480 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 100 zł dla nastolatka + 8% na lokacie + 1% moneybacku od Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć 300 zł w gotówce, 100 zł na zakupy oraz 80 zł w programie poleceń. Oprócz tego zyskamy 8% na lokacie, 7% na koncie oszczędnościowym oraz moneyback od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet.

580 zł na start od Santander

Twoje konto z premią

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.12.2021 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych).

Umowę zawieramy za pomocą wizyty e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31.01.2023, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.02.2023.

Teraz wystarczy, że w miesiącu założenia konta lub w kolejnym zalogujemy się min. raz do aplikacji mobilnej Santander mobile oraz zapewnimy wpływy na konto na min. 1000 zł i pierwsza część premii nasza! Bank przekaże 100 zł do końca kolejnego miesiąca.

200 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 200 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy:

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 1 płatność bezgotówkową kartą na min. 10 zł
 • zalogujemy się min. raz do aplikacji Santander Mobile

Zakładając konto w grudniu warunki spełniamy w lutym, marcu i kwietniu, a zakładając konto w styczniu – w marcu, kwietniu i maju. 200 zł zostanie nam wypłacone do końca kolejnego miesiąca.

Dodatkowe 80 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 80 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: GGKYKH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

100 zł na platformę Sodexo

A jak zdobyć kolejne 100 zł? Wystarczy, że spełniany wszystkie powyższe warunki nowego klienta oraz dodatkowo do końca grudnia zarejestrujemy swój udział w formularzu na stronie promocji.

Teraz wystarczy, że do 31.01 założymy (przez bankowość online) jeden cel w ramach usługi „Moje Cele”, wybierzemy metodę oszczędzania „Końcówki transakcji” i odłożymy w ten sposób min. 50 zł do końca maja. I to tyle, nagroda nasza :)

eVoucher o wartości 100 zł otrzymamy w czerwcu 2023 za pomocą SMS lub wiadomości w poczcie w bankowości Santander. Kod będziemy mogli wykorzystać na stronie openevoucher.sodexo.pl na jeden z dostępnych voucherów na zakupy.

100 zł dla nastolatka

Kolejne 100 zł czeka na nas pod warunkiem, że mamy dziecko w wieku 13-17 lat, do 31.12 założymy mu (w swojej bankowości internetowej) konto z kartą debetową oraz wypełnimy formularz na stronie promocji. Musimy mieć również wyrażone zgody marketingowe oraz EKK (ale to już zapewne zrobiliśmy przy okazji promocji 300 zł).

Teraz wystarczy, że do 15.01 nasze dziecko zaloguje się min. raz do aplikacji Santander mobile oraz zapłaci min. raz kartą debetową lub BLIKiem. I to tyle – premia „nasza”! Bank wypłaci ją do 31.01.2023 na konto nastolatka.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Jakie Chce posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku dostępnym „w sprzedaży”, który pozwala na darmowe, nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • to konto nie jest dla łowców promocji

  stalker Odpowiedz
  • Karencja niemiłosiernie długa :( A gdyby w końcu mnie zechcieli to bym im od razu przyprowadził 3 osoby. No ale skoro mnie nie chcą na powrót to i tych 3 nowych klientów nie mają.

   Mar_Wer
  • Jeśli ktoś tam konto (lub kk) ma, to jest ciekawa promocja, ponoć na zaproszenie, wykluczone quasi cash, w tym podmioty świadczące usługi w zakresie wymiany walut etc., ale szybkie 200 zł może kogoś zainteresować… https://www.santander.pl/zwrot-do200zl

   Don Quijote de la Mancha
  • Faktycznie jest coś takiego i na zaproszenie, które dostałem.
   Miesiąc wcześniej było podobne, tylko ze zwrotem 100 zł – czekam na wypłatę do końca grudnia.

   mbo
 • „od 1.04.2019″…. i koniec czytania

  jojo Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem, że warunki darmowości konta i karty pokrywają się z warunkami promocji, czyli praktycznie dopóki korzystamy z promocji to mamy też darmowe konto i kartę?

  JakubAnderwald Odpowiedz
 • Od 1.12 do 21 grudnia lub do wyczerpania puli 250 osób promocja 300 zł za wyrobienie karty kredytowej. Krótka karencja. Warunki też proste…wydanie 1000 zł do końca stycznia 2023 w min. 5 użyciach karty. Karta zwolniona z opłat przez 6 m-cy. Później zwalnia 10 transakcji

  rychu75 Odpowiedz
 • 300 zł do wydania w Biedronce

  rychu75 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy