Nawet 500 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 2,2% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Trwa promocja mBanku w ramach której możemy zgarnąć 200 zł na start, 50 zł za podpisanie umowy zdalnie oraz kolejne 50 zł za konto dla dziecka. Ale tylko teraz, korzystając z dodatkowej promocji, premię możemy podbić o dodatkowe 200 zł do wykorzystania w Biedronce. Jak je zdobyć?

500 zł premii od mBanku

300 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2019. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że za pomocą dedykowanej strony promocji złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia” oraz przystąpić do programu „mOkazje”.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

50 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to 50 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. Warto tu jednak przypomnieć, że aby zgarnąć pełną pulę nagród wniosek musimy złożyć przez stronę promocji, dlatego technicznie jedynie opcja dowodu osobistego pozwoli na zgarnięcie pełnej premii i taką powinniśmy wybrać. Jeśli natomiast założymy konto „na selfie” przez aplikację mobilną to nie zrobimy tego ze strony promocji = przepadnie nam 200 zł do Biedronki – tę opcję należy więc omijać.

Co dalej? W miesiącu otwarcia rachunku lub w kolejnym należy wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie). Premię 50 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Aby zgarnąć kolejne 100 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w lutym mamy czas do końca marca). Premię w wysokości 50 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca kwietnia).

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

200 zł w formie nagrody specjalnej

A jak zdobyć 200 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka? Bardzo prosto, bo warunki tej nagrody pokrywają się z pozostałymi warunkami promocji. Wystarczy bowiem zapewnić wpływ min. 1000 zł na eKonto w miesiącu jego otwarcia (lub w kolejnym) oraz wykonać 8 płatności kartą i/lub BLIKiem w tym czasie. Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Zgodnie z regulaminem:

mOkazję udostępnimy w formie kafelka w sekcji mOkazje w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Oferta Biedronka trwa do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków.

2,2% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 2,2% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

50 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 50 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego konta. I to tyle – kolejne 50 zł nasze ;)

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy jest możliwość sprawdzenia kiedy zamknięto ROR, ktoś to przerabiał?

  jankos Odpowiedz
 • czy z opcji 50 zł za eKonto Junior moze skorzystac obecny uzytkownik konta w mBanku? czy ta opcja jest dostepna tylko dla nowych klientow?

  Michal1607 Odpowiedz
 • „aby dodatkowo w miesiącu otwarcia rachunku wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie). ”

  Wg regulaminu można tę 1 transakcję wykonać w następnym miesiącu: „zrobisz minimum 1 Transakcję w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym,”

  sentio Odpowiedz
 • Dodatkowo podlinkowany jest stary regulamin promocji. Powinien być ten (III edycja): https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-osobiste-plus-premia-edycja-iii-31-10-2022.pdf

  sentio Odpowiedz
 • czy jest możliwość założenia w tej promocji konta bez karty?

  Ann Odpowiedz
 • W którym momencie na wniosku pojawia się zgoda na przystąpienie do mOkazji? Nic takiego mi się nie wyświetla.

  arcano Odpowiedz
 • Ciekawe czy doładowanie Revoluta liczy się jako transakcja kartą… Pewnie nie

  Łukasz Odpowiedz
 • Mam już eKonto ale chętnie bym skorzystał z samych Moich Celów – czy ono z % 2,2 jest dostępne dla obecnych klientów? Nie mam karty debetowej ani kredytowej w mBanku czy mogę mimo to założyć KO Moje cele z promocyjnym %?

  Maciek Odpowiedz
 • 1. Podczas zakładania konta nie miałem gdzie wyrazić zgody na mOkazje, ani nie było do zaznaczenia innych zgód oprócz informacji o rezydencji podatkowej i akceptacji umowy.
  Po zalogowaniu na konto w sekcji mOkazje widnieje napis że nie mam obecnie żadnych okazji.
  Czy może tak być, bo kiedyś miałem u nich konto?
  Zakładałem przez edowód

  2. Warunki w 2 i 3 miesiącu to 8x transakcja kartą i wpływ 1000 zł? Czy sama karta?

  Michał Odpowiedz
  • Mam taki sam problem. Konto otwarte ale nie było opcji wyrażenia zgody na mokazje. Czy bony do biedronki zostaną przyznane?

   michal07
  • mam tak samo, więc podpisuję się pod pytaniem

   25
  • A macie w ebankowości sekcję mOkazje? Ja nie pamiętam, żeby trzeba było na coś wyrażać zgodę, po prostu sekcja się pojawiła w panelu. Zakładka Finanse – Usługi

   Ja123
  • Tak, są od początku

   25
 • Pula 2000 promocyjnych wniosków jest już wyczerpana? Bo link prowadzi do innej strony niż kilka dni temu.

  neme Odpowiedz
 • witajcie, czy może ktoś otrzymał już którąś z nagród o których pisał Michał w tym wpisie,
  czy może wszyscy zainteresowani czekają do 29.04.2022?

  karoNet Odpowiedz
 • Wpadło 50 i 100. 200 do biedry jeszcze brak.

  qaz Odpowiedz
 • Jest i 200 do biedry.

  qaz Odpowiedz
 • @Michał, Admin.
  Nie składałem wniosku do gminy o e-dowód. Czy jak ściągnę apkę eDO to założę konto w tej promocji?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Jeśli nie masz e-dowodu to aplikacja eDo jest bezużyteczna. Aby aplikacja mogła odczytać dane z dowodu, ten musi posiadać warstwę elektroniczną i moduł NFC. Stare dowody nie posiadają takiej warstwy, czyli aplikacja nie będzie mogła komunikować się z dowodem.

   Lokata
 • @Lokata
  Dzięki. I niestety, ale nie chce mi się iść do urzędu. Może następną dadzą bez tego durnego wymagania.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Czy mbank daje coś na utrzymanie klienta czy do piachu na 3 lata?

  qaz Odpowiedz
 • Ostatnie 50zł już się zaksięgowało na rachunku. Czy wypowiedzenie umowy na produkty mbanku można zrealizować bez wizyty w oddziale? Da się skutecznie pozamykać z poziomu dostępu internetowego do rachunku?

  karoNet Odpowiedz
 • Dzień Dobry,
  Czy pula nagrody specjalnej do Biedronki została już wyczerpana?

  K Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy