600 zł za założenie Konta Santander + 1% moneybacku od rachunków

Zakończona

Santander Bank Polska odpalił nową edycję promocji swojego flagowego Konta Santander. Kolejny raz do zgarnięcia mamy aż 600 zł na start, a do tego 1% moneybacku od wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon czy internet oraz 5% na lokacie.

600 zł premii od Santander

Zyskaj do 400 zł z kontem

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli pełnoletnim obywatelem naszego kraju, który nie ma otwartego konta osobistego Santander Bank Polska od 1.01.2021. Posiadanie innych produktów Santander Bank Polska (np. karta kredytowa, konto walutowe) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o Konto Santander wraz z kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji (lub w wersji dla młodych).

Umowę zawieramy za pomocą wizyty e-kuriera (w większych miastach). Podpisujemy ją wtedy na tablecie u osoby, która do nas przyjeżdża. W mniejszych miastach umowa jest wysyłana tradycyjnie kurierem.

Wracając do promocji – zgodnie z regulaminem powinniśmy również:

 • podać numer telefonu komórkowego i adres mailowy do kontaktu
 • zgodzić się na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych
 • zgodzić się na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodzić się na kontakt telefoniczny w celu marketingowym
 • zgodzić się na elektroniczny kanał kontaktu (EKK), czyli m.in. dostarczanie korespondencji i wyciągów w formie elektronicznej

Pierwsze trzy zgody wyrażamy w trakcie wnioskowania, natomiast na EKK zgadzamy się przy pierwszym logowaniu do banku.

Na złożenie wniosku o konto mamy czas do 31.03.2024, przy czym umowę musimy zawrzeć do 10.04.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z czterech miesięcy: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec zapewnimy wpływy na min. 1000 zł (o ile mamy 26 lat lub więcej) lub min. 300 zł (o ile mamy mniej, niż 26 lat). Oprócz tego w czerwcu i lipcu powinniśmy dodatkowo zalogować się do aplikacji Santander mobile oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK.

Bank wynagrodzi nas za każde dwa miesiące spełnienia warunków nagrodą po 150 zł. Razem zdobędziemy więc 300 zł.

A jak zgarnąć dodatkowe 100 zł? Wystarczy, że spełniliśmy wszystkie powyższe warunki a oprócz tego w każdym z czterech powyższych miesięcy zapłacimy w sklepach czy internecie min. 3 razy za zakupy kartą debetową lub BLIKiem na min. 10 zł każda. Oczywiście mogą to być te same transakcje, co wcześniej.

Nagrody zostaną wypłacone do końca kolejnego miesiącu następującego po miesiącu spełnienia warunków.

100 zł za Kantor

Kolejne 100 zł czeka na nas za założenie Kantoru Santander. Wystarczy, że (oprócz założenia konta osobistego) do końca kwietnia założymy Konto24 walutowe i wykonamy na nim transakcje wymiany walut na co najmniej 100 jednostek waluty (USD, EUR, GBP, CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander. Wystarczy np. wymienić złotówki na 50 USD, a później 50 USD na złotówki.

I to tyle! 100 zł otrzymamy do końca maja, o ile nie odwołamy wyrażonych zgód marketingowych.

Dodatkowe 100 zł w programie poleceń

A jak zwiększyć swoją premię o kolejne 100 zł? Wystarczy, że w ciągu 30 dni po założeniu konta przystąpimy do programu poleceń jako nowy klient (np. za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej banku). Tam konieczne będzie podanie kodu polecającego osoby, która poleciła bank – będę niesamowicie wdzięczny za wpisanie mojego kodu: XR4XLH.

Szczegóły programu poleceń w osobnym prześwietleniu.

Moneyback od płatności rachunków

Dodatkowo Konto Santander posiada niejako wbudowaną usługę moneybacku w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Wystarczy więc opłacać faktury tego typu przelewem z Konta Santander, a bank odda nam nieco od siebie. Niewiele, ale zawsze to coś.

5% na lokacie

Oprócz premii i moneybacku Santander oferuje Lokata dla Ciebie z oprocentowaniem 5% w skali roku. Jej czas trwania to 3 miesiące, a kwota maksymalna – 50 000 zł.

Konto Santander – opłaty

Ile kosztuje Konto Santander? Zarówno karta jak i konto mogą być płatne (6+9 zł), jednak wykonanie płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł zwalnia z opłat. Osoby młode (do 26. roku życia) konto mają bezpłatnie, a za kartę nie płacą pod warunkiem wykonania jednej płatności.

Co z wypłatami z bankomatów? Te są darmowe bez żadnych ograniczeń korzystając z BLIKa. Wypłacając kartą debetową zrobimy to bezpłatnie w urządzeniach własnych, a za inne zapłacimy 3 zł (lub 5 zł za abonament miesięczny na darmowe wypłaty w kraju i za granicą).

Na koniec dodam, że Konto Santander jest jedynym rachunkiem na rynku, który pozwala na nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy w punkcie – premia poleceń, wystarczy że do niego przystąpię i spełnię warunki, czy musi się ktoś zarejestrować z mojego polecenia?

  xemi Odpowiedz
 • Podbijamy pytanie
  I czy jeszcze ta promocja działa?

  Michał Odpowiedz
  • działa jak najbardziej

   co do programu poleceń – nowy klient zakłada konto podając kod poleceń, więc sam do programu nie musi przystępować (to jest po to, aby polecać konto dalej, a nie żeby być poleconym)

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy