6% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Bank Millennium odpalił kolejną edycję promocji konta oszczędnościowego. Osoby, które ulokują w tym banku nowe środki, zgarną 6% w skali roku do 100 000 zł. Pod warunkiem, że wykonają min. 5 transakcji kartą miesięcznie.

6% na koncie oszczędnościowym Banku Millennium

6% do 100 000 zł przez 90 dni

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 7.06.2024. Idealnie więc, jeśli w dniu badania salda na naszych kontach było niewiele środków – wszystko ponad tę kwotę jest teraz traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania zaczyna się 10.06, a kończy się 12.07.2024. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 90 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie, zależnie od daty wpływu nowych środków).

W obecnej edycji promocji gwarantowane jest tylko oprocentowanie 2,5% w skali roku. Aby natomiast zyskać 6% należy jeszcze spełnić jeden warunek: wykonać w danym miesiącu kalendarzowym 5 płatności na dowolne kwoty kartą lub BLIKiem za zakupy w sklepach lub internecie.

Jak łatwo się domyślić – aby posiadać konto oszczędnościowe (i spełniać powyższe warunki) konieczne jest również posiadanie konta osobistego, dlatego przypominam o możliwości zdobycia 600 zł na start za jego założenie :)

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł (lub 9,9 zł dla kont otwartych po 25.04.2022). Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów będzie więc to Konto Millennium 360° – którego prowadzenie co do zasady jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową (11 zł), jednak wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Automatycznie zyskamy też darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, a tu od razu warto dodać, że w przypadku wszelkich płatności zagranicznych do równowartości 1000 zł miesięcznie bank przewalutuje je po kursie organizacji płatniczej (czyli praktycznie najlepszym, jaki jest możliwy). Dopiero nadwyżka będzie traktowana standardowo (2% prowizji od wartości transakcji). Oznacza to, że do drobnych transakcji nie potrzebujemy żadnej dodatkowej karty walutowej – wystarczy nam karta Millennium 360°.

Warto tu również dodać, że w przypadku osób w wieku 18-26 lat zasady są nieco inne: opłata za kartę wynosi 5 zł, a zwalnia z niej wykonanie zaledwie jednej płatności kartą lub BLIK w poprzednim miesiącu.

Nie przegap!

Komentarze

 • W tym miesiącu otrzymam ostatnią premię związku z ofertą utrzymania konta, którą dostałam w czerwcu 2023 roku. Czy jak złożę wypowiedzenie ( kiedy najlepiej to zrobić – czy zaraz po otrzymaniu ostatniej premii ! ) jest szansa, że Millennium Bank coś mi zaproponuje?
  Jeżeli tak to co Millennium w ostatnim czasie proponuje?

  Bogusia Odpowiedz
 • mnie już 2 rok przedłużają ta ofertę utrzymaniową 12×30 za jakiś proste 5 transakcji i wpływ 1000 PLN.

  mohel Odpowiedz
 • o to dobrze wiedziec, bede wypowiadla kolejny raz wiec, 6% na KO u nich to juz slaba oferta, duzo bankow ma wiecej a tak trzymalem bo dali bonus.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • ja trzymam, kupuję za jednym podejściem do automatu 5 biletów komunikacji miejskiej po 4,40 PLN i warunki się spełniają :)

  mohel Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy