480 zł za założenie Konta Jakie Chcę + 100 zł od Mastercard + 8% na koncie oszczędnościowym od Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków będziemy mogli zgarnąć 300 zł w gotówce, 100 zł na zakupy, 100 zł w punktach Mastercard oraz 80 zł w programie poleceń. A oprócz tego zyskamy 1% moneybacku od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet oraz rewelacyjne 8% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł!

580 zł premii na start od Santander Bank Polska

Moc nagród z nowym kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który:

 • nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.04.2022 do dnia skorzystania z promocji oraz
 • nie otworzył konta w jakiejkolwiek promocji z premią za otwarcie konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.04.2019 (otwarcie konta w jakiejś wcześniejszej promocji i ew. zamkniecie go po 1.04.2019 jest OK)

Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych).

Umowę zawieramy za pomocą wizyty e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 30.04.2023, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.05.2023.

Teraz wystarczy, że w maju zalogujemy się min. 5 razy do aplikacji mobilnej Santander mobile, a pierwsze 70 zł premii będzie nasze. Bank przekaże je do końca kolejnego miesiąca.

230 zł na prostych zasadach

A jak zdobyć pozostałe 230 zł? Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień):

 • zapewnimy wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonamy min. 5 płatności bezgotówkowych kartą
 • zalogujemy się min. 5 razy do aplikacji Santander Mobile

160 zł zostanie nam wypłacone do końca kolejnego miesiąca.

A gdzie pozostałe 70 zł? Wystarczy, że zarówno we wrześniu jak i październiku 2023 wykonamy min. 5 przelewów w aplikacji mobilnej na rachunek obcy (w tym na telefon BLIK, albo np. do ZUS albo US).

Premia 70 zł zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

100 zł na platformę Sodexo

Oprócz premii pieniężnej Santander przekaże nam dodatkowy eVoucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stronie openevoucher.sodexo.pl. Jak go zdobyć? Wystarczy spełnić warunki otrzymania wszystkich poprzednich premii.

Dodatkowe 80 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 80 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: GGKYKH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

100 zł do Biedronki

A jak zdobyć kolejne 100 zł? Wystarczy, że spełniany wszystkie powyższe warunki oraz w każdym z miesięcy: sierpień, wrzesień wykonamy min. 3 płatności kartą oraz min. 3 przelewy przez Santander mobile. Bank zaznacza jedynie, że muszą to być przelewy na rachunek obcy (np. opłata za media), na telefon BLIK lub do ZUS/Urzędów Skarbowych.

Voucher do Biedronki o wartości 100 zł otrzymamy w październiku 2023 za pomocą SMS lub wiadomości w poczcie w bankowości Santander.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Jakie Chce posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Jakie Chcę, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

Konto Jakie Chcę – opłaty

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+8 zł), jednak zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem zwolni z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Jeśli mamy mniej, niż 26 lat (czyli zakładamy lub Konto dla młodych), to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę wiekową, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że Konto Jakie Chcę jest jedynym rachunkiem na rynku dostępnym „w sprzedaży”, który pozwala na darmowe, nielimitowane przelewy natychmiastowe!

Nie przegap!

Komentarze

 • 1,04,2019, powiedz że tym razem to Prima Aprilis…..

  jojo Odpowiedz
 • co znaczy „nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska w okresie od 1.04.2022 do dnia skorzystania z promocji” ? Jeśli ktoś miał w tym okresie ale zamknął to ma czy nie ma ? ;-) Konto zamknięte wrzesień 2022 roku, pozostałe warunki spełnione – otwierane z promocji przed 01.04.2019 :)

  JoX Odpowiedz
  • no to niestety warunek nie jest spełniony. Ale oni go zmieniają co miesiąc (o miesiąc), więc za parę miesięcy trafisz :)

   Michał
 • Czy otrzymał ktoś dzisiaj odsetki na koncie Max oszczędnościowym w Santander banku?

  Jarry Odpowiedz
 • Dużo bonusów, ale też trzeba nie przegapić żadnego zadania. Ciekawe ile procent osób daje radę spełnić wszystkie warunki (?). Dodatkowym utrudnieniem jest po prostu czas, bo będziemy po zgarnięciu bonusów w okolicach listopada, a tu mamy dopiero początek kwietnia. Dobry procent na koncie oszcz, więc idę w to. Konto da się założyć bez kuriera, przez kamerkę.

  Magnusso Odpowiedz
 • Od lipca zmieniają się warunki bezpłatności konta i karty – zamiast wpływu i 1 płatności, będzie trzeba zrobić płatności na sumę co najmniej 300 zł.

  Przemysław Odpowiedz
 • nie wiem co za debile tam siedzą, 1 transakcję i wpływ jeszcze można było przeboleć, ale 300 wyrabiać na siłę to nie zamierzam.

  lol5 Odpowiedz
 • Może złożenie wypowiedzenia sprawi, że bank zmieni zdanie?

  Bogusia Odpowiedz
  • To może zadziałać, przy kk tak jest, proponują bezpłatność na jakiś okres

   Ja123
  • Niedawno złożyłem wypowiedzenie. Otrzymałem propozycje 5 miesięcy po 30zl za spełnienie warunków bezpłatności konta i cofnięcie wypowiedzenia. Skorzystałem.

   Macel
 • Cudownie! W trybie natychmiastowym można pożegnać Santandera.

  Ego Odpowiedz
 • Po dłuższej analizie doszedłem do wniosku, że najlepszym zamiennikiem Santandera od 1 lipca będzie bezwarunkowo darmowe konto w Citi Handlowy, który oferuje w każdym miesiącu 3 przelewy natychmiastowe bez opłat.

  Adam K. Odpowiedz
  • Citi ma bardzo dobre konto ale:
   1. Przyszłość oddziału detalicznego jest niepewna, oczywiście pewnie ktoś to przejmie no ale nie wiadomo co nowy właściciel z tym zrobi.
   2. Aplikacja i serwis internetowy to tragedia.
   3. Znikoma ilość oddziałów, nawet jak ktoś nie korzysta to jednak zawsze przyjdzie moment kiedy lepiej udać się do fizycznej placówki.

   nsmarcin
  • 1. Kibicuję im, żeby przetrwali. Im mniej banków, tym mniejsza konkurencja.
   2. Częściowo potwierdzam. Bankowość elektroniczna zdecydowanie wymaga liftingu.
   3. Niestety, to prawda. W tym momencie tylko 6 miast wojewódzkich posiada dostęp do oddziałów.

   Zaproponowane przeze mnie rozwiązanie ma charakter zastępczy. Osobiście nie chciałbym rezygnować z usług Santandera (jako przedsiębiorca mam u nich jeszcze rachunek firmowy, rzekomo dożywotnio darmowy), niemniej rozwiązanie, które tu omówiłem, jest sensowne dla tych, którzy mają kilka kont w różnych bankach i chcą mieć bezwarunkowo darmowe konto z opcją przynajmniej kilku darmowych przelewów express elixir. I takie potrzeby zaspokaja właśnie konto Citi.

   Adam K.
 • Niektóre banki lepiej traktują starych klientów, np. d. TMUB lub BM DB.

  Łuki Odpowiedz
  • @Łuki
   „Niektóre banki lepiej traktują starych klientów, np. d. TMUB lub BM DB.”

   co to BM DB?

   Marten
 • Czy Santander zostawi nielimitowane przelewy natychmiastowe? Bardzo to sobie teraz cenię i jestem w stanie zaakceptować nawet ten wymóg płatności na 300zł.

  andrejek343 Odpowiedz
  • Jeśli nie zostawią, to bez chwili wahania podziękuję im za współpracę. Na to między innymi mnie złowili, bez tej cechy ich konto nie będzie się niczym szczególnym wyróżniało.

   Paweł
  • zostawi
   przelewy na telefon tez nadal beda za darmo

   aaaa
 • Dzień dobry .
  Santander opłata za konto i kartę od 01/07/2023 .
  Wydatki KK nie będą wliczane do bezpłatnosci , taka mam opdowiedź .
  Chyba zostało wydać 300 zł blik lub karta debtowa.

  miron Odpowiedz
 • chętnie bym zrezygnował z tego K-J-CH ale mam rachunek maklerski w Santander i chyba muszę mieć jakiś rachunek – jest może coś takiego jak konto techniczne bez żadnych funkcji ale darmowe?
  bedę wdzięczny na podpowiedź

  Marten Odpowiedz
  • to już chyba nie jest tak jak dawniej w DB, że musiałbyć powiązany jakiś rachunek z DB.
   Widzę, że rachunek – konto kasowe w BM Sant ma swój własny numer przypisany do klienta.

   lol5
  • @lol5
   tak owszem ,
   rachunek maklerski w Santander ma przypisany swój „indywidualny rachunek bankowy” (nie wiem czy dobrze to nazywam) , można na niego bezpośrednio przelać kasę, ale już wypłata środków – tylko na powiązany rachunek w Santander (tak to przynajmniej wygląda – nic samodzielnie nie można tam zdefiniować – ale może za pomocą oddziału/konsultanta?)

   Marten
  • heh, ja tam mam jeszcze stary zamknięty rachunek z DB wpisany ;) Więc musi być jakaś opcja zmiany.

   lol5
  • to w takim razie chyba dawno nic nie przelewałeś z rachunku maklerskiego… rachunek maklerski nieużywany…

   ale dzięki za info, zrobię rozeznanie czy się da zmienić na inny bank..

   Marten
  • Z rachunku maklerskiego można przelewać kasę do innego banku, z tym, że wtedy jest pobierana opłata 0,50zł od przelewu. Na rachunek w Santander jest bezpłatnie. Numery rachunków do przelewów można definiować składając dyspozycję.
   Moje usługi – Dyspozycje – Nowa dyspozycja – Umowy i na dole ostatnia z Listy dyspozycji – Umowa – Zdefiniowanie rachunku bankowego. Po wysłaniu dyspozycji BM uaktualnia zdefiniowane numery rachunków bankowych. Jeśli wcześniej zdefiniowanego konta nie będzie na liście to zostanie usunięte.

   Łuki
 • @Łuki : „Niektóre banki lepiej traktują starych klientów, np. d. TMUB lub BM DB.”

  co to BM DB?

  Marten Odpowiedz
 • Pytanie : skorzystałem z tej promocji i finalnie dziś otrzymałem ostatnie 70zł , nie dostałem vouchera Sodexo dotychczas (jedynie voucher do Biedronki na 80zł a nie na 100zł jak tu piszą), ktoś też korzystał z tej promocji i też nie dostał vouchera Sodexo ? Rozumiem, że on przyjdzie SMS czy w wiadomości SANTANDER ?

  ROD_Przemysław Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy