60 zł za założenie Konta 360° Junior swojemu dziecku + 220 zł dla dorosłego

Zakończona

Ruszyła kolejna odsłona promocji Banku Millennium, w której premiowane jest założenie konta swojemu dziecku. Tym razem w zamian za spełnienie prostych warunków możemy zyskać 60 zł w formie karty podarunkowej goodie. A jeśli jesteśmy nowym klientem banku, to zgarniemy dodatkowo 220 zł premii na start! :)

60 zł za Konto 360 Junior od Banku Millennium

Dobry start z Kontem 360° Junior

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, który nie korzystał wcześniej z żadnej promocji Konta 360° Junior.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że otworzymy za pośrednictwem systemu Millenet Konto 360° Junior oraz Konto Oszczędnościowe Profit swojemu dziecku (akceptując przy tym regulamin promocji). Wymagane jest więc uprzednie posiadanie rachunku w Banku Millennium (ew. karty kredytowej) wraz z dostępem internetowym.

Rodzic powinien mieć również „zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w KBE [Kanałach Bankowości Elektronicznej]” oraz wyrażone zgody na przetwarzanie przez bank danych w celu otrzymywania informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Najważniejsze jednak, aby najpóźniej 31.08.2020 złożyć wniosek o świadczenie Dobry Start 300+ – za pośrednictwem systemy Millenet, w zakładce MilleUrząd. Świadczenie to powinno wpłynąć na nasze konto osobiste do końca września.

Jeśli nasze dziecko nie ma skończonego 13 roku życia, to warunki zgarnięcia premii mamy już spełnione. Jeśli natomiast nasz junior jest osobą powyżej 13. roku życia, to dodatkowo do końca września powinna zostać zaksięgowana jakakolwiek transakcja jego kartą debetową.

I to tyle! SMS z kodem podarunkowej trafi do nas do 31.10.2020 na podany (do autoryzacji KBE) numer telefonu. Będziemy mieć wtedy 60 dni na aktywacje kodów w aplikacji Goodie, a następnie 12 miesięcy na wydanie środków.

Co ciekawe w promocji możemy założyć konto dla każdego ze swoich małoletnich dzieci. Pamiętajmy jedynie, że obowiązuje pula 10 000 nagród – konta zakładane po przekroczeniu tej wartości nie będą premiowane, o czym bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Ile kosztuje Konto 360° Junior?

Zasady prowadzenia Konta 360° Junior są zbliżone do tego dla dorosłych. Bank nie pobiera od nas ani grosza za prowadzenie konta i przelewy internetowe – bezwarunkowo. Aby natomiast nie zapłacić ani grosza za kartę oraz wypłaty z dowolnych bankomatów konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej płatności kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Inaczej karta będzie nas kosztować 4 zł, a wypłaty z bankomatów – maksymalnie 5 zł (w Polsce, bo za granicą aż 2,5% min. 9 zł).

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy