświetlanej ramce przynajmniej przez 2,3 sekundy

   Paweł
  • Miałem to samo na iphonie 15, próbowałem z białą kartką, różne kąty i drugą stronę dowodu nie udawało się zweryfikować. Użyłem starego samsunga i wszystko poszło sprawnie w 2 minuty. Nie musisz przekładać karty sim wystarczy zainstalować aplikację.

   PsiHund
  • U mnie z kolei akcja z dowodem przeszła ok natomiast kolejny etap czyli wykonanie zdjecia zatrzymuje się na komunikacie ,,Trzymaj telefon pionowo,, Powinna włączyć się kamera ale ten komunikat wisi cały czas przez 300sek weryfikacji…

   Shaggy
  • Cześć, 8 marca założyłem przez aplikację bez problemu, na przelew, zdjęcie dowodu zrobiłem w biegu na parapecie :) z dużej odległości, nie trzeba jakoś kadrować

   firestarter
 • Rozumiem że zakładając konto bezpośrednio z aplikacji łapie się na pełną pulę 500 zł? Nie muszę korzystać z linku promocyjnego?

  Shaggy Odpowiedz
 • Oni nie maja w formularzu informacji, gdzie ma przyjechać kurier i przyjeżdża on pod adres korespondencyjny. Kompletnie bez sensu, jeśli ktoś pracuje nie w domu.
  Teraz nie mogę podpisać tej umowy, a w placówce nie ma sensu podpisywać, bo pewnie zostanę wykluczony z promocji.

  Dario Odpowiedz
 • Udało się założyć komuś kto miał już kiedyś konto i zamknął ? 😄

  JoX Odpowiedz
  • Parę lat temu zamykaliśmy konta w Ing jednego dnia poprzez bankowość internetową.Teraz żona bez problemu otworzyła konto na selfi,a mnie niestety odsyła do oddziału.Cholera wie od czego to zależy.

   Jaceklive
  • Parę lat temu zamykaliśmy konta w Ing jednego dnia poprzez bankowość internetową.Teraz żona bez problemu otworzyła konto na selfi,a mnie niestety odsyła do oddziału.Cholera wie od czego to zależy.

   Jaceklive
 • Ja z 8 prób, żona z 4 – bezskutecznie – jak Wy to robicie, że wam wniosek na selfie przechodzi?

  Paweł Odpowiedz
 • po wpisaniu danych we wniosku w aplikacji, przenosi mnie do strony „zaloguj się do swojej bankowości – tam dokończysz zakładanie konta”. o co tu chodzi? nie mam tam konta od 2020 roku. Miał ktoś coś podobnego?

  Zoria Odpowiedz
  • dopowiem od razu, że zadzwonił do mnie wirtualny asystent z informacją, że muszę udać się do oddziału żeby założyć konto i po moim telefonie na infolinię oczywiście niczego nie udało mi się dowiedzieć odnośnie prawdopodobnie nadal posiadanej umowy ramowej. Jutro się wybiorę do oddziału i ciekawa jestem co mi powiedzą :F

   Zoria
  • wczoraj odwiedziłam oddział ing, gdzie dowiedziałam się, że moje umowy – w tym ramowa – od dawna nie są aktywne. Natomiast bank nadal przechowuje moje dane (mogą przez 6 lat to robić). Poprosiłam o natychmiastowe usunięcie danych i tak się właśnie stało, niestety przez fakt że za późno ogarnęłam sprawę, na tę promkę się już nie załapię (dane znikną z kartoteki dopiero po weekendzie).

   Dlatego tym z was, którym przydarzyła się podobna sytuacja, proponuję właśnie prośbę o usunięcie danych. Co prawda nie powinno być sytuacji w której obecność naszych danych wyklucza nas z wzięcia udziału w promocji, ale trzeba sobie jakoś radzić.

   Zoria
  • Chyba przedłużyli tą promocję

   Kris
  • faktycznie, przedłużyli!
   przy okazji: wchodzę sobie na regulamin, żeby luknąć do kiedy obowiązuje promocja, a tu taki kwiatek https://www.ing.pl/_fileserver/item/hamwwsi (istnieje drobna szansa, że „ham w wsi” to ciąg znaków który się sam wygenerował, ale kto by tam w to uwierzył ;) )

   Zoria
 • usunęli moje dane (teoretycznie), konto miałam u nich 6 lat temu, a mimo to nie mogę założyć przez aplikację w tej promocji. Ciekawe! To by znaczyło że jakieś dane jednak sobie zostawili.

  Zoria Odpowiedz
  • Wczoraj była jakaś duża awaria w ING, może tuaj leży problem? Ja bym spróbował jeszcze za jakieś 2-3 dni, w końcu promocja przedłużona aż do czerwca

   Kris
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy