450 zł na start + 200 zł w punktach za założenie darmowego konta osobistego od BNP Paribas!

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią na start. W zamian za założenie darmowego rachunku osobistego i spełnienie warunków zgarniemy 450 zł w gotówce oraz kolejne 200 zł w punktach Bezcenne Chwile (tylko do końca roku) – które oczywiście bez problemu wymienimy na bony i vouchery :)

650 zł za konto w BNP Paribas

Wymieniaj online z BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 15.03.2024 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy). Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). Na złożenie wniosku mamy czas również do 15.03, natomiast na podpisanie umowy oraz aktywację karty – do 31.03.2024. W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Pamiętajmy jedynie, że aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier – mamy na to 7 dni od jej odbioru (ale nie później, niż 31.03). Alternatywą jest wideoweryfikacja zdalna – wtedy cały proces możemy przejść bez wstawania z kanapy, choć czasem bywa to problematyczne i lepiej wybrać proces z kurierem.

W promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana – zaktualizuję również wpis.

Premia w pięciu transzach

Tytułową premia podzielona jest na pięć części. Pierwszą z nich, czyli 50 zł w gotówce, otrzymamy za sam fakt założenia konta w promocji, aktywowanie go poprzez nadanie PINu oraz aktywację platformy FX Pl@net do 31.03.2024.

Jak wykonać ten ostatni krok? Oprócz konta osobistego będziemy potrzebować otwarte konto walutowe. Musimy również wejść w bankowość internetową i aktywować platformę: Usługi lub Moje Finanse -> Wymiana walut -> Przejdź do FX Pl@net. Oczywiście tam należy zaakceptować umowę transakcji walutowych i samej platformy wymiany walut.

Teraz nie pozostanie nam nic innego, jak wymieniać waluty. Kolejne 100 zł otrzymamy bowiem za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu (następującym po miesiącu spełnienia warunków pierwszej nagrody):

 • otrzymamy wpływ(y) na łącznie min. 1000 zł oraz
 • wykonamy min. 3 płatności BLIK lub przelewy na telefon BLIK oraz
 • wykonamy transakcje(ę) walutowe(ą) na łączną kwotę min. 500 jednostek dowolnej waluty

W przypadku wpływów możemy sobie po prostu przelać jakieś środki ze swojego konta w innym banku. W drugim przypadku chodzi o realne zakupy BLIK w sklepach czy internecie (oraz przelewy na telefon do innego osoby).

Kolejną nagrodę, czyli ponownie 100 zł w gotówce, otrzymamy za spełnienie powyższych warunków oraz w kolejnym miesiącu spełnienie ich ponownie. Zresztą identycznie będzie z czwartą i piątą nagrodą – po 100 zł każda.

Przykładowo więc aktywując platformę FX Pl@net w styczniu warunki promocji spełniamy w lutym, marcu, kwietniu i maju wymieniając walutę, dokonując transakcji BLIK i zapewniając wpływy.

200 zł w punktach Bezcenne Chwile

Oprócz 450 zł w gotówce możemy zyskać kolejne 200 zł w punktach Bezcenne Chwile (tylko do końca roku!), które możemy wymienić na bony (np. Allegro). O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym prześwietleniu.

Kiedy otrzymam nagrodę?

I to tyle! Wiadomość o przyznaniu nagród trafią do nas do 22. dnia kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. W pierwszym mailu znajdziemy instrukcję do uzupełnienia danych do odbioru premii – będziemy mieć na to czas do 26. dnia miesiąca. Premia zostanie natomiast przekazana do końca danego miesiąca.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe. Zapłacić możemy 7 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać trzy, dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu poprzedzającym, zalogować się do bankowości elektronicznej i wyrazić zgody marketingowe, by jej prowadzenie kosztowało 2 zł. Bank przewiduje również pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Gorzej bo te 200zl od Bch jest mocno wirtualne. Czeka sie tygodniami i nic nie wpada. Widac chyba ta promocja jest nastawiona tylko na reklamacje …

  keton Odpowiedz
  • Zapomnieli w regulaminie napisać, że warunkiem przyznania nagrody jest złożenie reklamacji.

   nowek
 • Witam, orientuje się ktoś jak długo są ważne bony wybrane za punkty z Bezcennych Chwil? Chodzi mi głównie o bony do Circle i do Carrefour.
  Z góry dzięki
  Pozdro

  Lach1944 Odpowiedz
  • Circle do 31.03.24

   Bańka
  • A może ktoś próbował czy działą opcja za kupon carrefour z bch kupić lokalnie w carrefourze voucher do allegro?

   margob
  • Na odpowiedz czekaja pracownicy czytajacy to forum. Stojac przed kasami zerknij na informacje wyswietlane na ekranie (na przemian z reklama promocji alior). Z regulaminu: 1. e-Bony są bonami na okaziciela, uprawniającymi okaziciela e-Bonu do częściowej lub całkowitej zapłaty za zakupione produkty oferowane do sprzedaży w Placówkach, z wyjątkiem paliwa, produktów marki Karcher i kart podarunkowych.

   aaaa
  • Pracownicy czego, carrefoura? :) Nie korzystam z carrefoura na co dzień, więc podziękuję za poradę ‚sprawdź sobie sam’, bardzo pomocna. Nie pytam też o regulamin, tylko o to czy ktoś sprawdził i czy realnie działa, więc długi akapit – a nie odpowiedziałeś nawet na pytanie.

   margob
  • Sam mozesz byc takim pracownikiem bo pytasz o rzeczy ktore sa wykluczone w regulaminie. Ten długi akapit nie byl skierowany do Ciebie.

   aaaa
 • Jestem nadal w okresie karencji wiec z tej promki nici ale jakie konto pozwoli mi na zamowienie dwoch kart BNP prawda? 2x wirtualna.

  Krzychoooo Odpowiedz
 • FX jak sie wymienia walute, albo cos zwalone albo nie wiem co, jaka opcja w menu?
  Rozumiem ze moge kupic jakas smieciowa walutke afrykanska po 0,010 byle 500 w tej walucie zakupic (placac np 5zl za to). Kazda opcja nic nie wyswietla, poza kursami walut. Pusta strona sie laduje.

  Krzychoooo Odpowiedz
  • FX Spot, pominieto otwarcie konta walutowego, system FX nie raczy informowac o jego braku, dziwne… ale USD/EUR konto otwiertamy i juz mozna zmieniac walute tylko na dolce, euro, funty i franeczki. Strata bez czekania na wzrosty/spadki to 20zl okolo, tak srednio bym powiedzial. Ale mozna czekac na odbicie.

   Krzychoooo
 • „Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji.”

  Podpis Odpowiedz
 • „Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji.”

  Momo Neko Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy