Do 500 zł na Allegro za kartę kredytową mamBonus + rok bez opłat od BNP Paribas

Trwa do 30.09.2021

Ruszyła promocja BNP Paribas przeznaczona dla nowych klientów karty kredytowej. W zamian za wyrobienie plastiku zgarniemy nawet 500 zł premii w formie kart podarunkowych Allegro oraz zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę przez pierwszy rok!

500 zł za kartę kredytową od BNP Paribas

Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 1.12.2019 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Bank przekaże nam kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł po wykonaniu transakcji kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Pierwszym miesiącem, w którym powinniśmy spełnić ten warunek (i zgarnąć 100 zł) jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Łącznie do zdobycia mamy 5 kart podarunkowych za każdy z pierwszych 5 pełnych miesięcy kalendarzowych.

Przykładowo podpisując umowę w lipcu warunki spełniamy w sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie oraz grudniu.

Bank zastrzega również, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

Karty podarunkowe Allegro będą ważne minimum do 31.12.2022.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

W pierwszym roku posiadania karty nie musimy się w ogóle przejmować opłatami. Jeśli zdecydujemy się zostawić ją na dłużej, to będzie nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł.

Dodam również, że rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł.

Dodatkowe 5 200 punktów mamBonus na start

Na koniec dodam, że biorąc udział w promocji możemy zgarnąć dodatkowo 5 200 punktów mamBonus. Pierwsze 5000 punktów otrzymamy na start – pod warunkiem wykonania min. 4 transakcji na min. 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. A że w promocji z bonami Allegro i tak musimy wydać co miesiąc 1000 zł, to spełnienie tego warunki nie powinno być problemem.

200 punktów mamBonus otrzymamy za rejestrację w programie (co również zrobimy „przy okazji”).

Nie przegap!

Komentarze

 • Dają od ręki te karty czy odrzucają?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Kurde a ja skorzystałem z poprzedniej akcji gdy dawali „tylko” 3 stówki….

  sebeksk Odpowiedz
 • Dzień dobry wszystkich
  Widzę ,że niema ma limitu ilości wniosków i do 30.09.21należy złożyć wniosek. Oferta jest ciekawa ,jedna z lepszych ostatnio.
  Sprawdzę .
  Dziękuję admin.

  miron Odpowiedz
 • Ja właśnie złożyłem wypowiedzenie z karty z listopadowej akcji.okazuje się, że można zrezygnować przez serwis transakcyjny.
  A za ok. 1,5 roku pewnie następne 300/400/500.

  ls5 Odpowiedz
 • Czy transakcje przez C w tym BiT zaliczone zostaną do wydatków „promocyjnych” na te 1000 zł?

  Bolo Odpowiedz
  • Ostatnio często się mówi,że są problemy z przekazywaniem mcc. Wiec może się zdarzyć, że będą z 8999, nieakceptowanym w promocji.BNP na infolinii udziela informacji, z jakim MCC poszło.

   ls5
  • Dzięki :)

   Bolo
  • BIT to ‚Back in Time’ ?

   P9iotrek
 • Jeżeli ktoś miał raty Allegro rozliczane właśnie przez BNP to jest traktowany tak samo jakby miał u nich kartę kredytową.

  kowal999 Odpowiedz
  • Otóż nie. Sam korzystam z limitu odnawialnego Allegro. Przed przystąpieniem do promocji Kk na infolinii dostałem info że nie jestem wykluczony. Wszystko poszło ok, premie wypłacone

   Andrus
 • Jak jest z własną działalnością?

  Mateusz Odpowiedz
 • Podpisanie umowy przez kuriera czy są inne opcje?

  mms1994 Odpowiedz
 • zgarniając wszystkie premie trzeba wydać 5 tyś zł co daje dodatkowe 10 tyś pkt mambonus razem z punktami powitalnymi mamy 15 tys. pkt czyli kolejny bon na 50 zł do Allegro lub innego z partnerów mamBonus.

  zenek64 Odpowiedz
 • Czy trzeba być klientem banku żeby założyć kartę kredytową? Bo właśnie wypowiedziałem umowę z bankiem na prowadzenie standardowego rachunku i zastanawiam się czy mam wycofać wypowiedzenie żeby móc skorzystać z oferty?

  Łukasz B. Odpowiedz
 • Naprawdę dobre są te asy w BNP. Zgarnęliśmy wraz z Żoną łącznie 800zł za ROR. Odpaliłem sobie też w maju KK, żeby zgarnąć 300zł. Żonie nie odpalałem, bo uznałem, że raczej nie ogarniemy (są jeszcze 2x KK mille oraz inne zobowiązania). Wygląda na to, że Żona zgarnie 500zł i będzie się śmiać ze mnie biedaka, który tylko 300zł ogarnął xD

  John Odpowiedz
 • Czy kod MCC 4900 (opłacanie rachunków) jest wykluczony do zaliczenia obrotu?

  Adam546 Odpowiedz
 • Czy wykonanie BiT na C. najlepiej robić jak jeszcze jest blokada czy jak już transakcja jest rozliczona? A może nie ma to adnego znaczenia?

  nsmarcin Odpowiedz
  • najpierw odpowiedz po co w ogole robisz bit? na oryginalnej karcie wiecej osiagniesz pozwalajac na zdjecie blokady i zaksiegowanie transakcji
   chyba ze nie miales srodkow na docelowej karcie i interesowala Cie szybka pozyczka z oryginalnej karty

   aaaa
  • Chodzi o szybkie spełnienie limitu transakcji do bezpłatności karty ale nie tylko. Nie korzystałem z tego a czytałem, że czasami jest problem ze zwrotem na kartę. I o to mi konkretnie chodzi czy czekać aż się zaksiękuje czy jak jest blokada to może być problem ze zwrotem, A może jak jest blokada to jest pewniejsze?

   nsmarcin
  • jesli chcesz spelnic taki warunek na oryginalnej karcie to musisz poczekac kilka dni na zaksiegowanie transakcji bo po samej blokadzie nie bedzie sladu i takiej transakcji bank nie zaliczy

   w przypadku opisywanych problemow ze zwrotem to chodzilo o sytuacje gdy kupujesz cos, robisz bit i potem zwracasz towar a curve nie wie na ktora karte zwrocic kase

   czasami gubia sie transakcje (bez posrednictwa C tez takie sytuacje sie zdarzaja w banku) ale przed tym nic Cie nie uchroni

   aaaa
  • BIT to ‚Back in Time’ ?

   P9iotrek
 • a czy któryś pośrednik wypłaca jakąś dodatkową kasę za wyrobienie tej karty? W Paribasie można było często w ten sposób jeszcze więcej zyskać ;)

  abc Odpowiedz
 • Jak wygląda proces wnioskowania? Czy można kurierem czy trzeba odwiedzić oddział?

  Paweł Odpowiedz
 • Trzeba w oddziale

  KaBe Odpowiedz
 • Długo się czeka na kontakt zwrotny?

  dario Odpowiedz
  • U mnie telefon następnego dnia. 15 minut. zero dokumentów. Umowa do podpisania w wybranym oddziale.

   Adam546
  • A jak wysokość limitu ? Nie jest tak że do małego 3 czy 4 tysiące jest bez dokumentów ?

   Dominik
  • Ja wnioskowałem o 2K i nie wymagali dokumentów.

   Adam546
 • Bony otrzymamy pojedynczo po każdym miesiącu, czy razem na koniec ?

  P9iotrek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy