Do 560 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 7,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Trwa do 17.09.2024

Ruszyła kolejna edycja promocji mBanku z wysoką premią za założenie konta w mBanku. Do zgarnięcia mamy nawet 560 zł na start, do których możemy dołożyć jeszcze 7,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”.

560 zł za konto w mBanku

560 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego mBanku/dawnego Multibanku od 1.01.2020. Posiadanie innych produktów (np. rachunków firmowych czy kart kredytowych) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zapiszemy się do promocji na dedykowanej strony promocji, a następnie złożymy wniosek o promocyjne eKonto osobiste wraz z kartą debetową – idealnie za pomocą aplikacji mobilnej (na selfie) lub przez e-dowód, bo otrzymamy za to wyższą premię.

Jeśli w trakcie wnioskowania możliwe jest podanie kodu polecającego, to będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie „livesmarter100”.

210 zł za podpisanie umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwszy typ premii to 200 zł za otwarcie eKonta osobistego za pomocą selfie (w aplikacji mobilnej) lub przez e-dowód osobisty, za pomocą aplikacji eDO.

Dodatkowo bank dorzuci 10 zł za wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu założenia eKonta.

100 zł za szybki wpływ i 8 transakcji

Po pierwsze wymagany jest „szybki wpływ”, czyli przelanie do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta na identycznych warunkach. Oprócz tego powinniśmy również wykonać min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Mamy na czas do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (czyli np. otwierając konto w kwietniu mamy czas do końca maja). Premię w wysokości 100 zł otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

3 x 50 zł za powtórkę

A jak zdobyć kolejne 3 x 50 zł? Wystarczy… powtórzyć operacje, które wykonywaliśmy – tym razem w drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. Czyli zapewnić wpływ i wykonać min. 8 płatności kartą w kolejnym miesiącu.

Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

100 zł za eKonto Junior

Na koniec dodam, że oprócz premii na start dla dorosłego, mBank oferuje 100 zł za dodatkowe podpisanie umowy o eKonto Junior. Wystarczy, że po uruchomieniu swojego konta w promocji dodatkowo otworzymy eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. I to tyle – kolejne 100 zł nasze ;)

7,5% na koncie Twoje Cele

Biorąc udział w powyższej promocji możemy również zyskać 5,5% lub 7,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele – ta druga opcja obowiązuje osoby zakładające konto przez selfie lub e-dowód. Kwota maksymalna, którą dotyczy podwyższone oprocentowanie, to 25 000 zł. Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania będzie obowiązywało od dnia otwarcia rachunku przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe.

Aby jednak zyskać podwyższone oprocentowanie konieczne jest spełnianie co miesiąc jednego, prostego warunku: zwiększanie salda o co najmniej 100 zł miesięcznie. Oznacza to mniej więcej tyle, że musimy co miesiąc dokładać do konta co najmniej stówkę – bo to właśnie regularne oszczędzanie promuje mBank.

Ile kosztuje eKonto?

Biorąc udział w promocji zakładamy eKonto do usług. Ile kosztuje jego prowadzenie?

Zgodnie z tabelą opłat i prowizji nie zapłacimy ani grosza za comiesięczne korzystanie z rachunku. Posiadanie karty debetowej może nas kosztować 9 zł miesięcznie, jednak wykonanie płatności na min. 350 zł zwalnia z opłaty.

Co z wypłatami z bankomatów? Wszystkie wypłaty w złotówkach z bankomatów krajowych są bezpłatne – pod warunkiem, że kwota wypłaty wynosi min. 300 zł. Za wypłatę „drobnych” płacimy 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy po zastrzeżeniu karty uniknie się opłaty?

  Marekkkkkkkk Odpowiedz
 • Gdzie można sprawdzić aktualne oprocentowanie swojego „celu”?

  idiayp Odpowiedz
  • W swoim celu po spełnieniu warunków za poprzedni miesiąc – wcześniej się nie da.

   Maciek
  • W sensie: po kwocie odsetek? Czy oproc pojawia się gdzieś w szczegółach konta?

   idiayp
  • W sensie: po kwocie odsetek? Czy oproc pojawia się gdzieś w szczegółach konta?

   idiayp
  • W sensie: po kwocie odsetek? Czy oproc pojawia się gdzieś w szczegółach konta?

   idiayp
  • Wystarczy wejść i przeczytać, ot co

   Andy59
  • Z tego co pamiętam…w pierwszym niepełnym mcu bylo pokazywane oprocentowanie standard, odsetki naliczone na koniec mca prawidlowo wg oprocentowania promocyjnego, a potem w koljejnych mcach bylo juz pokazywane promocyjne

   Kris
  • Gdzie przeczytać ? Proszę o jakieś podpowiedzi , jestem tu nowy i nie wiem gdzie szukać ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • OK, już wszystko jasne. Dzięki! Zgodnie z koncepcją ‚mobile first’ sprawdzałem w apce, w webie faktycznie można przeczytać.

   idiayp
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy