7% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 100 tys. zł + 500 zł na start w Alior Banku

Trwa do 31.07.2024

Alior Bank odpalił nową promocję na nowe środki na koncie oszczędnościowym. Do zgarnięcia mamy aż 7% w skali roku przez 4 miesiące dla kwoty do 100 000 zł. A do tego ciągle aktualne 500 zł na start.

7% na koncie oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 30.04.2024. Powinniśmy to zrobić w terminie między 8.05 a 31.07.2024.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 4,5% w skali roku przez kolejne 4 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 100 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 7%? Przede wszystkim między majem a lipcem należy otworzyć Konto Jakże Osobiste (np. we wspomnianej promocji). Konieczne jest również spełnienie dodatkowego warunku aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji wykonać min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • albo linkujesz do starej „landing page” albo oni nie poprawili, 1 zdanie malym druczkiem do 7 maja a nie od 8 maja itd?

  Krzychoooo Odpowiedz
 • Alior mocno pogorszył ofertę. Dla starych wyjadaczy posiadających juz konto Jakże Osobiste pozostaje 4.5% co jest nieatrakcyjną ofertą i de facto oznacza że Alior wypada z obiegu.

  Marek (ale inny) Odpowiedz
 • Mialam Konto Jakze osobiste do konca 2021, wiec nie lapie sie na promocje 500 zl.

  Czy jesli otworze je teraz, to moge skorzystac z promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym tj. 7% na 4 miesiace do kwoty 100,000 zl?
  Jesli konto otworze 12 maja, to w maju tez musze wykonac min. 5 płatności kartą, czy ten warunek dopiero zaczenie obowiazywac od czerwca?

  Czy zakladajac Konto Jakze Osobiste, moge zrezygnowac z posiadania karty debetowej (koszt 5 zl o ile nie wydam min. 300 zl co miesiac), ale ciagle skorzystac z 7% na Koncie Mega Oszczednosciowym?

  Czy zalozenie Konta Jakze Osobistego przez przelew lub videorozmowe dziala?

  Dziekuje za komentarz

  Joanna Odpowiedz
  • Z karty nie możesz zrezygnować, przynajmniej dopóki chcesz mieć aktywną promocję na KMO. Jest w artykule zaznaczone pogrubionyn tekstem, że aby uzyskać 7%, to „trzeba w każdym miesiącu korzystania z promocji wykonać min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty.”

   Przemysław
 • Czy badanie salda odbywa się na koniec dnia 30.04, czy z rana? (rano miałem jeszcze środki ale 30.04 ok. południa przelałem je na zewnątrz.

  Łukasz Odpowiedz
 • Ok już doczytałem, według regulaminu na koniec dnia 30.04, zatem spróbujemy

  Łukasz Odpowiedz
 • Wypowiedzenie złożone, jako wieloletni klient 4,5% to jakiś żart. Zapewne jak minie okres karencji to powrócę w nowej promocji. Poszukuję czegoś teraz oszczędnościowego na ulokowanie 200kpln z wykluczeniem Velo i Millenium. Coś możecie polecić? Nie miałem jeszcze nic w Toyota bank i Volskwagen bank – może ten kierunek

  ZICHI Odpowiedz
 • Jak można wypłacić pieniądze z KMO? Jest tylko przycisk WPŁAĆ, nie ma WYPŁAĆ. Wchodząc w przelewy też jest tylko możliwość przelania z KJO na KMO. Nie ma odwrotnie.

  wojak Odpowiedz
  • Dawno już nie robiłem przelewu ale mając KMO i KI (Konto Internetowe, nie mam KJO), to pamiętam, że wchodząc w przelewy pokazywała sie opcja „z KI na KMO” a po prawej były, chyba strzałki i jak kliknąłeś w nie, to zmieniał się kierunek na „z KMO na KI”

   yosa
  • Zgadza się. Są strzałki po lewej. Dzięki

   wojak
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy