200 zł na start oraz aż 6,5% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Pekao z kartą Visa

Trwa do 08.01.2024

6,5% w skali roku mogą uzyskać nowi, ale również obecni klienci Pekao – i to nie na lokacie, ale na koncie oszczędnościowym z gwarancją oprocentowania przez 5 miesięcy. Na tych pierwszych ciągle czeka dodatkowe 200 zł w gotówce na start – i to na banalnie prostych warunkach :)

6,5% na koncie oszczędnościowym

6,5% do 100 000 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie była posiadaczem rachunku w Pekao S.A. ani funduszy inwestycyjnych w Pekao TFI od 1.04.2023. Co ciekawe bank dopuszcza do promocji również posiadaczy rachunku, ale pod warunkiem, że ich średnie miesięczne saldo w każdym miesiącu (po 1.04.2023) nie przekraczało 2000 zł.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że posiadamy lub otworzymy Konto Przekorzystne wraz z rachunkiem oszczędnościowym i kartą Visa w okresie od 3.11 do 8.01.2024. Pamiętajmy jedynie, że jeśli nie otworzymy konta oszczędnościowego wraz z kontem osobistym, to:

Jeśli zawarłeś umowę o pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium) w Okresie przystąpienia do Promocji i nie zawarłeś jednocześnie umowy Konta Oszczędnościowego lub Konta Oszczędnościowego Premium, od dnia zawarcia umowy o Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium będziesz miał możliwość zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego lub Konta Oszczędnościowego Premium
z promocyjnym oprocentowaniem:
– w oddziałach Banku lub
– w Usłudze bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay) – z zastrzeżeniem ust. 3, jednak nie później niż do 8.01.2024 r.

Umowę Konta Oszczędnościowego albo Konta Oszczędnościowego Premium z promocyjnym oprocentowaniem możesz zawrzeć w Usłudze bankowości elektronicznej (serwis internetowy Pekao24, PeoPay), jeśli udzieliłeś nam zgody na przesyłanie informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

I to w zasadzie tyle. Promocyjne oprocentowanie 6,5% na koncie oszczędnościowym będzie
obowiązywało dla kwoty do 100 000 zł przez okres 152 dni licząc od dnia zawarcia umowy o konto.

200 zł w gotówce

Na koniec przypomnę, że do 8.01 trwa również promocja z premią za założenie Konta Przekorzystnego. Do zyskania mamy 200 zł na banalnie prostych warunkach. Zachęcam do zapoznania się z prześwietleniem tej oferty :)

Ważne dokumenty

Advertisement

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak sprawdzić saldo historyczne konta w pekao? Bank pokazuje wpływy i wydatki ale tylko w kwocie dokonanej a nie jaki było saldo konta po tej operacji całkowite i nijak nie idzie sprawdzić warunków dla posiadania salda mniejszego niż 2000 przez ostatnie 6 miesięcy.

  Michał Odpowiedz
  • moze napisz do nich maila, tez uwazam ze go ciulowy zapis, laska cos tam trzymala 2500 czy cos i tez nie wie czy sie zalapie, ale umiescila kase w innym banku, w d… z takimi warunkami nowy klient albo stary tylko nie trzymal u nich wiecej jak 2k. Bank nagradza tych co trzymaja konto ugorem i nie korzystaja ;)

   Krzychoooo
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy