600 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego Biznes od Pekao S.A.

Zakończona

Po starcie niezwykle popularnej promocji dla klientów indywidualnych z łatwą premią w wysokości 200 zł, Pekao S.A. ruszył z promocją przeznaczoną dla firm. W zamian za założenie Konta Przekorzystnego Biznes możemy zgarnąć nawet 600 zł premii! :)

600 zł premii za Konto Przekorzystne Biznes od Pekao S.A.

600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay

Aby skorzystać z promocji należy być firmą o rocznych przychodach netto w wysokości poniżej 5 mln zł, która nie posiadała rachunku w Pekao S.A. na dzień 1.08.2019.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek i podpiszemy umowę o Konto Przekorzystne Biznes, bankowość elektroniczna Pekao24 dla firm oraz kartę debetową do tego rachunku nie później, niż do 30.09.2019. Istotne również, aby wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacje o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) dotyczących banku oraz podmiotów współpracujących – zarówno elektronicznie, jak i przez telekomunikacyjne urządzenia końcowe.

3 x 200 zł premii

Co dalej? Pierwszą premię, w wysokości 200 zł, zdobędziemy za:

 • wykonanie przelewów do ZUS na kwotę min. 100 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące następującego po miesiącu otwarcia rachunku,
 • wykonanie min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę min. 100 zł w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku,
 • wykonanie jednego przelewu (innego niż do ZUS) przez aplikację PeoPay lub stronę mobilną m.pekao24.pl na kwotę min. 100 zł w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku.

Warto tu zauważyć, że transakcje wykonane w niepełnym miesiącu (podpisania umowy) nie będą brane pod uwagę – dopiero te wykonane w kolejnych miesiącach.

Druga premia, w wysokości 200 zł, dostępna jest dla firm, które podpiszą z bankiem umowę o terminal płatniczy. Ważne, aby terminal przyjął płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia rachunku. Bank zaznacza też, że tej premii nie mogą zyskać firmy, które prowadzą działalność sklasyfikowaną jako: biura turystyczne/podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD 46.69Z, 25.40.Z).

Trzecia premia, również w wysokości 200 zł, dostępna jest dla przedsiębiorców, którzy w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku zawrą z bankiem umowę o produkt przeznaczony dla przedsiębiorców będący kredytem, pożyczką lub kartą kredytową. Minimalna kwota kredytu/pożyczki/limitu kredytowego na karcie to 5000 zł.

Jak łatwo się domyślić każda z premii zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków. Co istotne – ze względu na to, że promocja dotyczy firm – premię należy wykazać i opodatkować samodzielnie (np. jako dodatkowe przychody w przypadku osób prowadzących KPiR).

Na koniec dodam, że uczestnicy promocji (oprócz premii pieniężnych) zyskują również zwolnienie z opłat za wpłaty BLIK (w ramach aplikacji PeoPay) we wpłatomatach Euronet oraz PlanetCash – przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Konto Przekorzystne Biznes – opłaty

A ile kosztuje korzystanie z Konta Przekorzystnego Biznes? W skrócie – nic, o ile spełnimy dość proste warunki. Bank nie pobiera bowiem 9 zł opłaty miesięcznej za prowadzenie konta, jeśli:

 • wykonamy przelew do ZUS
 • wykonamy przelew do US
 • na rachunek wpłynie 2000 zł (z wyłączeniem wpływów z depozytów, kredytów, pożyczek czy przelewów między rachunkami własnymi w Pekao)
 • na rachunku zostanie odnotowany wpływ z terminala wydanego przez bank
 • wykonana zostanie transakcja wymianu walut
 • opłacona zostanie rata w Pekao Leasing

Jak widać do wyboru, do koloru :-)

Co z kartą? Bank za jej prowadzenie może pobrać 7 zł, jednak z opłaty można zostać zwolnionym po wykonaniu płatności o wartości 300 zł w danym miesiącu kalendarzowym.

A ile kosztują przelewy? 0 zł, jeśli zlecenie złożymy przez PaoPay lub będzie to 15. pierwszych przelewów zleconych przez bankowość internetową. Za kolejne płacimy 1,5 zł za sztukę.

Wypłaty gotówki są opłacalne z bankomatów własnych oraz 2 pierwsze wypłaty z bankomatów obcych w kraju. Za kolejne płacumy 2% wartości wypłaty (min. 5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Napompowana ta promocja do granic możliwości. Bez zbędnego terminala i zbędnych kredytów uzyska się raptem dwie stówy.

  H. Odpowiedz
  • jakby się uparł to z KK można + 200,
   ale kto wie ile zajmie to formalności, papierów, zaświadczeń itp., bo jakoś Pekao na wyklikanie w bankowości albo aplikacji zbytnio nie wygląda.

   bolopokerzysta
 • Dobrze rozumiem, że kartę można zamknąć po spełnieniu warunku płatności 100 zł a premia 200 zł i tak powinna zostać naliczona?

  Pawlik Odpowiedz
  • Tak, tzn. zgodnie z regulaminem nie ma obowiązku posiadania karty w późniejszym terminie.

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy