HIT! 500 zł do Biedronki za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas!

Zakończona

Mamy nowy HIT od BNP Paribas! Wystartowała promocja, w ramach której za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć aż 500 zł w formie e-kodów do sklepów sieci Biedronka. Co więcej: zasady promocji nie powinny nikomu sprawić żadnych trudności, bo są bardzo proste. Trzeba się jednak śpieszyć – pula wniosków jest ograniczona, a dotychczasowe doświadczenie sugeruje, że rozejdzie się w ciągu kilku dni! A gdyby tego było mało, to dodatkowo czeka na nas kolejne 300 zł w promocji karty kredytowej :)

500 zł premii od BNP Paribas

500 zł do Biedronki od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 10.03.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 24.03.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Na podstawie poprzedniej promocji oceniam, że nastąpi to w ciągu kilku dni od jej startu. Warto się śpieszyć!

500 zł w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 100 zł do wykorzystania w Biedronce, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji oraz jeśli w marcu 2022:

 • wykonamy min. 3 płatności BLIK

Chodzi o najzwyklejsze płatności BLIK na dowolne kwoty w sklepach (np. za zakupy spożywcze, paliwo, w piekarni, usługi fryzjerskie itp) czy internecie.

Kolejną nagrodę, czyli tym razem 200 zł w formie kodu do Biedronki, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w kwietniu 2022:

 • wykonamy min. 5 płatności kartą
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 700 zł

Jeśli chodzi o pierwszy punkt, to zasady są identyczne jak miesiąc wcześniej, tylko tym razem bank chce od nas 5 transakcji kartą (zamiast 3 BLIKiem). Płatności muszą być za najnormalniejsze zakupy czy usługi. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” płatności czyli transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam stronę jakimcc.pl.

W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Trzecia nagroda, czyli ponownie 200 zł w formie bonu Biedronka, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w maju 2022:

 • wykonamy min. 3 płatności BLIK
 • wykonamy min. 5 płatności kartą
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 700 zł

Zasady powyższych operacji są takie same, jak miesiąc wcześniej – tym razem więc bank wymaga od nas zarówno transakcji kartą, jak i BLIKiem.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 27.04, o drugiej – do 27.05, a o trzeciej – do 27.06.2022. Maile zawierające kody do wykorzystania w Biedronce trafią do nas do końca danego miesiąca. Z kodów będziemy mogli korzystać wielokrotnie, aż do wyzerowania salda danej karty podarunkowej.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • @Admin
  Czy to nie pomyłka? BLIK ma MCC?

  Waldemar Odpowiedz
  • Nie ma, ale regulaminy są coraz bardziej pokręcone. Płatność kartą nie może być przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, ale płatność BLIK może być przy zastosowaniu terminali z logo mastercard (zbliżeniowy blik).

   aaaa
  • W teorii transakcje BLIK nie mają MCC, ale przy tak łatwych warunkach osobiście bym nie ryzykował z kombinowaniem i zrobił te transakcje w 5 minut np. na kasie samoobsługowej.

   Michał
  • Ale o czym mowa ?
   Da się w ogóle zapłacić kartą w BNP z wykorzystaniem BLIKa ?

   Bogdan
  • To tez nie jest mozliwe ale na wszelki wypadek wykluczyli to w regulaminie (pewnie pracownik piszacy regulamin pracowal wczesniej w millennium albo w pko bp ktory juz czwarty rok nad tym pracuje).

   aaaa
 • W regulaminie mamy:
  „Aplikacja Mobilna musi zostać pobrana poprzez link przesłany w wiadomości SMS, którą Uczestnik otrzyma po wybraniu możliwości złożenia wniosku o Konto Osobiste w Aplikacji Mobilnej przechodząc na stronę Banku bezpośrednio z Linku promocyjnego.”

  Jak się to ma do wniosku uzupełnianego na początku na komputerze, kończonego na telefonie? Ma ktoś jakieś z tym doświadczenia?

  jakub.sam1 Odpowiedz
  • Rejestrujemy się na stronie promocji, rozpoczynam wniosek w przeglądarce i w pierwszym kroku zaznaczamy, że finalizujemy mobilnie. Jeśli tak zrobisz to będzie OK :)

   Michał
 • Mialem tam konto. Da sie sprawdzic na infolinii kiedy zamknalem?

  Andres Odpowiedz
 • Witam jeśli złożyłem dyspozycję zamknięcia konta 2.02.2021 to mogę założyć juz to oferowane czy „trzyma” mnie okres 30 dni wypowiedzenia?

  Kakim Odpowiedz
  • Jeśli złożyłeś dyspozycję 2.02 to konto zamknęło się około 2.03 = nie spełniasz jeszcze warunków braku konta przez 12 miesięcy :(

   Michał
  • Chyba spełni…..konto zamknęło się 2 marca 2021. Jeśli złoży wniosek do 10 marca 2022 to ponad rok nie ma konta

   Jarosław
 • Jeżeli mam KK w tym banku to rozumiem, że jestem też stroną umowy ramowej i nici z promocji?

  K Odpowiedz
 • Witam, mam pytanie – dotyczące BNP oraz Santander Bank Polska. Umowy ramowe mam w tych bankach wypowiedziane, ale pozostał dostęp do bankowości internetowej/ mobilnej (EKD).
  Czy posiadanie tego dostępu wyklucza mnie z promocji ogłaszanych przez te banki (chodzi o ogólną zasadę, a nie o konkretną promocję)? Jeśli ktoś się orientuje w tej kwestii, to będę wdzięczny za info i pomoc. Z góry dziękuję.

  Michał Odpowiedz
  • @Michał Admin
   Byłbyś w stanie pomóc mi i wyjaśnić jak to jest odnośnie BNP i SBP (wiadomość powyżej)? Z góry bardzo Ci dziękuję.

   Michał
  • Jeśli chodzi o Santander, to tam zdaje się jest wspomniane tylko o braku konta osobistego (inne, w tym samą umowę ramową, można mieć). W BNP wyklucza posiadanie rachunku osobistego / umowy ramowej o rachunek osobisty. Posiadanie karty kredytowej np. nie wyklucza.

   Michał
  • Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Czyli tym samym – w razie czego – dostęp do EKD mogę w tych bankach ze spokojnym sumieniem sobie zostawić.

   Michał
  • BNP to cwaniaki. Przyjmują dyspozycję, że wypowiedzenia umowy ramowej wraz z EKD. Umowe ramową niby zamykają ale EKD zostaje. Złożyłem reklamacje. Po 30 dniach, że potrzebują wiecej czasu na odpowiedz. Już zbliża się do 60 dni a odpowidzi brak. Kiedyś udawałem się osobiście żeby wyłączyli (a może tylko zablokowali?) EKD do banku. Teraz szkoda mi czasu ale wk**wie się jeżeli przez to zostanę wykluczony z nasepnej promocji. Acha. 4 osoby z rodziny i u wszystkich sytuacja się powtórzyła. Składał ktoś możę skargę gdzieś na nich?

   Scorp
  • Czy ktoś dostał w ostatnim czasie potwierdzenie zamknięcia rachunku na maila? 3 osoby z rodziny dostały dziś takie maile. Konta były zamykane styczeń/luty. Oczywiście EKD nadal dostępny…

   Scorp
  • @Scorp
   Czyli to ich stały proceder i nic się nie zmieniło. Miałem tak w lipcu 2021. Niby umowa ramowa i EKD wypowiedziane a okazało się, że tylko zablokowali. Sam odblkowałem nie mając już w teorii umowy ramowej, EKD i innych produktów i napisałem reklamację, że od dnia wypowiedzenia umowy, ja jako były już klient, nie chronię już loginu i hasła i za każdy wyciek moich danych bedą odpowiadzialni (RODO). Poskutkowało :)

   Ego
  • >>>Kiedyś udawałem się osobiście (…) do banku.
   Miesiąc temu zamykałem w oddziale i też mam to samo.
   Pozostaje reklamacja, bo co można więcej ?

   Bogdan
  • Rozumiem, że jeśli nie mam już dostępu do bankowości elektronicznej (konkretnie internetowej), to mogę uznać, że wypowiedzenie skutecznie „się dokonało”?;)

   Michał
  • Jeżeli nie możesz się zalogować loginem i hasłem to bankowość elektroniczną masz zamkniętą skutecznie.

   Ego
  • Jeżeli nie możesz się zalogować ani nie możesz odzyskać hasła. Bo może być tak, że tylko zablokowali Ci dostęp a nie usuneli.

   Scorp
  • @Scorp
   Masz rację w 100%

   Ego
  • Nie mogę zresetować hasła, więc jest OK:)

   Michał
  • A jeśli ktoś miał dwa ( a może więcej ) aktywne loginy ?
   To dostęp usunęli do każdego loginu, czy tylko do tego ostatniego ?

   Bogdan
 • Promocja zakończona

  michal07 Odpowiedz
  • Skąd to info? Wchodząc w link nie widzę takiej informacji

   Jarosław
  • Niestety ale promocja szybko się skończyła. Info po prawej stronie w miejscu formularza zapisu:

   Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji

   Michał
  • Dzięki, nie zauważyłem. Szkoda

   Jarosław
 • Jak to możliwe że konto założone pod koniec lutego a dzisiaj pobrali mi 6zl za wyciąg????? Jaki kurde wyciąg,ile jeszcze ukrytych opłat będzie?nic o tym w artykule nie wspomniano

  Pako Odpowiedz
 • Jak to możliwe że konto założone pod koniec lutego a dzisiaj pobrali mi 6zl za wyciąg????? Jaki kurde wyciąg,ile jeszcze ukrytych opłat będzie?nic o tym w artykule nie wspomniano…

  Pako Odpowiedz
  • 6 zł za „wyciąg papierowy obok elektronicznego” = tak jest w tabeli opłat. Zaznacz gdzieś w ustawieniach konta, że nie chcesz wyciągów papierowych, bo pewnie o to tu chodzi

   Ja123
  • No będę musiał, chociaż nic nie znaznaczałem, że chcę. Kojarzę tylko ptaszki dot. zgód marketingowych itd. Dziwi mnie natomiast pobranie opłaty jeśli nie było jeszcze „pełnego” okresu rozliczeniowego, ale może się nie znam?

   Pako
  • Może pobrali z góry za marzec?

   Ja123
  • Ja wyłączyłam na infolinii wyciągi i znów pobrało 6 zł, złożyłam reklamacje i po raz kolejny dzwoniłam , żeby wyłączyć.

   ona_25a
 • Ktoś z Was dostał już info o pierwszej transzy?

  Pako Odpowiedz
 • Ok, właśnie dostałem emaila o przyznaniu dwóch bonów po 50 zł do biedronki. Niebawem mają przyjść kody na sms-a. Czy mogę zrobić zakupy za 95 zł i przy samoobsługowej kasie dwa razy wybrać kod elektroniczny i jeszcze zostanie 5 zł? Nie bardzo rozumiem, czemu to 2×50 a nie 1×100.

  Pako Odpowiedz
 • Hej czy ktoś dostał już SMS z kodami za kolejny miesiąc?

  Karolina Odpowiedz
  • No wlasnie, dzisiaj ostatni dzien i nie dostałem nic, miesiac temu nie czekali do ostatniego.

   Pako
  • U mnie też nic dlatego pomyślałam, że sprawdzę czy tylko u mnie cisza :) mail 25 maja i od tej pory nic

   Karolina
 • Kody przyszły :)) obawy były przedwczesne :D

  Karolina Odpowiedz
 • Adminie, czy po otrzymaniu wszystkich kodów mogę wypowiedzieć umowe?

  agnese2a Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy