Nawet 500 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakończona

Trwa promocja mBanku w ramach której możemy zgarnąć 200 zł na start, 50 zł za podpisanie umowy zdalnie oraz kolejne 50 zł za konto dla dziecka. Ale tylko teraz, korzystając z dodatkowej promocji, premię możemy podbić o dodatkowe 200 zł do wykorzystania na Allegro oraz darmowy Allegro Smart przez miesiąc. Jak je zdobyć?

500 zł za założenie eKonta w mBanku

300 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2018. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 8.02.2022 złożymy wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. W trakcie wnioskowania powinniśmy zaakceptować oświadczenia z części „Moje Oświadczenia” oraz przystąpić do programu „mOkazje”.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter”.

50 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to 50 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO. Istotne jedynie, aby dodatkowo w miesiącu otwarcia rachunku wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach i punktach stacjonarnych lub internecie).

Premię 50 zł otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za szybki wpływ i 5 transakcji

Aby zgarnąć kolejne 100 zł powinniśmy zapewnić „szybki wpływ”, czyli przelać do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Regulamin zastrzega, że nie mogą to być środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy (współ)posiadaczem. Najlepiej więc przelać środki ze swojego konta w innym banku.

Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą (plastikową lub w telefonie) i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w październiku mamy czas do końca listopada). Premię w wysokości 50 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego (w naszym przykładzie do końca grudnia).

2 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 2 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim oraz trzecim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

200 zł w formie nagrody specjalnej

A jak zdobyć 200 zł do wykorzystania na Allegro? Bardzo prosto, bo warunki tej nagrody pokrywają się z pozostałymi warunkami promocji. Wystarczy bowiem zapewnić wpływ min. 1000 zł na eKonto w miesiącu jego otwarcia (lub w kolejnym) oraz wykonać 8 płatności kartą i/lub BLIKiem w tym czasie. Istotne również, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje.

Zgodnie z regulaminem:

mOkazję udostępnimy w formie kafelka w sekcji mOkazje w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej do drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Korzystając z dedykowanych linków dostępnych w mOkazji w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku przejść do stron z indywidualnymi, jednorazowymi kodami i wpisać je na stronie lub w aplikacji Allegro. Kod dla subskrypcji Allegro Smart! należy użyć po zalogowaniu do konta Allegro. Kod karty podarunkowej Allegro należy wpisać podczas dokonywania zakupów w serwisie Allegro.

Oferta Allegro trwa do wyczerpania puli 2000 promocyjnych wniosków.

1,8% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 1,8% na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 10 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

50 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 50 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia swojego konta. I to tyle – kolejne 50 zł nasze ;)

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto osobiste. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 100 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 1,3 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Coraz wiecej daja. Zalozylem za stowke mniej z czego dopiero stowke wyplacili.

  aaaa Odpowiedz
 • 4 lata karencji. Sporo.

  ptok Odpowiedz
 • Po przejściu na odnośnik nie ma nigdzie informacji o 200 PLN na Allegro – czy to znaczy, że już się rozeszło?

  Mateusz Odpowiedz
  • Jesteś pewny? Sprawdziłem i jest jak najbardziej info, póki co pula praktycznie pełna

   Michał
  • Dzięki za szybką odpowiedź, przejrzałem jeszcze raz pod linkiem i w regulaminie. Nie znalazłem niczego o Bonie Allegro za spełnienie w/w warunków. Regulamin jest do „eKonto osobiste pluspremia – edycja II. Obowiązuje od 29.09.2021 do 30.06.2022″

   Mateusz
 • Zakładałem właśnie konto przez aplikację mobilną, nigdzie nie było opcji/pola/informacji do zaznaczenia odnośnie zgody na przystąpienie do programu mOkazje. Coś przeoczyłem?

  henR Odpowiedz
  • A zakładałeś konto za pomocą promocyjnego linku z artykułu? Bez niego nie obowiązuje promocja Allegro…

   Michał
 • Admin! A nie nie ten link powinien być?
  Tutaj jest mowa o 200 zł na Allegro
  https://mbank.net.pl/pp/ekontoamb/index.html

  Ja123 Odpowiedz
 • Dziś złożyłem dwie reklamacje u siebie i u żony na „mój cel”. Dwie identyczne wpłaty w listopadzie na tą samą kwotę i promocje 1,8% bank potraktował jako dwa różnie zdefiniowane konta promocji, mało tego odsetki naliczone na 0,08% i na drugim koncie 0,2%. Uczestnictwo w promocji potwierdzone było przez bank na czacie oddzielnie dla żony i oddzielnie dla mnie .

  Bogu Odpowiedz
 • Czy jest mozliwość (po złożenia wniosku przez internet), podpisania umowy w placowce zamiast u kuriera?

  Bańka Odpowiedz
 • Czy można połączyć z programem poleceń? Nie widziałem pola na kod polecający.

  santech Odpowiedz
 • Jaka karta jest wydawana do konta? Visa czy MC? Czy jest wybór?

  Michał Odpowiedz
 • Otwierając wniosek z linku, nie ma opcji weryfikacji przez selfie.
  Weryfikacja przez selfie jest dostępna tylko przy otwieraniu konta w aplikacji, ale wtedy nie otworzymy go z linku i nie dostaniemy 200 zł na allegro.
  Da się to jakoś obejść bez użycia e-dowodu?

  Sylwester Odpowiedz
 • Chcę zauważyć, że pod „kafelkiem” w artykule jest inna promocja niż pod „linkiem” w artykule. Ta pod linkiem jest na 500 zł a ta pod kafelkiem na 300 zł. W tej za 500 zł jest na e-dowód a w tej za 300 może być selfie

  Ja123 Odpowiedz
 • Chyba już limit bonów na allegro się wyczerpał?

  Piotrek0401 Odpowiedz
 • Chyba już limit bonów na allegro się wyczerpał?

  Piotrek0401 Odpowiedz
 • Zakładałem konto w ramach promocji w styczniu. Nie widzę jednak w mOkazjach Bonu do Allegro. Wiem, że jeszcze kilka dni na przyznanie go pozostało, ale czy może ktoś już go otrzymał (z tych, którzy też zakładali konto w styczniu)?

  Michał Odpowiedz
 • Czy ktoś sprawdzał jak działa ten kod? Faktycznie można go wykorzystać tylko do jednej płatności (jak informuje mBank) czy jednak do wielu?

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy