Konto firmowe z premią do 600 zł i brakiem opłaty miesięcznej od Banku Millennium (+250 zł za konto osobiste)

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium, w której nowi klienci firmowi mogą zgarnąć nawet 600 zł na „rozkręcenie” swojej firmy oraz darmowe prowadzenie konta osobistego przez 24 miesiące. A do tego 250 zł na start dla klientów indywidualnych :)

600 zł dla firm od Banku Millennium

Wiosenna promocja z Kontem Mój Biznes

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, który nie jest (lub nie był w ciągu ostatniego roku) stroną jakiejkolwiek umowy o produkt dla firm Banku Millennium, Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski lub Millennium TFI. Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto. Jeśli natomiast posiadamy (lub otworzymy) ten promocyjny rachunek osobisty – to jest OK.

Co dalej? Wniosek o promocyjne konto możemy złożyć do 30.04.2021 przez dedykowaną stronę promocji, pamiętając przy tym, aby posiadać lub wyrazić zgody na:

 • przetwarzanie przez bank jego danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk.

Premia za 3 przelewy i wpływy

A jak zdobyć tytułowe 600 zł? Pierwsze 100 zł zgarniemy już za sam fakt otwarcia konta :)

Kolejne 100 zł zgarniemy po spełnieniu trzykrotnie (w maju, czerwcu i lipcu) następującego warunku:

 • wykonanie jednorazowego przelewu do ZUS w wysokości min. 250 zł lub wykonanie płatności kartą na min. 250 zł

Kolejne 100 zł otrzymamy po spełnieniu w tych samych miesiącach (maj, czerwiec, lipiec) warunku:

 • otrzymanie wpływów zewnętrznych w wysokości min. 1000 zł

Gdzie jako wpływy zewnętrzne rozumiemy:

wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą

Pierwsza premia zostanie wypłacona do 15.05.2021, a kolejne dwie – do 30.06.2021, o ile nasz rachunek będzie ciągle aktywny.

A jak zdobyć pozostałe 300 zł? Wystarczy, że zawrzemy w placówce banku umowę najmu terminalu płatniczego PayTel, a do 31.07.2021 wpłynie na nasz rachunek min. 1000 zł z tytułu rozliczenia transakcji płatniczych przez ten terminal. Wypłata premii nastąpi do 31.08.2021.

Ile kosztuje Konto Mój Biznes?

Prowadzenie konta firmowego jest bezpłatne, jeśli wpłynie na niego min. 1000 zł wpływów zewnętrznych miesięcznie lub wykonany zostanie min. jeden przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego. W przeciwnym razie płacimy aż 15 zł miesięcznie – ale nie przez pierwsze 2 lata, bo dzięki osobnej promocji bank nie pobierze od nas tej opłaty.

Karta debetowa do konta jest darmowa pod warunkiem wydania min. 500 zł miesięcznie (inaczej płacimy za nią 7 zł). Jeśli natomiast chodzi o przelewy, to bank udostępnia pakiet 20 sztuk za 0 zł. Za kolejne płacimy złotówkę per przelew.

Nie przegap!

Komentarze

 • „Wykluczone są również osoby, które otworzyły Konto 360° w jakiejkolwiek promocji, a następnie zamknęły to konto. Jeśli natomiast posiadamy (lub otworzymy) ten promocyjny rachunek osobisty – to jest OK.”

  A co jeśli otworzyłem i zamknąłem kiedyś, ale od dłuższego czasu znów mam?
  Oczywiście mowa o osobistym.

  Łukasz Odpowiedz
  • Regulamin mówi:

   otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank lub inny podmiot, a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont

   Niestety obawiam się, że nic z tego :(

   Michał
 • Sorry za OT – nie będzie na początku marca tradycyjnego przeglądu lokat i kont oszczędnościowych? Czy już uznaliście, że bez sensu, bo taka żałosna oferta banków?

  tatiana.larina Odpowiedz
 • Mam konto w Mille już pare lat, i cóż za niespodzianka, nie mogę założyć tego konta online i zapraszają mnie do oddziału…

  fero323 Odpowiedz
 • Czy można po prostu założyć to konto bez karty debetowej?

  jaa Odpowiedz
 • Nie mogę założyć konta online (próbowałem na różnych przeglądarkach). Złozyłem więc wniosek o otwarcie konta promocyjnego w placówce banku. Otrzymałem telefon, że zapraszają do placówki itp itd, a w placówce owszem – widzą mój wniosek – ale nie mają możliwości przejścia dalej i założenia konta. Otrzymałem propozycję założenia konta bez promocji i od razu napisania reklamacji, że chcę zostać objęty promocją… o co chodzi??? ktoś miał takie doświadczenia?

  jaa Odpowiedz
 • Czy w przypadku kont firmowych otrzymane premie podlegają opodatkowaniu?

  Paweł nie Gaweł Odpowiedz
 • „z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą”
  Czyli:
  -nie są liczone przelewy własne, nawet z własnego konta w innym banku
  -ale też nie są liczone wpływy na konto tytułem płatności faktur (bo to przecież wpływy związane z działalnością”…
  wiec jak spełnić ten warunek?????

  jaa Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy