HIT! Nawet 535 zł za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas w szybkiej promocji Black Week!

Zakończona

Wystartowała promocja Black Week przygotowana przez BNP Paribas. I trzeba przyznać, że jest faktycznie wyjątkowa – zamiast standardowych 250 – 400 zł na start tym razem do zgarnięcia mamy rekordowe 535 zł! I choć premia nie jest przekazywana w gotówce tylko w bonach, to 450 zł otrzymujemy do wykorzystania na co chcemy na Allegro, a 50 zł – na co chcemy w sklepach sieci Biedronka. Jedynie 35 zł to bon do Legimi, który pozwoli nam na skorzystanie z wybranego ebooka lub audiobooka spośród jednego z 40 tytułów. A gdyby tego było mało, to kolejne 300 zł czeka w promocji karty kredytowej :)

535 zł za założenie konta w BNP Paribas

Black Week z bankiem BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 29.11.2021 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na podpisanie umowy oraz aktywację karty będziemy mieć czas maksymalnie do 12.12.2021. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć jak piszecie w komentarzach jest to dość problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 2000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

Do 535 zł w czterech transzach

Tytułową premia podzielona jest na cztery części. Pierwszą z nich, czyli 35 zł do Legimi, otrzymamy za sam fakt założenia założenie konta w promocji.

Drugą, czyli 50 zł w formie e-kodu do sklepów sieci Biedronka, otrzymamy po spełnieniu powyższych warunków oraz pod warunkiem:

 • wykonania min. 1 transakcji BLIK do 12.12.2021

. Chodzi tu oczywiście o płatności za towary i usługi (również w internecie) na dowolną kwotę.

Trzecią nagrodę, czyli tym razem 200 zł w e-kodzie Allegro, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w grudniu:

 • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 400 zł

Chodzi tu o najzwyklejsze płatności kartą w sklepach – za zakupy, paliwo, usługi itd. Wykluczone są natomiast wszelkiego typu „ułatwiacze” płatności (kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829).

Czwartą nagrodę, czyli 250 zł w e-kodzie Allegro, otrzymamy po spełnieniu powyższych warunków oraz dodatkowo w styczniu:

 • wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łącznie min. 300 zł
 • otrzymanie wpływów na łącznie min. 1000 zł

W przypadku wpływów akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima). Najprościej więc przelać sobie środki ze swojego konta w innym banku. Transakcje kartą mają natomiast te same warunki (tylko 100 zł mniej) niż miesiąc wcześciej.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do nas jeszcze przed świętami – do 22.12.2021. O drugiej i trzeciej nagrodzie dowiemy się do 26.01.2022, a o czwartej – do 23.02.2021. Nagrody trafią do nas do końca danego miesiąca.

Kod do Legimi będzie ważny do 30.06.2022. Lista tytułów które możemy za niego kupić dostępna jest w ostatnim załączniku do regulaminu. Jeśli chodzi o kody do Biedronki i Allegro to będziemy z nich mogli korzystać wielokrotnie – aż do wyzerowania salda karty.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 5 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Nie posłuchałem się i wziąłem przez internet . Wszystko niby przeszło umowa doszła itp a później email, że nie zaakceptowali i trzeba biegać do oddziału :( Pytanie czy jeśli zgłosiłem się do promocji mam potwierdzenie emailem a założe to konto za tydzień to nie mam czym się przejmować…?

  Slonik Odpowiedz
 • Czy ta strona, i cała promocja jest legit ? nie znalzłem jej na stronach banku ani w google

  Antek Odpowiedz
  • tak, nie każda promocja jest przeprowadzana bezpośrednio przez bank. Czasem taniej im wynająć do tego agencję która przeprowadza daną promocję. Akurat w BNP Paribas to jest standard – Agencja Hagen obsługuje ich promocje od dobrych kilku lat – można przeglądnąć np. komentarze na blogu pod starszymi promocjami BNP: http://livesmarter.pl/tag/bnp-paribas

   Ostatecznie można też zadzwonić do banku i spytać – potwierdzą :)

   Michał
 • Ja mam inne pytanie, zapisałem się do promocji na tej dedykowanej stronie, następnie wyłączyli mi prąd i przy próbie zapisu ponownie jest napisane że adres email został już użyty oraz Pesel i nie można go użyć ponownie, więc stwierdziłem że jestem już zapisany do promocji , więc założyłem konto przez ich stronę internetową. Przejdzie to czy może być problem ?

  Mateusz Odpowiedz
  • No niestety, ale nie przejdzie – konto ma być założone z wygenerowanego dla nas linku (tak jak napisałem w artykule). Z tego co kojarzę ten link przychodzi też w mailu po zapisaniu do promocji więc wyłączenie prądu nie powinno tu nic popsuć

   Michał
  • Tak, dopiero później zauważyłem że przyszedł link na maila.. mogę to teraz jakoś odkręcić ? Zadzwonić na infolinię anulować stary wniosek i złożyć nowy z linka z maila ? Czy może próbować zadzwonić na infolinię promocji i tam próbować coś ugrać ?

   Mateusz
 • Moim zdaniem o wiele lepiej brzmiałby taki tytuł wpisu: „HIT! Nawet 535 zł w formie voucherów za założenie […]”. Bo z czystej forsy po skorzystaniu z promocji nie zobaczę ani grosza.

  adaś Odpowiedz
 • Witam. Zamknąłem u nich konto jakieś 1,5 roku temu. Ktos kiedyś pisał ze zakładając konto ma się ten sam nr rachunku itp, czy nie jest to jakiś haczyk ze nie jest nowym klientem?

  SebaBoz Odpowiedz
 • kluczem jest to, czy zamknąłeś również umowę ramową

  simrisham Odpowiedz
 • A jak to sprawdzić, na infolini się dowiem ? Czy jeśli nie miałem zamkniętej a zamknę ja np dziś to jutro bede łapał się na promocje ?

  SebaBoz Odpowiedz
  • Tak, zapytaj się na infolinii. Chyba mają 30 dni na zamknięcie. O to też zapytaj się na infolinii.

   Ja123
 • @Michał, a co z aktualną promocją BNP gdzie dają 500zł w tym 450zł w gotówce i 50zł w bonie?

  sam_fisher Odpowiedz
 • Jaki kurier obsługuje Paribas?

  TomekW Odpowiedz
 • Jak długo czeka się na weryfikację wniosku? Weryfikację tożsamości przeprowadziłem zdalnie. Na infolinii nic nie widzą. Do aplikacji też się nie da zalogować.

  Paweł Odpowiedz
 • Czy jak wezmę kartę kredytową i nią będę płacił to spełnię warunek transakcji kartą w tej promocji?

  Łukasz Odpowiedz
  • Czytaj regulamin
   ) Karta – płatnicza karta debetowa o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj” albo „Karta Otwarta na Świat” albo „Karta Otwarta na eŚwiat” wydawana przez Bank na podstawie Umowy ramowej do Konta Osobistego dla posiadacza Konta Osobistego, w ramach organizacji płatniczej Mastercard;

   A więc karta kredytowa nie może być

   Ja123
 • Mam problem z wypełnieniem wniosku, w wersji kuriera dochodzę do wyboru kart i nie mogę żadnej wybrać, nic się nie zaznacza – próbowałem 10 razu na dwóch PC, laptopie czy telefonie. Infolinia nie wie o co chodzi. Mieliście tak?
  Zaznaczę mam wyłączone wszystkie blokady reklam.
  Przez aplikację nie przeszedłem weryfikacji, wielokrotnie się zawieszała lub nie prześlą weryfikacja. Mieliście problemy z tym?

  Paweł Odpowiedz
 • Warto dodać bardzo ważną informację: mail na który dochodzi link nie może być z o2, wp i onetu – tam nie dochodzą. A jeśli dojdzie, to trzeba użyć funkcji „prześlij dalej” i przesłać np. na gmaila – wtedy ten link będzie aktywny, widoczny i będziecie mogli dokończyć umowę/weryfikację.

  Bartass89 Odpowiedz
  • Poważnie? Mam o2. i w przeszłości nie było z tym problemu, ale z tym bankiem nigdy nie wiadomo…
   I straszno i śmieszno

   Ja123
  • Ja dostałam na pocztę na onecie i bez problemu dokończyłam wniosek.

   asi
 • Konsultant twierdzi, że nie mam umowy ramowej, ale równocześnie przepytuje mnie ze wszystkich danych, jakie podane były przy zakładaniu konta, Mogę się też zalogować do bankowości internetowej :/ czy tak może być przy zamknięciu umowy ramowej? wierzyć telefoniście, czy weryfikować jeszcze raz, tylko jak?
  Na stronie nadal jest promocja, czy zostanie wycofana po uzyskaniu liczby zgłoszeń?

  Magda.s. Odpowiedz
  • Jeśli przekroczone zostanie 2000 rejestracji to po prostu nie będzie dało się już zarejestrować w promocji. Także pod tym względem możesz być spokojna – BNP nie wpuści do promocji więcej osób, niż może wypłacić premii.

   Michał
 • Jak nie zapłacę blikiem (ojciec nie ma smartfona), a spełnie pozostałe wymogi to dostane inne nagrody? Czy brak płatności blikiem dyskwalifikuje??

  Jam Odpowiedz
 • Czy można te wszystkie warunki spełnić od razu?

  Slonik Odpowiedz
 • Obecnie odrzuca wniosek a drugi zlozony przetwarzany od wczoraj i brak maila o zlozonym wniosku. Próba zalozenia kolejnego wniosku skutkuje napisem, że przetwarzamy juz Twoj wniosek.

  Bartass89 Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was dostał już kartę i aktywował konto? Ile czasu minęło pomiędzy rejestracja a otrzymaniem karty?

  RadekW Odpowiedz
 • Jaka firma kurierska przywozi karte?, czy wczeniej jest jakas informacja, że karta jest wysłana? Z gory dziekuje za odp.

  Stanisław Odpowiedz
 • Wczoraj o 23.00 złożyłem wniosek, jednak przedłużyło weryfikację dowodu osobistego i dopiero dzisiaj od 7 rano mogę dokończyć wniosek i podpisać umowę. Czy to znaczy, że nie ma sensu kończyć bo już nie obejmie mnie promocja?

  Michał Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy