6% na Koncie Multi oszczędnościowym Santander Bank Polska (+600 zł na start)

Trwa do 29.06.2024

Ruszyła promocja podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Santander Banku. Do zgarnięcia mamy 6% w skali roku do 100 000 zł do 29.06.2024.

6% konto multi oszczędnościowe Santander
Podstawowym wymogiem jest przyniesienie do banku nowych środków – czyli nadwyżki nad saldo z dnia 20.03.2024. Idealnie, jeśli mieliśmy wtedy jak najmniej środków w Santander Banku. Tu od razu dodam, że Santander Consumer Bank to inny, niezależny bank, więc tamtejsze saldo się nie liczy :)

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że zalogujemy się do bankowości internetowej, wejdziemy do zakładki „Oszczędności i inwestycje” oraz przystąpimy do promocji klikając w „Szczegóły” Konta Multi oszczędnościowego, o ile go oczywiście mamy. Tu przy okazji przypomnę, że jeśli nie mamy jeszcze konta w Santander Banku, to tylko do końca marca czeka na nas aż 600 zł premii :)

Do promocji podwyższonego oprocentowania możemy przystąpić do 10.06.2024 (a realnie do 9.06 do godziny 17:00), natomiast oprocentowanie będzie obowiązywało do 29.06.2024.

Ale uwaga: bank zastrzega, że jeśli przekroczymy saldo maksymalne, czyli 100 000 zł (np. poprzez dopisanie odsetek na koniec miesiąca) wtedy oprocentowanie promocyjne nie obowiązuje i zarabiamy cały 1% zamiast 6% dla całej kwoty! Warto więc się pilnować, a najlepiej przelać na to konto minimalnie mniejszą kwotę – jeśli przystępujemy do promocji na samym początku to wystarczy około 99 000 zł.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Warto też dodać, że tylko jedna wypłata w miesiącu z tego KO jest bezpłatna. Każda kolejna to 10zł czyli coś jak w Millenium

  dariusz2 Odpowiedz
 • promocji podwyższonego oprocentowania możemy przystąpić do 10.06.2024 (a realnie do 9.06 do godziny 17:00), natomiast oprocentowanie będzie obowiązywało do 29.06.2024.
  Jeśli to obowiązuje tylko na 19 dni to szkoda ,,brudzić ” ręce.

  heniek131 Odpowiedz
  • no 9.06 bym raczej nie zakładał tego konta, ale dzisiaj – czemu nie?

   Michał
  • Dlaczego tylko 19 dni? Tam jest „DO” 10.06.2024, a nie „OD”. Jak przystąpisz do promocji ostatniego dnia no to będzie tylko te 19 dni, ale przecież możesz choćby dzisiaj i masz wtedy ponad 3 miesiące.

   Przemysław
 • Na ten moment jest jeszcze 6,5% w Velo i 1 czy 2 kwietnia można sobie jeszcze ” zaklepać” 6,5% na 92 dni.

  Karola Odpowiedz
 • Mam pytanie czy doładowanie skycasha kartą debetową spełnia warunki oferty przyśpieszającej w Bezcennych Chwilach. Brakuje mi trochę punków do nagrody a pozostałe przyśpieszacze wymagają wydania sporych sum

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Niestety nie, tylko normalne zakupy, zakup vocucherów do np. allegro też nie przechodzi. Lepiej zrobić zakupy np. w Carr i też wpadnie coś tam bez przyspieszacza

   Kris
 • @Kris
  Dzięki, ale chyba mnie nie do końca zrozumiałeś. Mam ofertę przyśpieszającą realizację celu. Do wyboru mam zakupy w : Duka, Prezent marzeń, Jakieś inne cuda gdzie aby przyspieszyć muszę wydać po 2-5 stówek. A w sky tylko 100 zł. O CF wiem.

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Doładowania w Skycash się nie liczą, przecież napisałem, co niby źle zrozumiałem?
   Ostatnio robiłem zakupy we Frisco za 145 zł i bez żadnego przyspieszacza weszło 200 pkt.
   Jak ci tylko tyle brakuje, to może lepiej taka opcja?

   Kris
  • W sky chyba tylko 10 zł, a nie 100 zł. Nie wiem, co tam można za to kupić, może jakieś kwiatki, albo wejście do parku w Zakopanem :-)

   Kris
 • To się liczy 20.03.2024 godz 00:00:00 czy 20.03.2024 godz 23:59:59? W sensie północ rozpoczynająca tę dobę czy północ ją kończąca?

  michal-100 Odpowiedz
 • @Kris
  Już przepadło, bo zamknąłem kartę w BCH. Miałeś rację to nie było 100 zł tylko 10 zł, ale bardzo późno się zorientowałem i nie bardzo mi się chciało wychodzić z domu.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • @Kris
  Napisz mi na przyszłość bo mi zamknęli Dipocket. Z skycash chodzi mi oto, czy doładowanie apki/ płatne przecież/ da się wykorzystać w licznych promocjach, gdzie nie są wykluczane transakcje ze względu na MCC.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Mam już tylko u nich Konto Multi oszczędnościowe i to w fazie wypowiedzenia. Mógłbym odwołać dyspozycję i skorzystać z tej oferty. Jedna wypłata z tego konta jest bezpłatna i przypomnijcie mi czy to może być wypłata na konto w innym banku czy tylko u nich ?

  Paweł Odpowiedz
 • Uwaga! Wpłata na konto nie aktywuje promocji. Dziś dostałam sms, że „dziękują za wpłatę” (wpłaciłam kasę zaraz po wpisie) i żeby kliknąć „przystąp do promocji” (w apce nic takiego nie ma, tylko po zalogowaniu przez www). Moje środki przeleżały prawie cały miesiąc na 1%…

  joannna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy