60 zł bonusu od Twisto + możliwość wygrania iPhone 12

Zakończona

Ruszyła promocja fintechu Twisto, w ramach której możemy tym razem zgarnąć 60 zł premii na start – czyli więcej, niż ostatnio. Premia ta dostępna zresztą niemal od razu po pozytywnej weryfikacji i wykonaniu 4 transakcji kartą. Oprócz tego jako nowi użytkownicy Twisto mamy możliwość przetestowania płatnego planu Twisto Space zupełnie za darmo przez okres 3 miesięcy. A jeśli nam się poszczęści, to dodatkowo możemy wygrać iPhone 12 :)

60 zł od Twisto

60 zł za wyrobienie karty Twisto

Aby zgarnąć tytułową premię należy złożyć wniosek o limit Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą za pomocą dedykowanego linku promocyjnego. W trakcie wnioskowania podajemy swoje dane, a następnie potwierdzamy je za pomocą przelewu 1 zł z naszego konta bankowego. Dane osobowe wpisane we wniosku powinny być dokładnie takie same jak dane w koncie bankowym – jeśli zmieniliśmy adres czy nazwisko, to wniosek może zostać odrzucony. Przelewy z konta innych osób oczywiście nie będą uznawane.

Regulamin zastrzega również, że konieczne jest wyrażenie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia promocji. Zgody te możemy wycofać po odebraniu bonusu.

W ramach promocji dostępny jest limit 5000 promocyjnych wniosków. Po jego wyczerpaniu kolejne nie będą już premiowane. Gdyby tak było, to dam o tym znać na blogu.

Pamiętajmy również, że Twisto przydziela nam limit, którym możemy swobodnie dysponować. I choć firma nie korzysta z BIKu, to dokonuje weryfikacji naszej zdolności kredytowej przy użyciu „wewnętrznych i zewnętrznych baz danych”, taki jak KBIG. Czas rozpatrywania wniosku to oficjalnie 24 godziny, choć jeśli wszystko jest OK – jest znacznie krótszy, ze względu na automatyczną weryfikację.

Płatności kartą i przez Twisto Free

Co dalej? Teraz wystarczy skorzystać z plastikowej lub wirtualnej karty Twisto i wykonać co najmniej jedną, dowolną transakcję w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Jeśli wybierzemy kartę plastikową (płatną, choć pierwsze 3 miesiące mamy gratis), to przyjdzie do nas w ciągu 5-10 dni. Kartę wirtualną (bezpłatną) mamy praktycznie od razu, więc warto z niej skorzystać i zrobić po prostu zakupy w internecie, zamiast stacjonarnie.

Drugim warunkiem jest wykonanie 3 transakcji kartą – tym razem w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy (czyli dla października – w listopadzie).

I to w zasadzie tyle! 60 zł bonusu pojawi się na naszym koncie po spełnieniu powyższych warunków – przy dobrych wiatrach całość możemy załatwić w ciągu dosłownie kilku-kilkunastu dni :)

Bonus będziemy mogli wykorzystać do spłaty powstałego zadłużenia względem Twisto, wchodząc w (zaksięgowaną) transakcję i wybierając „zapłać”. Jedną z możliwości będzie wybór środków promocyjnych.

Na koniec dodam, że bonusu nie możemy wypłacić tak po prostu z bankomatu. Karta działa podobnie do karty kredytowej – służy do transakcji bezgotówkowych, a nie gotówkowych.

Wygraj iPhone 12 w konkursie

To jednak nie wszystko. Biorąc udział w powyższej promocji automatycznie bierzemy udział w konkursie, w którym do wygrania jest iPhone 12 64 GB. Warunki konkursu pokrywają się bowiem z promocją: wymagana jest jedna transakcja kartą oraz zgoda na kontakt i przesyłanie informacji handlowej. W zasadzie jedyne, co musimy zrobić to odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto?

Odpowiedź powinniśmy wysłać na adres mailowy konkurs@twisto.pl nie później, niż 12.11.2020. W tej samej wiadomości powinniśmy zawrzeć swój PESEL, imię, nazwisko.

Zwycięzca zostanie wyłoniony przez jury 16.11.2020.

Nagroda zostanie przyznana przez Komisję Konkursową w sposób subiektywny i niezależny, według własnego indywidualnego przekonania o poziomie kreatywności przedstawionych przez Uczestników zgłoszeń.

Informacja o wygranej zostanie wysłana mailowo do zwycięzcy w dniu 17.11.2020. Będziemy wtedy musieli wypełnić (w ciągu 21 dni) otrzymany w wiadomości formularz dla celów podatkowych. W ciągu 14 dni od otrzymania formularza Twisto wyśle zwycięzcy iPhona.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Twisto występuje obecnie w dwóch wariantach: darmowym Online oraz płatnym Space (9,99 zł / mies.). W pierwszym z nich do wyboru mamy jedynie kartę wirtualną (do płacenia w internecie). W drugim – możliwość korzystania z karty plastikowej oraz dodania karty do Google Pay czy Apple Pay (ten portfel będzie dostępny dosłownie na dniach). Płatny plan pozwala również korzystać z funkcji dzielenia rachunków Twisto Split oraz na darmowe korzystanie z kursów wymiany walut po kursach organizacji płatniczej – do limitu 3000 zł miesięcznie. Później płacimy 3% wartości transakcji (w planie Online płacimy 3% zawsze).

Porównanie planów Twisto
Twisto - porównanie planów

Oprócz tego oba plany są identyczne i zapewniają podstawową funkcjonalność Twisto, czyli możliwość przesuwania płatności za dane zakupy o 45 dni za darmo. Funkcjonalność można więc porównać do karty kredytowej – z tą różnicą, że Twisto przyznaje limit kredytowy dużo łatwiej (bez sprawdzania baz BIG i BIK). Twisto pozycjonuje się więc bardziej jako tańsza alternatywa dla chwilówek – stąd koszty przesunięcia każdego 100 zł to 4,5 zł.

Na co jeszcze pozwala Twisto? Czym różnią się dokładnie oba plany? O tym pisałem ostatnio w swoim prześwietleniu wprowadzonych planów Twisto Online i Space. Zachęcam do zapoznania się z nim.

Nie przegap!

Komentarze

 • Tylko dla nowych klientów? Jakiś okres karencji obowiązuje?

  marsid Odpowiedz
 • Wczoraj wieczorem próbowałem zostać ponownie klientem i doszedłem do podsumowania po czym wystąpił jakiś błąd formularza i nie dało się nic zrobić. Dziś jak próbuje od nowa powtórzyć i wpisuję poprzedniego maila ( tego co podawałem wczoraj) to mi pisze, że taki klient już istnieje :(

  Bolo Odpowiedz
 • Nadal jest problem z kolorami kart, czy już wysyłają taką jaką się wybiera?

  Dan Odpowiedz
 • ale jaja cos sie zablokowało zlozylem wniosek i caly czas rozpatruja rozpatruja rozpatruja….. tez tak macie?

  kiker Odpowiedz
 • Mnie niestety wniosek odrzucili (miałem we wrześniu wypowiedzianą umowę).

  Bolo Odpowiedz
 • Zaryzykowałem,złożyłem wniosek i .. faktycznie nie lubią starych wracających klientów :-) Konto nie otwarte.

  bolek Odpowiedz
 • Wypowiadałam umowę w sierpniu, właśnie złożyłam wniosek o ponowne założenie konta, czekam na weryfikację. Mam nadzieję, że mi to rozpatrzą, bo chcę grać o tego iphona xD

  Ju Odpowiedz
 • Cały czas odrzuca mi wniosek

  Ka Odpowiedz
 • Ja przeszedłem cały proces zakładania ale z innego e-mail itd. Nadal czekam na weryfikację.

  miron Odpowiedz
 • Jak sytuacja z Cu? Miesiąc temu działał nawet ATM, a teraz odrzuca mi nawet zakup w sklepie.

  uki Odpowiedz
 • Czy dla spełnienia warunków można doładować R?

  kespis Odpowiedz
  • Wg regulaminu wystarczy zrobienie „transakcji kartą płatniczą” — transakcji, nie Transakcji, która by mogła mieć konkretne (zawężone) znaczenie. Czyli teoretycznie można. W praktyce to chyba nie przechodzi, Twisto takie transakcje odrzuca.

   Don Quijote de la Mancha
  • Potwierdzam, T odrzuca R.

   Anom
 • Dostałem info po założeniu konta, że mam 60pkt do wykorzystania (pewnie to te 60zl), czy musze jednak robić te transakcje?

  marjanosek Odpowiedz
  • Dzień dobry.
   Ja również dostałem 60 pkt. od razu po otrzymaniu wirtualnej kk.
   Nie zrobiłem do tej chwili wymaganej ilości płatności , a nawet spłaciłem punktami próbną płatność z października.

   miron
 • something is not yes

  uki Odpowiedz
 • przezabawne – nie mogę napisać tego co chcę

  uki Odpowiedz
 • moderator niech pousuwa moje testy- siła wyższa nie pozwala mi pisać

  uki Odpowiedz
 • ch,d i kamieni kupa

  uki Odpowiedz
 • moderatorze – dlaczego mam taki pokopany problem z umieszczaniem komentarzy?

  uki Odpowiedz
 • Mam kod z apki TW na założenie konta MU i pięćdziesiąt pln na opłaty. Czy ktoś się orientuje czy to będzie piec razy dziesięć i czy to indywidualny kod?

  uki Odpowiedz
 • Jak zamknąć konto całkowicie?

  marjanosek Odpowiedz
 • Możesz wypowiedzieć umowę i tym samym dezaktywować konto, które będzie w ich bazie przez 12 miesięcy – taką odpowiedź dostałem z infolinii.

  Po 12 mscach (teoretycznie) Twoje konto i dane powinny być usunięte i powinieneś móc wnioskować ponownie ze „starego” adresu email.

  B Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy