100 zł w formie punktów Bezcenne Chwile dla klientów Pekao S.A. (+300 zł na start)

Zakończona

Ruszyła VI edycja promocji skierowanej do nowych i obecnych klientów Pekao S.A. W zamian za zarejestrowanie karty debetowej i kredytowej Mastercard w programie Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) możemy tym razem zgarnąć równowartość 100 zł. A jeśli jesteśmy nowym klientem banku, to dodatkowe nawet 300 zł na start. Razem 400 zł premii! :)

3400 punktów Bezcenne Chwile dla klientów Pekao

3400 punktów za kartę debetową

Aby skorzystać z promocji „Punkty na start” należy być klientem Pekao, który zawarł z bankiem umowę o dowolną kartę debetową lub kredytową Mastercard (lub Maestro). Istotny jest również fakt, że nie powinniśmy nigdy wcześniej być uczestnikami programu Bezcenne Chwile dla kart Pekao.

Regulamin zaznacza również, że jeśli rejestrowaliśmy już wcześniej jakąkolwiek kartę w programie (z innego banku), to promocja obejmie nas tylko pod warunkiem, że między 6.04 a 30.06.2021 zawrzemy nową umowę o kartę debetową Pekao i ją zarejestrujemy.

Rejestracji do programu dokonamy za pomocą bankowości internetowej Pekao24 albo za pomocą strony bezcennechwile.pl. Mamy na to 30 dni kalendarzowych, a jeśli dodajemy kolejną kartę do programu – bank dokona jej rejestracji w ciągu 3 dni).

Co dalej? Teraz konieczne będzie wykonanie 4 płatności kartą na dowolne kwoty (również w ciągu pierwszych 30 dni). Wyłączone są tu płatności w terminalach z kodami MCC: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540.

I to tyle! Za powyższe działania zgarniemy 3400 punktów powitalnych (o wartości ok 50 zł), które zostaną dodane w ciągu 30 dni roboczych.

3400 punktów za kartę kredytową

Kolejne 3400 punktów zgarniemy praktycznie za spełnienie tych samych warunków, ale tym razem przy użyciu karty kredytowej. Należy ją wyrobić w terminie do 31.07, a następnie przy jej pomocy zarejestrować się w programie (lub dodać jako kolejną kartę, co bank zrobi w ciągu 3 dni od zawarcia umowy).

Teraz wystarczy, że dokonamy min. 4 płatności kartą (nie później, niż 31.07.2021) i kolejne 3400 punkty nasze. Zasady wykluczeń kodów MCC są takie same, jak poprzednio.

Na punkty poczekamy również 30 dni roboczych.

Promocyjne punkty będą ważne 6 miesięcy. Będziemy je mogli wykorzystać na wybrany przez siebie cel w programie Bezcenne Chwile.

Na koniec dodam, że promocja trwa do 30.06.2021 lub do wyczerpania puli łącznie 60 000 nagród (30 000 x 3400 punktów + 30 000 x 3400 punktów). W razie wyczerpania puli na stronie banku pojawi się stosowny komunikat (już na 7 dni przed datą szacowanego wyczerpania puli).

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • 300zł na start była chyba do 31.03.2021

  falusinski Odpowiedz
  • Jest też przedłużone do końca czerwca – a w zasadzie nieco zmienione, bo zasady łatwiejsze :)

   Michał
 • będąc klientem, mając już zarejestrowaną kartę debetową, można wyrobić karte kredytową i skorzystać tylko z części promocji w ten sposób (3400 pkt)/

  jaa Odpowiedz
 • 16 kwietnia zarejestrowałam w Bezcennych Ch. nową kartę debetową (pierwszy raz z Pekao) i tego dnia zrobiłam 4 transakcje. 19 czy 20 kwietnia dodałam do tego samego konta nową Kartę K. i 20.04 zrobiłam 4 transakcje. 30 kwietnia wpadły Punkty Powitalne -3400 na debetową, a na kredytową tzw. Punkty Dodatkowe nie wpadły do dzisiaj. Napisałam więc mejla do BCh, i otrzymałam odpowiedź, że pakiet punktów przysługuje tylko na jedną kartę Partnera, niezależnie od ilości zarejestrowanych kart. Ja uważam jednak, podobnie jak Michał Admin, że zgodnie z Regulaminem promocji przysługują mi 2 pakiety punktów; Powitalny i Dodatkowy. Będę wdzięczna za podpowiedź czy mam rację- przed opisaniem na mejla.

  BiancaM Odpowiedz
 • ostatnio dłużej przynaja punkty z przyśpieszaczy…też tak macie? Zazwyczaj wcześniej przyznawali do tygodnia od transakcji

  Marcin_Liv Odpowiedz
 • To i tak masz szczęście, u mnie wcale nie ma punktów z przyśpieszaczy, tylko reklamacje piszę.

  santech Odpowiedz
  • Chyba nowa firma przejęła ten program, co widać po zmianie e-maila do kontaktu, więc teraz pewnie będzie gorzej zanim będzie lepiej

   Ja123
  • 21 dni mają na naliczenia punktów z przyspieszaczy ?, czy się mylę?

   Marcin_Liv
  • Dni roboczych…A więc z praktyce miesiąc, jednak jak nie naliczą w ciągu 10 dni, to już raczej nie naliczą

   Ja123
  • Do reklamacji warto zrobić zrzut ekranu oferty Przyspiesz (póki jest widoczna w systemie), bo przy reklamacji czasami konsultancji banialuki opowiadają, np. zawyżają limit zakupów dla oferty. A tak ze zrzutem ciężko dyskutować.

   Ja123
 • Czy vouchery z Bezcennych Chwil przychodzą już normalnie, czy nadal czeka się długo? Chcę wymienić punkty, które mi zostały i zamykam to badziewie.

  Zumik Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy