Jeszcze więcej! 150 zł w bonie + 350 zł w gotówce za założenie Konta Jakie Chcę od Santander Bank Polska!

Trwa do 31.12.2021

Ruszyła promocja Santander Bank Polska przeznaczona dla nowych klientów. W zamian za założenie Konta Jakie Chce możemy zgarnąć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka lub RTV Euro AGD. Mało? Promocja tradycyjnie łączy się z innymi ofertami na start, w ramach których możemy zgarnąć kolejne 350 zł. Razem daje nam to aż… 500 zł na start!

500 zł premii od Santander Bank Polska

150 zł na zakupy z Kontem Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.11.2020 do dnia skorzystania z promocji. Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową za pomocą strony promocji. W dniu otwarcia konta powinniśmy jednocześnie podpisać umowę o kartę Dopasowaną do tego konta.

Zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku w promocji oraz podpisanie umowy mamy czas do 31.12.2021.

Co dalej? Teraz wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie promocji wybierając sklep do którego wybieramy nagrodę (Biedronka lub RTV Euro AGD) oraz do końca stycznia wykonamy płatności kartą na min. 300 zł.

I… to tyle! Nagrodę w formie bonu o wartości 150 zł otrzymamy do 28.02.2021. Bank zaznacza jednak, że będzie je wypłacał do czasu, kiedy nie osiągnie puli 600 000 zł (4000 nagród).

Dodatkowe 350 zł na start

Składając wniosek w promocji automatycznie bierzemy udział w ofercie Santander z premią 300 + 50 zł za założenie konta. Tam warunki są mocno się pokrywają z powyższą promocją.

O szczegółach promocji pisałem w swoim dokładnym prześwietleniu. Tam też omówiłem warunki prowadzenia Konta Jakie Chcę – a te są naprawdę niezłe jak na dzisiejsze czasy.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czyżby znikł warunek o otwarciu konta w innej promocji?

  Ciekawski Odpowiedz
 • W którym momencie zaznacza się sklep do którego chce się otrzymać bon? Złożyłam wniosek ale nie było w nim opcji wyboru

  Sandra Odpowiedz
 • W jaki sposób podpisuje się umowę ? Kurier czy online ?

  michal07 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy