200 zł za założenie i opisanie swojej firmy, 1300 zł premii za aktywność i 5000 zł do wygrania w Santander Bank Polska

Zakończona

Trwa promocja Santander Bank Polska w ramach której nowi klienci firmowi mogą zyskać nawet 1300 zł premii na start. Nie każdy jednak wie, że premię tę można powiększyć pod warunkiem, że dopiero zaczynamy swoją działalność gospodarczą. Wystartowała bowiem dodatkowa akcja, w ramach której do zdobycia mamy 200 zł w formie karty podarunkowej RTV Euro AGD za opisanie swojej firmy. A dla autorów najciekawszych historii: dodatkowy bon do RTV Euro AGD o wartości od 1000 do 3000 zł oraz 2000 zł na kampanię reklamową na portalu Facebook!

Nawet 5200 zł w akcji Santander Bank Polska dla firm

Załóż firmę z nagrodami w Santander Bank Polska

Aby skorzystać z oferty należy złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia w PLN wraz z wnioskowaniem o działalność gospodarczą za pośrednictwem formularza „Działalność Gospodarcza z kontem dla firm i bankowością Mini Firma”. Znajdziemy go w bankowości elektronicznej Santander Internet w zakładce Oferta Banku -> Konta Firmowe. Oznacza to ni mniej ni więcej, że powinniśmy mieć już dostęp do bankowości Santander Internet – np. przy okazji posiadania konta osobistego (które obecnie można zresztą założyć z premią 350 zł).

Oprócz tego wymagane jest wyrobienie karty płatniczej Visa Business Electron oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych marketingowych, kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych.

Teraz wystarczy, że najpóźniej 31.07.2021 wypełnimy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji. Powinniśmy tam odpowiedzieć na pytanie konkursowe, czyli:

Opisz nam swoją historię: Co skłoniło Cię do otwarcia firmy? Czym będzie się zajmować? Jakie masz związane z nią plany i marzenia? Czym będą się wyróżniać Twoje usługi i produkty?

I… to tyle! 600 osób, które jako pierwsze spełni warunki akcji oraz uzupełni formularz, otrzyma 200 zł w formie karty podarunkowej RTV Euro AGD. Nagroda zostanie przekazana w kolejnym miesiącu po miesiącu uzupełnienia formularza.

Ale to nie wszystko! 3 osoby, których historie (z danego miesiąca) komisja konkursowa uzna za najbardziej adekwatne, oryginalne i kreatywne, otrzymają dodatkowo 1000, 2000 lub aż 3000 zł w formie bonu RTV Euro AGD. Oprócz tego zyskamy 2000 zł na promocję swojej firmy na Facebooku, przy czym będziemy musieli (do 1.09.2021) udzielić zgody na udostępnienie swojego wizerunku, nazwy lub logo firmy oraz upoważnić na udostępnienie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową podmiotowi realizującemu kampanię. Treść posta na Facebooku będzie ustalona ze zwycięzcami mailowo. Publikacja nastąpi między 1 a 30 września 2021 na fanpage banku.

Do akcji można zgłosić się tylko raz.

1300 zł na start

Na koniec przypomnę, że zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia możemy obecnie zgarnąć nawet 1300 zł premii na start oraz darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące. O szczegółach tej promocji pisałem w swoim kwietniowym prześwietleniu – zachęcam do zapoznania się z nim, bo szkoda byłoby nie skorzystać!

Ważne dokumenty

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ta promocja łączy się z kwietniową, w której można zdobyć do 900 złotych?

  Adam K. Odpowiedz
  • I tak i nie, tzn: możesz jak najbardziej zgarnąć 900 zł + 400 zł za terminal (o czym pisze w artykule), ale pod warunkiem, że założysz konto w opisany sposób, tj. przez bankowość internetową, wnioskując przy okazji o otwarcie działalności gospodarczej. Innymi słowy jeśli już działalność masz, to niestety nic z tego.

   Michał
  • Nie mam jeszcze działalności, coraz intensywniej rozmyślam nad tym, by ją rozpocząć. :)

   Adam K.
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy