6,25% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium odpalił kolejną edycję promocji konta oszczędnościowego. Osoby, które ulokują w tym banku nowe środki, zgarną 6,25% w skali roku do 100 000 zł. Pod warunkiem, że wykonają min. 5 transakcji kartą miesięcznie.

6,25% na koncie oszczędnościowym Millennium

6,25% do 100 000 zł przez 90 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 8.03.2024. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się 11.03, a kończy się 19.04.2024. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 90 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

W obecnej edycji promocji gwarantowane jest tylko oprocentowanie 3% w skali roku. Aby natomiast zyskać 6,25% należy jeszcze spełnić jeden warunek: wykonać w danym miesiącu kalendarzowym 5 płatności na dowolne kwoty kartą lub BLIKiem za zakupy w sklepach lub internecie.

Jak łatwo się domyślić – aby posiadać konto oszczędnościowe (i spełniać powyższe warunki) konieczne jest również posiadanie konta osobistego, dlatego przypominam o możliwości zdobycia 500 zł na start za jego założenie :)

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł (lub 9,9 zł dla kont otwartych po 25.04.2022). Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • W regulaminie jest 3,25% a nie 6,25% – jak to rozumieć?

  Waldek Odpowiedz
 • Warto o takich promocjach informować wcześniej ( w tym przypadku przed 08.03 ) wówczas dla osób posiadających środki na koncie jest czas na ich wycofanie . Dziś tj. 11.03 niestety jest już za późno

  forex4 Odpowiedz
  • To jest tak powtarzalne, że chyba już można samodzielnie okreslić termin wycofania środków.
   Wiadomo, że nowa promocja zaczyna się niemal od razu po poprzedniej, a środki należy wycofać najlepiej tydzień przed nową edycją.

   g.romek
  • Jak można było informować o tej promocji wcześniej, skoro ona się 11.03 czyli dzisiaj rozpoczęła? Przed 08.03 to obowiązywała poprzednia edycja, która się skończyła wczoraj, a bank nigdy z wyprzedzeniem nie informuje, że gdy skończy się jedna edycja, to na pewno będzie kolejna. Tak samo jak dzień badania salda też nie jest wcześniej znany.

   Przemysław
 • Do salda początkowego policzyli ROR

  TYCH Odpowiedz
  • jak dobrze pamiętam zawsze liczyli

   Pietia
  • W Millennium do wyliczania starych / nowych środków zawsze był brany ROR pod uwagę. To w Velo Banku nie jest on liczony.

   Przemysław
 • 6,25% to obecnie bardzo atrakcyjna stawka. Konto zamknąłem jesienią 2020r więc cały czas nie mogę powrócić jako nowy. Dlatego chyba otworzę konto ponownie tylko dla dobrego KO. Czy może jest w Mille jakaś promocja dla powracających nie nowych? Program poleceń czy coś podobnego?

  edek345 Odpowiedz
  • Jest program poleceń. Możesz skorzystać, jeśli spełniasz warunki. Podstawa to karencja minimum 12 miesięcy. Nagrody i regulamin pod linkiem. Sensowne są: lokata na 3m na 25 tys. na 7% lub kod na eKartę goodie o
   wartości 100 PLN. https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/en/600/latest
   Program poleceń trwa do 22.03.2024. Zasady wpływ 1000 zł, płacisz co najmniej 5 razy BLIKIEM lub kartą debetową do tego konta na łączną kwotę
   minimum 360 złotych.

   zaqu
  • Poczekam do 5 kwietnia. Wtedy rusza nowa promocja konta i może skrócą karencję. Jeśli nie to skorzystam z tego programu poleceń.

   dariusz2
 • Nie naliczono jeszcze odsetek premiowych za marzec – tylko 30.03 naliczenie standardowych, czy u was podobnie?

  matebe Odpowiedz
 • Odpowiedź z banku z 2 kwietnia:

  „Dzień dobry,

  odsetki premiowe za wykonanie 5 płatności w miesiącu, wypłacamy 1 dnia roboczego nowego miesiąca, do końca dnia.

  Dziś mamy 1 dzień roboczy w miesiącu, więc odsetki wypłacimy jeszcze dzisiaj. Polecam jednak sprawdzić konto jutro, gdyż odsetki wypłacamy późną nocą.

  Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, zachęcam do ponownego kontaktu.”

  Stefan Odpowiedz
 • Wczoraj (19.04.2024) przelałem nowe środki do Millennium (z Velo). Żadna promocja mi się nie aktywowała, widzę tylko oprocentowanie standardowe 1%. W dniu badania salda konto było puste, na ROR było 1-2k. O co chodzi? Za późno przelane, czy dopiero po weekendzie sie zaktualizuje?

  ceglaaa Odpowiedz
 • W Millennium odpalanie promocji w ostatnim dniu, który zazwyczaj przypada na piątek, jest bardzo ryzykowne, bo ich system w weekendy zasypia a jak obudzi się w poniedziałek to prawdopodobnie przypisze Cię do nowej promocji, której można się spodziewać. Nastaw się na reklamację.

  Ew@ Odpowiedz
  • Niekoniecznie. Wczoraj odpaliłem i dziś prawidłowo pokazuje 6,25%

   Czero
  • Na szczęście już się zaktualizowało i zaliczyło u mnie jeszcze to poprzedniej promocji czyli wysokość 6,25%. Ale oprocentowanie zaktualizowało się dopiero w sobotę popołudniu.

   ceglaaa
 • A nowa edycja już tylko 6%, mogłem odpalić wcześniej, bo za 2 tyg. z Velo muszę gdzieś przenieść.

  keram7m Odpowiedz
  • A do tego dzień badania salda 10 dni przed startem promocji, Po kiego wała tak kombinują, naprawdę myślą że trafią na idiotę który u nich zostawi oszczędności na „standardowym” opromilowaniu?

   cebrzyq
 • nikogo z nas nie powinno interesować że jakieś systemy w weekend śpią, normalnie odpalać promocje w ostatnim możliwym dniu (ja tak robię), gdyby wskoczyła nieodpowiednia (gorsza) edycja promocji, pisać zgłoszenie na czacie, pracownik przełączy co trzeba, każdego z nas oraz bank obowiązuje regulamin

  adaś Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy