500 zł za założenie darmowego konta osobistego + 200 zł w punktach od BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy 500 zł w gotówce. A do tego kolejne 200 zł w punktach za rejestrację karty Mastercard.

500 zł premii od BNP Paribas

Przygotuj się na wiosnę z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 20.03.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas do 20.03, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 31.03.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Biorąc pod uwagę wysokość premii – najpewniej tak się stanie, więc nie warto zwlekać.

Premia w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 80 zł, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji, aktywowanie go poprzez nadanie PINu oraz wykonanie min. 2 płatności kartą do dnia 7.04.2024.

Kolejne 140 zł otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kwietniu:

 • wykonamy płatności kartą na łącznie min. 350 zł (inne niż powyższe!) oraz
 • wykonamy płatności BLIK na łącznie min. 300 zł oraz
 • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 1200 zł

W pierwszym i drugim przypadku chodzi o płatności za towary i usługi w sklepach czy internecie (z wyłączniem kodów MCC 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829). W trzecim – możemy sobie po prostu przelać jakieś środki ze swojego konta w innym banku. A w pierwszym – odesłać środki skąd przyszły :)

Kolejną nagrodę w wysokości 140 zł zgarniemy za spełnienie identycznych warunków w maju, a ostatnie 140 zł – za spełnienie ich w czerwcu. Oczywiście pod warunkiem, że spełniliśmy je również w poprzednich miesiącach – jeśli się zagapimy, to o kolejne nagrody już nie możemy walczyć.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22.04, 27.05, 25.06 oraz 26.07. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 28.04. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • no ciekawe czy tym razem też każą mi do oddziału się zgłosić??

  lolekanabolek Odpowiedz
 • „Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł.”
  To już karta nie jest darmowa, nawet po wykonaniu żądanych czynności – to chyba pierwszy taki przypadek, czy się mylę?

  kaktus_74 Odpowiedz
 • bezcenne chwile pula wyczerpana

  Barta Odpowiedz
 • 200 zł za punkty w Bezcennych Chwilach od dzisiaj nieaktualne – informacja ze strony banku.

  Bjurgul Odpowiedz
 • Czy odpowiednie zakupy przy stawie zaliczą się do wydanych 350 zł kartą czy może być też coś w innym sklepie np: z zakąską. Dawno w tych zawodach nie startowałem i jak tam jest z tym już zapomniałem. xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Ktoś startował ostatnio lub startuje w tych zawodach i coś dyskretnie podpowie ? Może być na priv. xyz

   prawdziwy-xyz
  • W poprzedniej promocji przy stawie było ok. Zarówno w B.ch. na KD i kk jak i bonie do biedronki na kk.

   Lidia
 • BLIK bez znaczenia gdzie ?

  JoX Odpowiedz
 • bnp rozsyła info o nagrodach, właśnie dostałem maila

  „Szanowni Państwo,

  Dziękujemy za udział w promocji „Przygotuj się na wiosnę”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!

  Nagroda pierwsza w wysokości 80 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 30 kwietnia 2024 r.
  W celu przekazania nagrody, zgodnie z regulaminem promocji, niezbędne jest uzupełnienie, do dnia 26 kwietnia 2024 r., numeru rachunku otwartego w Banku BNP Paribas.

  Przekazanie numeru konta jest bezpieczne, można go zapisać wyłącznie na zabezpieczonej stronie internetowej, po dodatkowym logowaniu. W tym celu należy wejść na stronę https://lp.bnpparibas.pl/przygotujsienawiosne/ i zalogować się za pośrednictwem Państwa adresu e-mail:”

  lolekanabolek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy