HIT! 500 zł na Allegro za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas

Zakończona

Wygląda na to, że szykuje nam się prawdziwy HIT od BNP Paribas. Wystartowała promocja, w ramach której za założenie darmowego konta osobistego możemy zgarnąć aż 500 zł w formie bonów Allegro. Trzeba się jednak śpieszyć, bo pula nagród jest mocno ograniczona. A gdyby tego ciągle było mało, to kolejne 300 zł czeka w promocji karty kredytowej :)

500 zł premii na start od BNP Paribas

500 zł na Allegro od BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 20.02.2022 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 6.03.2022. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana.

500 zł w trzech transzach

Tytułową premia podzielona jest na trzy części. Pierwszą z nich, czyli 200 zł do wykorzystania na Allegro, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji oraz jeśli w marcu 2022:

 • wykonamy min. 1 przelew przez bankowość elektroniczną f
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

W przypadku pierwszego punktu chodzi o najzwyklejszy przelew (Elixir) np. na swoje konto w innym banku – pod warunkiem, że wykonamy go przez system bankowości internetowej lub aplikację mobilną. Natomiast w przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku.

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 200 zł w formie kodu Allegro, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w kwietniu 2022:

 • wykonamy płatności min. 1 płatność BLIK
 • wykonamy płatności kartą na min. 200 zł
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

Jeśli chodzi o transakcje kartą oraz BLIKiem, to zaliczane są wszelkie „normalne” płatności w sklepach (np. za zakupy spożywcze, paliwo, w piekarni, usługi fryzjerskie itp) czy internecie. Wykluczone są natomiast „ułatwiacze” płatności czyli transakcje z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Jeśli nie wiesz o co chodzi z kodami MCC, to polecam stronę jakimcc.pl.

W przypadku wpływów warunki są te same, co miesiąc wcześniej.

Trzecia nagroda, czyli tym razem 100 zł w formie bonu Allegro, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków, a następnie w maju 2022:

 • wykonamy płatności kartą na min. 200 zł
 • otrzymamy wpływy na łącznie min. 1000 zł

Zasady powyższych operacji są takie same, jak miesiąc wcześniej.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas do 27.04, o drugiej – do 27.05, a o trzeciej – do 27.06.2022. Maile zawierające kody do wykorzystania na Allegro trafią do nas do końca danego miesiąca. Kody będą ważne

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dzień dobry,
  Ktoś już zakładał konto w tej promocji?
  Po zarejestrowaniu się i przejściu do kroku o założenie konta wyskakuje mi strona: HTTP Status 400 – Bad Request

  Żaneta Odpowiedz
 • To zdjęcie wygląda jakby miało okraszać akcję „Paczka dla więźniarki” xD

  Mar_Wer Odpowiedz
 • Czy posiadanie w BNP „Limitu odnawialnego Allegro” dyskwalifikuje mnie z tej promocji?

  jarosword14 Odpowiedz
 • „osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy” – czy dotyczy to faktycznie tylko osobistego czy tez dowolnego, np. oszczednosciowego? Pytam, bo okazalo sie kilka miesiecy temu, ze partacze z Paribasa nie zamkneli mi konta oszczednosciowego do rachunku z Raifessena.

  keton Odpowiedz
  • w teorii nie jest to problemem (wykluczone są RORy) – pytanie czy przejdzie proces – dowiesz się na końcu wniosku

   Michał
  • Wniosek przeszedl w wersji on-line (apka). A czy promocja zadziala to nie wiem. Ale okazuje sie, ze zony wniosek nie przeszedl ani przez strone ani przez apke. Zapewne jej nie zamkneli umowy ramowej. Pytanie czy jak ja szybko sie zamknie to czy promocja zadziala, bo na umowe chyba nie ma karencji 12m tylko na konto.

   keton
 • Jest problem. Mam limit na allegro i nie che mi założyć konto. Wychodzi że jestem klientem. Zapraszają do oddziału…

  A Odpowiedz
 • Po uzupełnieniu okna z prawej strony przeglądarki „Przystąp do promocji” otwiera się nowa pusta karta. Nie pomaga wyłączenie add blocka. W otrzymanym e-mailu z wiadomością: złożyć wniosek o otwarcie Konta Osobistego z Kartą koniecznie używając w tym celu Linku promocyjnego tzn. za pomocą przycisku „Otwórz konto” od razu po rejestracji lub korzystając z linku znajdującego się poniżej w przycisku „Kliknij tutaj” – nie ma tu żadnego hiperłącza i przekierowania na nową stronę. Natomiast po skopiowaniu linka który się nie otwiera do innej przeglądarki proces dalej przebiega dobrze. Obawiam się że coś poszło nie tak

  mavericco Odpowiedz
  • sprawdziłem, u mnie jest ok – napewno nie adblock albo jakiś firewall który myśli że te linki to spam? Niestety to standard

   Michał
  • mavericco to stary problem z bnp- w mailach od nich nie widać linków (chrome, firefox). Za radą banku otwieram mail w antycznej przeglądarce internet explorer i tam je widać.

   jpsikuta
 • Czy posiadanie aktywnej KK wyklucza z udziału w promocji?

  Kerad1234 Odpowiedz
  • niestety tak

   dario
  • Zgodnie z regulaminem:
   „W Promocji może wziąć udział Uczestnik, który łącznie spełnia następujące warunki:

   2) w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o zawarcie Umowy ramowej w Promocji nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku”
   Więc aktywna KK nie wyklucza.

   Piotr
  • Dorzucasz pkt. 1.: „nie jest stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej;” i jednak się okazuje, że posiadając aktywną KK jesteś stroną umowy ramowej. Dwa, że wypowiedzenie umowy ramowej u mnie w oddziale to była droga przez mękę, bo „nie trzeba jej wypowiadać, skoro i tak nie ma żadnych produktów” itp., a później problemy przy tego typu promocjach.

   Przemo
 • Taka fajna promocja, szkoda że wcześniej nie zamknąłem. Przypominam zamykajmy konta szybciutko po zjedzeniu wisienki.

  miły Wrocławianin Odpowiedz
 • Niby napisane wprost, ale wolałbym się upewnić – udana rejestracja na dedykowanej stronie promocji oznacza znalezienie się w puli 1000 wniosków promocyjnych, czy dopiero rzeczywista aktywacja konta (nadanie PIN) spowoduje, że osoba trafia do grona 1000 uczestników promocji?

  Przemo Odpowiedz
  • Zdecydowanie tak, w innym wypadku bank poinformowałby o końcu promocji – potwierdzam, że za pomocą gomobile da radę przejść wniosek, także nie fatygujcie bez potrzeby kuriera :)

   matebe
  • BNP zamyka możliwość rejestracji po osiągnięciu puli. Sam wniosek o konto można złożyć na spokojnie, np. wieczorem i będzie OK. Taki schemat działa u nich od dobrych kilku lat i nigdy nie było problemu.

   Michał
  • Dzięki za informację! Ja jednak wybrałem kuriera, bo mi aplikacja pokazywała błąd przy próbie założenia konta przez apkę.

   Przemo
 • Jak zarejestrowałem się dzisiaj na stronie promocji, to mogę poczekać z otwarciem konta do 01.02?

  Zyberiusz Odpowiedz
 • Spróbowałem przez apkę no i mnie pokarało – po jakimś czasie SMS, że nie udało się elektronicznie złożyć wniosku i mam złożyć wniosek w oddziale. Już kurde biegnę.
  Czy ktoś wie, czy można zmienić weryfikację na kuriera albo ponowić próbę przez aplikację?

  Wojciech Odpowiedz
  • update: zadzwoniłem na infolinię promocji, miła pani mnie poinformowała, że gdybym skorzystał z rady z SMS-a i maila i założył konto w oddziale, to generalnie byłoby ono założone poza promocją i trzeba by się kontaktować w takiej sytuacji z organizatorem, aby takie konto uwzględnić w promocji. pani radzi ponownie skorzystać z linka otrzymanego mailem i tym razem wybrać kuriera…
   swoją drogą ciekawe jaki jest obecnie formalny status – było nie było – podpisanej obustronnie w aplikacji umowy

   Wojciech
 • Bo nie wiem czy warunki promocji muszę zacząć spełniać od lutego czy marca?

  Zyberiusz Odpowiedz
  • A jak otworzysz po 1 lutego to będziesz wiedział kiedy? :)
   Przeczytaj raz jeszcze opis promocji w całości :)

   Dzikus
 • Takie coś dostałem, chociaż zaznaczałem wizytę kuriera. Czy ktoś się z tym spotkał? : „Weryfikacja przebiegła poprawnie
  W celu podpisania umowy, kliknij przycisk „Podpisz umowę”.
  To już ostatni krok. Za chwilę podpiszesz umowę przez portal naszego partnera – Autenti – który specjalizuje się w zabezpieczaniu umów zawieranych przez internet.

  Pamiętaj, że masz na to 30 minut – po tym czasie strona wygaśne.

  wally Odpowiedz
  • Podpisujesz przez Internet, a kurier tylko dostarcza kartę + weryfikuje dowód. Musisz przejść proces do końca.

   Przemo
 • Chyba już po, na stronie promocji: „Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji”

  Rafał Odpowiedz
 • Czy to normalne, że po zalogowaniu do Gomobile widzę historię operacji z 2019 r. ? Mam potwierdzenia zamknięcia wszystkich kanałów dostępu i umowy ramowej w listopadzie 2019…

  Wojtek Odpowiedz
 • a numer rachunku na nowej umowie i w aplikacji jest taki sam jak w 2019 r. , który miał zostać zamknięty … Czy ktoś się z tym spotkał? ewentualnie czy to norma w BNP ?

  Wojtek Odpowiedz
 • Ja rachunki zamknąłem 4 lata temu, ale umowa ramowa oczywiście została :/

  Rafał Odpowiedz
  • Trzeba iść do oddziału i to „naprawić”

   Ja123
  • Niestety nawet po konsultacji z „Warszawą” nic nie dało się zrobić. Nie i koniec. Za chwilę wszystkie banki będą poobrażane ;-)

   qq
  • tu sie konsultuj
   na takich cwaniakow jest prosty sposob
   otworz konto oszczednosciowe w oddziale razem z nowa umowa ramowa
   nastepnego dnia idz do oddzialu i wypowiedz umowe ramowa
   po 31 dniach mozesz zakladac promocyjny ror

   aaaa
 • Mieliło, kręciło i napisało że ni hu hu. Potem przyszedł mail: „Dzień dobry,
  niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto „Otwarte na Ciebie”.
  Prosimy, zrób to w dowolnym naszym oddziale.”
  Bedzie wtedy konto z promocją, czy bez?
  Podejrzewam, że też wina umowy ramowej, przez kilka ostatnich lat były Optimy, 2 x BNP, zapewne jakieś pozostałości moich danych u nich są…

  qq Odpowiedz
 • Czy warunki bezplatnosci karty trzeba spelniac tez w 1 miesiacu? Bo juz zbliza sie luty a karta moze nie dojsc na czas.

  keton Odpowiedz
 • O co chodzi z opłatą za wyciągi 6zł ?

  Michał Odpowiedz
 • Też mi pobrali taką opłatę. Złożyłem na infolinii reklamację, którą uznali i zwrócili opłatę. Wygląda jakbym wydał dyspozycję na wysłanie papierowego wyciągu pocztą, co oczywiście nie miało miejsca.

  Kerad1234 Odpowiedz
 • ktoś już dostał info o pierwszym kodzie?

  mateuszbednarczyk Odpowiedz
 • przyszedł przed chwilą sms z kodem na 200 zł

  Wojtek Odpowiedz
 • Nic jeszcze nie dostałem.

  actimel10 Odpowiedz
 • Ja najpierw dostałem maila z informacją że spełniłem warunki i że za parę dni dostanę kod SMS. I tak się stało wczoraj, przyszedł SMS z kodem na 200zl na allegro i już wykorzystany :D

  Michał Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już w dniu dzisiejszym kod?

  Adam33 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy