Świetne konto dla młodych z premią do 680 zł w Santander Bank Polska (tylko do końca sierpnia!)

Zakończona

Już w najbliższą sobotę kończy się jedna z najlepszych ofert tego lata. W zamian za założenie Konta Jakie Chcę możemy bowiem zgarnąć pakiet premii o wartości 380 zł, a dodatkowo nawet 300 zł moneybacku. Oferta ta wydaje się szczególnie atrakcyjna dla osób młodych – nie dość, że to bank im sporo zapłaci, to na dodatek nie będą się zbytnio musiały przejmować opłatami do 26. roku życia. Choć dorośli wcale nie mają dużo gorzej :)

Konto dla młodych: nawet 680 zł premii w Santander Bank Polska

Konto dla młodych

Konto Jakie Chcę to rachunek, którego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe – niezależnie od wieku. Nie musimy wykonywać żadnych dodatkowych akcji, a konto będzie bezpłatne. Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową, jednak wykonanie zaledwie 5 transakcji kartą w miesiącu (na dowolne kwoty) zwalnia z opłaty 5 zł. Alternatywnie możemy wybrać opcję z opłatą stałą 3 zł, ale moim zdaniem nie ma ona większego sensu, skoro opłaty można się pozbyć w tak łatwy sposób (ja np. kupuję tą kartą bułki w piekarni).

Wszyscy klienci poniżej 26. roku życia nie muszą się również obawiać opłat za wypłaty z bankomatów – zarówno w Polsce, jak i za granicą nie płacą żadnej prowizji. Starsi muszą się liczyć z opłatą 5 zł – ale i to można obejść korzystając z bankomatów własnych banku lub z darmowego BLIKa.

Ale to jeszcze nie wszystko. Santander Bank Polska to jedyny bank w Polsce, który pozwala na nielimitowane przelewy Express Elixir (lub BlueCash) bez dodatkowych opłat. Oznacza to, że możemy przelewać środki na rachunki w innych bankach praktycznie bez żadnych opóźnień! To zdecydowanie jedna z tych rzeczy która sprawia, że Konto Jakie Chcę świetnie nadaje się na rachunek główny. O bardzo dobrej aplikacji mobilnej nie wspominając :)

150 zł na start

No dobrze, skoro wiemy już z czym wiąże się Konto Jakie Chcę, to jak możemy zgarnąć cały pakiet premii za jego założenie?

50 zł na start zgarną te osoby, które spełniają warunek nowego klienta (brak konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.07.2018) i złożą wniosek o konto i kartę do 31.08.2019. Istotne, aby zrobić to z dedykowanej strony promocji i przy okazji wyrazić zgody na kontakt w celu dokończenia wniosku, w celu marketingowym oraz zgodę na elektroniczny kanał kontaktu. Umowa powinna zostać podpisana najpóźniej do 15.09.2019. I to tyle – 50 zł w formie bonu do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka jest nasze – zostanie wysłane do 31.10.2019 na adres e-mail podany w trakcie wnioskowania o konto.

Coś więcej? Nie ma problemu. Bank dorzuci nam kolejne 100 zł za zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu 30 dni od aktywacji konta. Nie ma znaczenia, czy będzie to wpłata gotówki czy przelew z naszego konta w innym banku. Kolejny bon o wartości 100 zł nasz :)

80 zł za założenie konta z polecenia

Dodatkowe 80 zł mogą zgarnąć te osoby, które w trakcie wnioskowania o konto podadzą kod polecający osoby, która poleciła im Konto Jakie Chcę. W tej promocji bank nieco inaczej definiuje nowego klienta (brak jakiegokolwiek konta w złotych polskich w Santander Bank Polska od 1.05.2018). Same warunki zdobycia premii mocno pokrywają się z poprzednią promocją – również trzeba płacić kartą (lub ew. BLIKiem), ale tym razem liczy się łączna kwota transakcji – musi być minimum 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Najlepiej więc wydać 300 zł w minimum 5 transakcjach w ciągu 30 dni od otwarcia konta – spełniając warunki programu poleceń oraz promocji z bonami Biedronka.

Kod polecający Santander Bank Polska

Jeśli nie macie od kogo wziąć kodu polecającego to będzie mi bardzo miło, jeśli użyjecie mojego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

150 zł za wpływ wynagrodzenia

Ostatnia premia to bonus za wpływ wynagrodzenia właśnie na nowo-otwarte Konto Jakie Chcę. Tu również trzeba być nowym klientem (brak konta osobistego w złotówkach od 1.04.2018) oraz zgodzić się na marketing i EKK.

Dalej jest dość prosto: bank wymaga od nas złożenia w bankowości internetowej (lub przez infolinię) dyspozycji przekazywania wynagrodzenia, która zostanie wysłana do naszego pracodawcy (ew. KRUS, ZUS). Ważne, żeby było to świadczenie uzyskiwane od podmiotu na terenie Polski w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Jeśli następnie na nasze konto wpłynie następnie wynagrodzenie, to zgarniemy 50 zł premii za każdy miesiąc – ale nie więcej, niż 150 zł. Pamiętajmy, żeby dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia złożyć najpóźniej w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Moneyback od płatności rachunków

Ostatnią premią, którą możemy zgarnąć jako posiadacze Konta Jakie Chcę, jest moneyback w wysokości 1% od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. Nie oszukujmy się – tu nie zarobimy „milionów”, ale miło jest patrzeć, jak bank zwraca nam kilka złotych miesięcznie za coś, za co nie płaci żaden inny bank. Na dodatek jest to oferta wbudowana w Konto Jakie Chcę, więc raczej szybko nie zostanie wycofana. A to oznacza, że zyskiwać możemy przez jeszcze bardzo długi okres.

Dodam, że maksymalna kwota zwrotów to 300 zł rocznie. Dla osób, które płacą sporo za prąd czy gaz (np. ogrzewając dom) może to być bardzo ciekawa opcja.

Nie przegap!

Komentarze

 • jak rozumiem po otrzymaniu nagrody do 31.10.2019 można śmiało zamknąć konto bo nie ma konieczności utrzymania konta przez jakiś konkretny czas ?

  pozdrawiam

  Michał Odpowiedz
  • Po zdobyciu nagród robimy co chcemy. Generalnie w ostatnim czasie nie spotkałem się z zapisem o konieczności utrzymywania konta przez dłuższy okres – takie bywały rzadko i dawno temu – na początku istnienia bloga, czyli jakieś 7 lat temu :)

   Michał
  • też ostatnio się z takim zapisem nie spotkałem ale lepiej dopytać, dzięki !

   Michał
  • Nagroda za przeniesienie wynagrodzenia wypłacona będzie w lutym 2020. Więc do końca 02.2020 trzeba mieć konto otwarte

   edek_211
  • a po co pod każdą promocją pojawia się to pytanie?

   abc
 • Gdzie znajdę wykaz konkretnych rodzajów płatności za które należy się moneyback?

  edek_211 Odpowiedz
  • Moneyback jest za przelewy, a nie za płatności karta. Należy wcześniej dodać w bankowości internetowej np. fakturę – bank wtedy ją akceptuje i zwraca pieniądze za wszystkie przelewy na wyszczególniony rachunek. Dokładny opis w PDFie z cechami konta załączonym na końcu.

   Michał
  • W regulaminie „3. Sprzedażą premiową objęte są płatności za następujące usługi: (…) c. telekomunikacyjna: telewizja (kablowa lub satelitarna) lub
   telefon (komórkowy lub stacjonarny) lub Internet, ” Czy to oznacza że moneyback dostanę ALBO za kablówkę ALBO za abonament telefoniczny (a nie za jedno i drugie)?

   edek_211
 • Mój wniosek został odrzucony z powodu błędnych danych na wniosku vs dowód. Czy mogę ponownie wnioskować?

  Daro Odpowiedz
 • Dostał już ktoś 50 zł z jakiego maila to przychodzi

  Mateusz Odpowiedz
 • Dostał już ktoś 50 zł pierwsze jakiego maila to przychodzi

  Mateusz Odpowiedz
 • Z jakiego maila przychodzi bon ?

  Mateusz Odpowiedz
 • Dostal juz ktos to 50 zl bon i ta 100 zl w gotowce?
  Pazdziernik konczy sie lada dzien a jedyna kasa co weszla to 80 zl

  YaPaE Odpowiedz
 • Dzis ostatni dzień. A bonu ani 100 zl brak. A u was???
  Ktos czyta?

  YaPaE Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy