Nawet 500 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 1,7% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Trwa promocja mBanku w ramach której możemy zgarnąć 200 zł na start, 50 zł za podpisanie umowy przez e-dowód oraz kolejne 50 zł za konto dla dziecka. Ale tylko teraz, korzystając z dodatkowej promocji, premię możemy podbić o dodatkowe 200 zł do Biedronki. Jak je zdobyć?

500 zł premii za założenie eKonta od mBanku
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2018. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 28.09.2021 złożymy promocyjny wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia”.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę wdzięczny za wpisanie „livesmarter”.

50 zł za podpisanie umowy przez e-dowód

Pierwszy typ premii to 50 zł za otwarcie eKonta osobistego przez e-dowód osobisty, weryfikując się za pomocą aplikacji eDO.

Istotne jeszcze, aby w miesiącu otwarcia rachunku wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie).

Premię 50 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

50 zł za szybki wpływ i 5 transakcji

Aby zgarnąć kolejne 50 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w sierpniu mamy czas do końca września). Premię w wysokości 50 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca października).

3 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 3 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. W naszym przykładzie oznacza to przelanie do mBanku 1000 zł oraz wykonanie 8 transakcji kartą/BLIKiem w październiku, listopadzie, jak i grudniu.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

200 zł w formie nagrody specjalnej

A jak zdobyć 200 zł do Biedronki? Bardzo prosto, bo warunki tej nagrody pokrywają się z pozostałymi warunkami promocji. Wystarczy bowiem zapewnić wpływ min. 1000 zł na eKonto w miesiącu jego otwarcia (lub w kolejnym) oraz wykonać 8 płatności kartą i/lub BLIKiem w tym czasie.

I to tyle! 200 zł w formie e-kodu do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzymamy do końca listopada za pośrednictwem serwisu transakcyjnego.

1,7% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 1,7% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe (np. otwierając rachunek we wrześniu promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało do końca grudnia).

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

50 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 50 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego konta. I to tyle – kolejne 50 zł nasze ;)

Na koniec dodam, że pula promocyjnych wniosków w tej promocji wynosi 2000 sztuk. O jej wyczerpaniu poinformuje organizator na stronie promocji.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak nie ma e-dowodu to tylko selfie – UWAGA! Od dnia 27 lipca 2021 r. nie możesz złożyć wniosku przez internet.

  santech Odpowiedz
  • Tak? Zdawało mi się, że do końca lipca; w każdym razie dobrze, że tym razem nie zwlekałem do ostatniego dnia, tylko wniosek złożyłem 18 lipca; fajnie, nowy dowód już odebrałem, nawet go przetestowałem zamawiając tę europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego. Fajna sprawa, choć muszę przyznać, że mój zabytkowy BlackBerry jest bardzo czuły na umiejscowienie dowodu podczas szczytywania tą rządową apką; ciekawe też, że wiele razy bawiłem się apkami sczytującymi dane kart i działało to dużo sprawniej, czyżby w dowodach były jakiejś oszczędnościowe antenki?

   Don Quijote de la Mancha
 • Te 50 złotych to tylko za e-dowód. Za selfie jest g…. wg regulaminu

  ptok Odpowiedz
 • A konto dla dziecka tylko do 13- ego roku życia gwoli sprecyzowania tej oferty.

  heniek131 Odpowiedz
 • tanio sie sprzedalem w poprzedniej promocji

  aaaa Odpowiedz
 • Jak szybko można zlikwidować kartę w tej promocji? Według regulaminu transakcji można dokonywać blikiem, więc teoretycznie nie jest ona potrzebna, czy coś przegapiłam?

  Ann Odpowiedz
 • Tylko że trzeba 350 Zeta wydać żeby konto było bezpłatne

  heniek131 Odpowiedz
  • chyba dla bezpłatności karty – konto jest bezpłatne. Też jestem zainteresowany zamknięciem karty żeby nią nie płacić 350, a warunki spełniać blikiem

   karampuk
  • ktoś wie z poprzednich promocji?

   karampuk
 • 3,5 roku … Idą na rekord z karencja

  Jarosław Odpowiedz
 • Hej, czy zgoda na profilowanie (BIK) jest konieczna, żeby otrzymać premię?

  Kuba23 Odpowiedz
 • Czy po wysłaniu wniosku przychodzi jakiś mail z potwierdzeniem??? Bo złożyłem wniosek i nie dostałem żadnego potwierdzenia, a na infolinii twierdzą że mam złożonego żadnego wniosku… Ktoś był w takiej sytuacji?

  Marek66 Odpowiedz
 • Cześć,

  Jest jakiś sposób, żeby sprawdzić czy spełniam warunek karencji? Czyli miejsce, w którym bym się dowiedział kiedy zamknąłem konto w mBanku? Czy podczas zakładania konta wyskoczy mi taka informacja, że nie spełniam warunku karencji do tej promocji?

  Łukasz Odpowiedz
 • Nowa odsłona promocje z Moim Celem
  https://www.mbank.pl/pdf/regulamin-osobyfiz/oszczednosci/505.pdf

  Jeśli jesteś naszym Klientem oraz w dniu 31.08.2021 r. posiadałeś na swoich rachunkach oszczędnościowych, Moich celach oraz lokatach mniej niż 1 000 zł możesz założyć cel z promocyjnym oprocentowaniem 1,8%.

  Naliczymy promocyjne oprocentowanie, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy wydatków.

  Przykładowo: jeżeli masz ekonto, do którego podpięte są Moje cele i na koniec października na nich miałeś 300zł to, aby skorzystać z promocyjnych 1,8% na koniec listopada na tych rachunkach musisz mieć o 100zł więcej niż na koniec października.

  Powyższy warunek sprawdzamy ostatniego dnia roboczego miesiąca.

  Do promocji możesz dołączyć w okresie od 29.09.2021 r. do 08.02.2021 r.

  Zapoznaj się z regulaminem i oszczędzaj na swoje cele z promocyjnym oprocentowaniem 1,7%.

  Promocja trwa od 29.09.2021 r. do 31.05.2022 r.

  Ja123 Odpowiedz
  • Tylko pamiętajcie, że najlepiej Cel otworzyć ze strony promocji w witrynie banku, bo po bezpośrednim przejściu do Celów w e-bankowości może nie pojawić się kratka do potwierdzenia udziału w promocji

   Ja123
  • Dzięki Ja123.
   Przelano na konto ( aby było więcej o 100 zł ) i założono cel ze strony promocyjnej ( była kratka potwierdzenia ). Przeszło sprawnie.
   Rozumiem, że jutro mam zasilić cel max. 10 k i będzie ok na 10-12/2021 ?

   Bogdan
  • Co miesiac trzeba dolewać 100 zł

   Ja123
 • Dostaliście już e-kod do Biedronki? Bo u mnie niestety brak. Ktoś ma podobnie?

  Monika Odpowiedz
 • „…200 zł w formie e-kodu do wykorzystania w sklepach Biedronka otrzymamy do końca listopada za pośrednictwem serwisu transakcyjnego.”
  Jakiego serwisu transakcjnego? Zgarnij.Promocje.pl? Czy ktoś wie, bo przerobił jak sie z nim skontaktować?

  Tina Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy